Zaloguj się do konta

Jak złowić dorodnego leszcza?

utworzono: 2012/05/16 15:42
domberq1

Chciałbym się dowiedzieć jak złapać dorodnego leszcza?? Jaką metodą i na jaką przynetę??
[2012-05-16 15:42]

bednar14

Metode dobierzesz sobie do łowiska i warunków ale ja wybrał bym gruntową ponieważ najbardziej ją lubię. Przynęt na leszcz jest bardzo dużo najpopularniejsze to baiłe robaki, kukurydza lub dendrobeny. Poszukaj na forum o leszczu było już sporo pisane.
[2012-05-16 16:19]

karol94

Witam
Kolego jeżeli zachorowałeś na dorodne leszcze to masz troszkę roboty :D
Jeżeli zależy Ci na złowieniu dużej patelni to musisz w to włożyć sporo pracy , ale uwierz Mi że naprawdę warto.
Po pierwsze dużego leszcza nie da się złowić z marszu (Chyba że przez przypadek)
Leszcz lubi jeść i to dużo. Więc 4 dni nęcenia to podstawa.
Po drugie leszcze nie lubią hałasu i zamieszania więc nie nęć kupną zanęta bo to ściągnie drobnice a ta zrobi ładną zadymę w łowisku.
Po trzecie Musisz odpowiedzieć kiedy wybierasz się na leszcze. Teraz może być problem bo na dniach leszcze przystępują do tarła a podczas tarła leszcze słabo żerują.
A co najważniejsze tu na forum (wedkuje.pl) i na większości innych portali Nie dostaniesz fachowych porad.
Napewno natknąłeś się na znakomitego łowce leszczy Bogdana Bartona.
Więc pooglądaj jego filmik na yt i sporo się dowiesz. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci podać linka na pw do małego kameralnego forum właśnie u Bodzia.
Sam radzi jak gdzie i kiedy łowić a poza nim jest jeszcze wielu specjalistów w tej dziedzinie na tym właśnie forum.
Pozdrawiam
[2012-05-16 16:43]

domberq1

Dzięki za podpowiedź.
Jeżeli możesz to wyślij link na pw.
[2012-05-16 17:23]

kuba7128

Cześć jak byś mógł byś mi dał tego linka ? [2012-05-16 17:47]

domberq1

wysyłam! :)
[2012-05-16 18:06]

perwer

Witam
Kolego jeżeli zachorowałeś na dorodne leszcze to masz troszkę roboty :D
Jeżeli zależy Ci na złowieniu dużej patelni to musisz w to włożyć sporo pracy , ale uwierz Mi że naprawdę warto.
Po pierwsze dużego leszcza nie da się złowić z marszu (Chyba że przez przypadek)
Leszcz lubi jeść i to dużo. Więc 4 dni nęcenia to podstawa.
Po drugie leszcze nie lubią hałasu i zamieszania więc nie nęć kupną zanęta bo to ściągnie drobnice a ta zrobi ładną zadymę w łowisku.
Po trzecie Musisz odpowiedzieć kiedy wybierasz się na leszcze. Teraz może być problem bo na dniach leszcze przystępują do tarła a podczas tarła leszcze słabo żerują.
A co najważniejsze tu na forum (wedkuje.pl) i na większości innych portali Nie dostaniesz fachowych porad.
Napewno natknąłeś się na znakomitego łowce leszczy Bogdana Bartona.
Więc pooglądaj jego filmik na yt i sporo się dowiesz. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci podać linka na pw do małego kameralnego forum właśnie u Bodzia.
Sam radzi jak gdzie i kiedy łowić a poza nim jest jeszcze wielu specjalistów w tej dziedzinie na tym właśnie forum.
Pozdrawiam


A o  co sie ze mną założysz że jest tu na portalu kilka tematów z fachową poradą ,jak złowić dużego leszcza....To że nie chce wam sie szukac ,tylko klepiecie nowe wątki ,a ludziom już sie nie chce 10 raz pisac tego samego to wasz problem.
[2012-05-16 19:02]