Zaloguj się do konta

Jak złowić karpia 4 kg ?

utworzono: 2011/11/03 21:06

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pumbus10

witam chce złowić karpia na jęzioże typowo karpiowym cz lepszy był spławik , z gruntu ,kulka proteinowa  [2011-11-03 21:06]

Hahahahaha........fajne pytania zadajesz. A dlaczego akurat 4 kilo? [2011-11-03 21:27]

sauber

może mu sie przyśniło że łowi karpia 4kg i teraz chce spełnić marzenia...?...:) [2011-11-03 21:38]

stndec

A potem syf na forum... [2011-11-03 21:40]

Piotr 100574

Kolego na 4 ziarnka kukurydzy
[2011-11-03 21:42]

A potem syf na forum...

O co Ci chodzi? 

[2011-11-03 21:42]

Diablo

A potem syf na forum...

Od tego jest moderator
Aby kpić i wyśmiewać ludzi.
[2011-11-03 21:43]

A potem syf na forum...

Od tego jest moderator

A ty masz coś mądrego albo chociaż sensownego do powiedzenia w jakimkolwiek temacie? Gdzie tu kogoś wykpiłem albo wyśmiałem? Masz zamiar prowokować, to kontynuuj. 

[2011-11-03 21:47]

karlik

A potem syf na forum...

Od tego jest moderator

A ty masz coś mądrego albo chociaż sensownego do powiedzenia w jakimkolwiek temacie? Gdzie tu kogoś wykpiłem albo wyśmiałem? Masz zamiar prowokować, to kontynuuj. 

CZEŚĆ   KOLEGO....... 
[2011-11-03 21:49]

Cześć Karol. [2011-11-03 21:50]

Diablo

A potem syf na forum...

Od tego jest moderator

Ja nie prowokuję. Jeżeli ktoś tu prowokuje to Ty. Jedyne co miałeś do powiedzenia na temat to : " ha ha ha ha " ?
[2011-11-03 21:53]

Śmiać mi się nie wolno jak ktoś coś śmiesznego napisze? Bo tobie się to nie podoba? Mało mnie to obchodzi.  Pytanie o złowienie nie mniej nie więcej ale akurat 4 kilowej ryby jest śmieszne, a że ty poczuciem humoru nie grzeszysz, a jedynie alergią na mnie, to już twój problem. Pytam autora, dlaczego akurat 4 kilową rybę, bo to zasadnicza różnica w dobraniu jakiejkolwiek porady w odpowiedzi. To jest młody wędkarz i mnie rozweselił, a nie zdenerwował tym pytaniem, więc z uśmiechem mu odpisałem. Nie pasuje ci, to odpowiedz jemu, a nie odzywasz się do mnie i o mnie, bo ja sobie tego nie życzę prowokatorze. Ciekawe czemu do kolejnej odpowiedzi się nie dowaliłeś?  [2011-11-03 22:01]

filus81

Niech autor się wypowie bo chyba chłopaka wystraszyliście tymi wypowiedziami???
[2011-11-03 22:19]

Niech autor się wypowie bo chyba chłopaka wystraszyliście tymi wypowiedziami???

No i co z tymi czterema kilogramami? 

[2011-11-03 22:24]

Kamik

Ja wiem jak złowić 4 kg. Musisz złowić 5 kg i  1 kilo odciąć, a jak się trafi 6 kg to odetnij 2 kg proste:)
[2011-11-03 22:29]

karlik

A potem syf na forum...

Od tego jest moderator

Nie wiem kolego w jakim kierunku zmierzasz ale kol. Maciek nigdy z nikogo nie kpił a tym bardziej wyśmiewał zawsze był i jest osoba która doradzi i pomorze w jakiej kolwiek ........................

POZDRAWIAM
[2011-11-03 22:33]

halski021

A JEDNAK CHYBA WYPŁOSZYŁEŚ CHŁOPAKA.DZIECIAKI SĄ UCZULONE NA WYŚMIEWANIE.MOJE WNUKI WRĘCZ ZABRONIŁY MI POKAZYWANIE ICH ZDJĘĆ NA NK. BO KOLEDZY NA OSIEDLU WYŚMIEWALI SIĘ Z ICH DZIADKA ŻE WYSTAWIA BADZIEWIATE ZDJĘCIA
[2011-11-03 22:37]

Nasz młody kolega @pumbus10 zakłada dość sporo wątków (prawie każdy tytuł jego wątku jest poprawiany) z ogromną ilością pytań i to się chwali, tylko niechętnie ogólnie dyskutuje sam na tych swoich wątkach i odpowiada na pytania pomocnicze dopytujących a chcących mu pomóc. Wal śmiało Daniel i staraj się pomagać nam w odpowiedziach na Twoje pytania, bo tak niewiele zdziałamy. Nie możesz pytać o złowienie ryby o sprecyzowanej wadze czy centymetrach, bo żaden wędkarz tak nie wędkuje tak, aby złowić ryby TYLKO 4-ro czy półkilogramowe. Także postaraj się formułować pytania bardziej ogólnie, a my rozumiejąc pytanie na pewno pomożemy czy z uśmiechem, czy bez, ale pomożemy.  [2011-11-04 09:29]

Ja wiem jak złowić 4 kg. Musisz złowić 5 kg i  1 kilo odciąć, a jak się trafi 6 kg to odetnij 2 kg proste:)

Kamil i tu się naraziłeś trollowi portalowemu :) Tu nie wolno jego zdaniem pisać z humorem na humorystycznie sformułowane wątki :) @pumbus10 Ty pisz, a my będziemy pomagać w formułowaniu tytułów wątków i będziemy dociekać o co pytasz dokładnie, a opiniami i zaczepkami trolli do innych na Twoich wątkach się nie przejmuj :)

[2011-11-04 09:36]

Diablo

Kamil i tu się naraziłeś trollowi portalowemu :) Tu nie wolno jego zdaniem pisać z humorem na humorystycznie sformułowane wątki :) @pumbus10 Ty pisz, a my będziemy pomagać w formułowaniu tytułów wątków i będziemy dociekać o co pytasz dokładnie, a opiniami i zaczepkami trolli do innych na Twoich wątkach się nie przejmuj :)

A nie jest to trudne. Wystarczy się z nim nie zgodzić. Ja już mu się naraziłem :)
[2011-11-04 10:11]

@Diablo- Chcesz spowodować żeby ZNOWU przez ciebie KOLEJNY wątek został zablokowany? Dostajesz KOLEJNE OSTRZEŻENIE za zaczepne posty! Nie masz nic do napisania w temacie, to daruj sobie swoje żałosne komentarze.  [2011-11-04 10:29]

Diablo

@Diablo- Chcesz spowodować żeby ZNOWU przez ciebie KOLEJNY wątek został zablokowany? Dostajesz KOLEJNE OSTRZEŻENIE za zaczepne posty! Nie masz nic do napisania w temacie, to daruj sobie swoje żałosne komentarze. 

Ty pierwszy pisałeś posty niedotyczące tematu. A później posty zaczepne zawierające wyzwiska.
[2011-11-04 10:45]

Przestań człowieku zmyślać, kłamać i prowokować nadal. Na razie PROSZĘ. [2011-11-04 10:51]

filus81

ZABLOKUJCIE TEN TEMAT BO SAMI SYF NA FORUM ROBICIE I NIC WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
[2011-11-04 11:42]

filus81

I TAK SIE CHŁOPAK GÓWNO DOWIEDZIAŁ!
[2011-11-04 11:43]

zbynio5o

Moim zdaniem to żadna kpina. Ot, śmieszne zapytanie na śmieszne zapytanie :))

Nie potrzebna ta cała scysja.

Żeby nie było że nie w temacie to :  z gruntu @pumbus, z gruntu na 3-4 kukurydze,

czwórka musi siąść :)))

[2011-11-04 11:46]