Zaloguj się do konta

Jak złowić lina- pora roku,miejsce,sprzęt,zanęty

utworzono: 2017/08/12 13:02
Wędkarstwo Mława Team

Jak złowić lina. Pora roku,miejsce,sprzęt,zanęty i przynęty. Pora roku,raczej trzeba zacząć latem a dokładniej koniec lipca a początek sierpnia.Miejsce,powinniśmy ustawić zestaw przy zarosilach.Sprzęt,powinniśmy kupić mocną wędkę,kołowrotek i żyłkę,ale to też zależy na jakie okazy się nastawiamy.Zanęty,jest to temat rozległy ponieważ nie ma doskonałej zanę ty na lina,ale ja mam swoją mieszankę.Zanęta według mnie powinna być ciężka dociąrzana gliną,ponieważ gdy drobnica rozwali kule to niestety wszystko zje.W zanęcie powinny znajdować się duże frakcje podobne do skorupiaków.Przynęty,mi sprawdzała się kukurydza,ale lin bierze też i na chleb i pinki. To tyle,mam nadzieję że wyczerpałem temat. Życzę powodzenia nad wodą. [2017-08-12 13:02]

ogtw

Serdeczne dzięki. [2017-08-12 13:14]

erykom

Taa wyczerpałeś temat...Niebawem to ja sie "wyczerpię" jak takie super poradniki będę czytał. I przy okazji popracuj nad ortografią skoro już tak pomocne poradniki udostępniasz... [2017-08-12 14:31]

patryk1113mw

Witam. Temat lina to szeroki temat, więc wcale nie został wyczerpany heh. A jeśli miał to być pordnik, to postaraj się bardziej rozpisać i opisywać poszczególne zagadnienia na przyszłość. Pozdrawiam. [2017-08-12 17:40]

seba140401

U mnie na łowisku najlepiej sprawdzał się pęczak,zwykły lub wymieszany z odrobiną kiślu truskawkowego,czerwony robak.Rzadko używałem zanęty.Nęciłem pęczakiem.używałem zylki głównej 0,20,przypony 0,14 , ponieważ łowiłem w liliach w niezarośniętym kwadracie ok 2,5*3.Linki,które łowiłem mierzyły ok 40cm.Wszystkie brania odbywały sie późnym wieczorem.Polamania🎣😂 [2017-09-27 21:06]