Jak złowić rybę życia? Dodatek do gazety wyborczej

/ 93 odpowiedzi
Artur z Ketrzyna


Bartuś nie flooduj

Proponował bym koledze ostrzeżenie, gdyż jego wypowiedzi są zbędne i nie na temat a do tego drażniące wielu użytkowników tego portalu. Tak więc może dojść do niezłej zadymy jak na przykład z Dawolfem.

A co - chciałoby się ? Nic z tego - że dla ciebie są drażniące to nie znaczy że dla innych . To forum powinno się już dawno oczyścić z przejawów tej paskudnej sobkowej etyki "RACJE SĄ DWIE - moja i żadna .Co ty sobie wyobrażasz że tylko ty możesz pisać ? Wyrocznia Delficka się odzywa .W dodatku nie jestem żadnym Dawolfem  i nie mam zamiaru być utożsamiany z dawnymi zadymami jakie miały miejsce na tym forum ( nie ukrywam ze czasem dałem się wmanewrować w jakąś głupią sprzeczkę).

Kolego linek chodzi mi o to że ty wszędzie widzisz teorie spiskowe i dylematy. Rozumiem że jesteś zagorzałym przyrodnikiem i zwolennikiem złap i wypuść. To nie uprawnia cię do tego byś na każdym kroku toczył kampanie przeciwko tym co parę ryb zabiorą do domu i do tego obwiniał ich za to że to przez nich jest takie bezrybie.
Tu jest wątek o poradnikach wędkarskich a ty wyskakujesz z dylematem nie pasujących ci tytułów jakiś wątków.
Masz problem to napisz jakiś artykuł i wylej tam swoje żale, a daj innym porozmawiać na dany temat. (2011/08/13 23:00)

Artur z Ketrzyna


Kurde nie wiem czemu Tobie nie działa. Ja przed chwilą sprawdzałem to wchodzi normalnie, i pobiera tez normalnie. Jest jakas inna stronka na która można wrzucić te pliki zebyscie mogli pobierac ? chętnie wrzuce. Na chomiku jest juz Karp. 

Ja też nie wiem, ale jak się zalogowałem to już ruszyło. Choć może źle skopiowałem adres i dlatego taki był komunikat.
Teraz ściągam o szczupaku, i bardzo dziękuję za twój trud. (2011/08/13 23:14)

u?ytkownik87383


Bartuś nie flooduj

Proponował bym koledze ostrzeżenie, gdyż jego wypowiedzi są zbędne i nie na temat a do tego drażniące wielu użytkowników tego portalu. Tak więc może dojść do niezłej zadymy jak na przykład z Dawolfem.

A co - chciałoby się ? Nic z tego - że dla ciebie są drażniące to nie znaczy że dla innych . To forum powinno się już dawno oczyścić z przejawów tej paskudnej sobkowej etyki "RACJE SĄ DWIE - moja i żadna .Co ty sobie wyobrażasz że tylko ty możesz pisać ? Wyrocznia Delficka się odzywa .W dodatku nie jestem żadnym Dawolfem  i nie mam zamiaru być utożsamiany z dawnymi zadymami jakie miały miejsce na tym forum ( nie ukrywam ze czasem dałem się wmanewrować w jakąś głupią sprzeczkę).

Kolego linek chodzi mi o to że ty wszędzie widzisz teorie spiskowe i dylematy. Rozumiem że jesteś zagorzałym przyrodnikiem i zwolennikiem złap i wypuść. To nie uprawnia cię do tego byś na każdym kroku toczył kampanie przeciwko tym co parę ryb zabiorą do domu i do tego obwiniał ich za to że to przez nich jest takie bezrybie.
Tu jest wątek o poradnikach wędkarskich a ty wyskakujesz z dylematem nie pasujących ci tytułów jakiś wątków.
Masz problem to napisz jakiś artykuł i wylej tam swoje żale, a daj innym porozmawiać na dany temat.

 " Chodzi mi o to " - a chodź sobie do woli nikt ci nie zabrania .... Zagadnięty chciałbym dowiedzieć się skąd to przekonanie że jestem "zagorzałym zwolennikiem "złap i wypuść ( niezorientowanych informuję że chodzi o "złów i wypuść " )? Doprawdy niezrozumiałe stwierdzenia serwuje nam tutaj kolega Artur - zwłaszcza że wie na mój temat naprawdę niewiele ( w zasadzie tylko to co sobie sam ubzdurał ). Poza tym nie uważam abym prowadził tu jakąkolwiek kampanię czy agitację - dlatego racz zakończyć tę swoją  propagandę przeciwko mojej osobie . Jak już wcześniej wspomniałem celem mojej bytności na forum nie jest wylewanie żalów   a jedyną obecną tutaj  osobą ,  która swoją postawą nastraja mnie pesymistycznie - jesteś ty . Przestań zachowywać się jak malkontent , cierpiętnik w imię wydumanych racji - a zobaczysz że to forum służy zgoła innym celom niż kolejne jeremiady Artura z Ketrzyna. PANIE MODERATORZE SZANOWNY  - niech ten człowiek wreszcie przestanie mi zarzucać coś co nie ma miejsca ! (2011/08/14 12:47)

u?ytkownik87383


Już Kolega Jamesbond , używając świetnych argumentów "sprowadził cię "na ziemię i udowodnił że na tym forum nie ma równych i równiejszych  - że każdy może zawrzeć swoje poglądy a nie tylko ty . Trzeba mieć naprawdę tupet by zawężać definicję racji tylko i wyłącznie do własnych wpisów . Twoje wpisy nie są lepsze lub gorsze - czasem są po prostu bez sensu , tak jak każdemu zdarza się pisać od rzeczy w przekonaniu o słuszności wywodów. Innym razy zdarza się że piszemy prawdę a mimo to nasze intencje są źle zrozumiane przez odbiorców.  (2011/08/14 12:56)

ziombel


Mógłby ktoś  wrzucić LINA na np. Chomika  (2011/08/19 14:55)

GhostRider89


Lin bedzie za tydzien w czwartek, teraz był pstrąg (2011/08/19 15:09)

ziombel


O to dobrze bo myślałem ,że przegapiłem  a ten chciałbym mieć na papierze , a mógłbyś wrzucić pstrąga ? (2011/08/19 15:22)

JaroDaw


Widzę że niektórzy klapki mają na oczach:

nęcić

tevex, 2010-05-26 17:511. nęcić
znaczenie:wpływać zachęcająco, pociągająco; wabić, kusić, mamić, manić
djkoalar, 2006-02-01
dopuszczalność w grach:tak
występowanie:Uniwersalny słownik języka polskiego - PWN 2003, 2006, 2008 - S. Dubisz
odmienność:tak
(+b) Enęceni, nęcona, nęconą, nęcone, nęconego, nęconej, nęconemu, nęcony, nęconych, nęconym, nęconymi, nienęceni, nienęcona, nienęconą, nienęcone, nienęconego, nienęconej, nienęconemu, nienęcony, nienęconych, nienęconym, nienęconymi
Hnęcili, nęciliby, nęcilibyście, nęcilibyśmy, nęciliście, nęciliśmy, nęcił, nęciła, nęciłaby, nęciłabym, nęciłabyś, nęciłam, nęciłaś, nęciłby, nęciłbym, nęciłbyś, nęciłem, nęciłeś, nęciło, nęciłoby, nęciłobym, nęciłobyś, nęciłom, nęciłoś, nęciły, nęciłyby, nęciłybyście, nęciłybyśmy, nęciłyście, nęciłyśmy
Inęcą, nęcę, nęci, nęcicie, nęcimy, nęcisz
dnęcono
(+b) inęcenia, nęceniach, nęceniami, nęcenie, nęceniem, nęceniom, nęceniu, nęceń, nienęcenia, nienęceniach, nienęceniami, nienęcenie, nienęceniem, nienęceniom, nienęceniu, nienęceń
knęć, nęćcie, nęćcież, nęćmy, nęćmyż, nęćże
(+b) vnęcąca, nęcącą, nęcące, nęcącego, nęcącej, nęcącemu, nęcący, nęcących, nęcącym, nęcącymi, nienęcąca, nienęcącą, nienęcące, nienęcącego, nienęcącej, nienęcącemu, nienęcący, nienęcących, nienęcącym, nienęcącymi
(ręcznie dopisane) ~nęcąc
(2011/08/19 15:25)

JaroDaw


i zapominają że nie wszystkie wody to wody PZW ;) (2011/08/19 15:26)

GhostRider89


Jasne postaram sie dzisiaj wrzucić... nie wiem czy zdarze bo szykuje się na nocke na rybki :)  (2011/08/19 15:30)

GhostRider89


Wrzuciłem Pstraga na chomika.
Nazwa chomika GhostRider89  (2011/08/19 17:21)

ziombel



Wielkie dzięki i powodzenia na rybkach (2011/08/19 17:36)

u?ytkownik87383


Widzę że niektórzy klapki mają na oczach:

nęcić

tevex, 2010-05-26 17:511. nęcić
znaczenie:wpływać zachęcająco, pociągająco; wabić, kusić, mamić, manić
djkoalar, 2006-02-01
dopuszczalność w grach:tak
występowanie:Uniwersalny słownik języka polskiego - PWN 2003, 2006, 2008 - S. Dubisz
odmienność:tak
(+b) Enęceni, nęcona, nęconą, nęcone, nęconego, nęconej, nęconemu, nęcony, nęconych, nęconym, nęconymi, nienęceni, nienęcona, nienęconą, nienęcone, nienęconego, nienęconej, nienęconemu, nienęcony, nienęconych, nienęconym, nienęconymi
Hnęcili, nęciliby, nęcilibyście, nęcilibyśmy, nęciliście, nęciliśmy, nęcił, nęciła, nęciłaby, nęciłabym, nęciłabyś, nęciłam, nęciłaś, nęciłby, nęciłbym, nęciłbyś, nęciłem, nęciłeś, nęciło, nęciłoby, nęciłobym, nęciłobyś, nęciłom, nęciłoś, nęciły, nęciłyby, nęciłybyście, nęciłybyśmy, nęciłyście, nęciłyśmy
Inęcą, nęcę, nęci, nęcicie, nęcimy, nęcisz
dnęcono
(+b) inęcenia, nęceniach, nęceniami, nęcenie, nęceniem, nęceniom, nęceniu, nęceń, nienęcenia, nienęceniach, nienęceniami, nienęcenie, nienęceniem, nienęceniom, nienęceniu, nienęceń
knęć, nęćcie, nęćcież, nęćmy, nęćmyż, nęćże
(+b) vnęcąca, nęcącą, nęcące, nęcącego, nęcącej, nęcącemu, nęcący, nęcących, nęcącym, nęcącymi, nienęcąca, nienęcącą, nienęcące, nienęcącego, nienęcącej, nienęcącemu, nienęcący, nienęcących, nienęcącym, nienęcącymi
(ręcznie dopisane) ~nęcąc

I co z tego ? Gdyby zapytać prof Miodka , które słowo jest bardziej adekwatne do połowu szczupaka - wabić czy zanęcić , bez chwili wahania stwierdziłby że to pierwsze. Wędkarze mówiąc zanęcić - mają na myśli zanętę , substancję emitowaną do wody w celu zwabienia ryby , pewne praktyczne fortele mające na celu zaciekawić , pobudzić rybę .Hasło z telewizji wynikało z nieznajomości , dyletanctwa. (2011/08/20 20:22)

gloi1


Widzę że niektórzy klapki mają na oczach:

nęcić

tevex, 2010-05-26 17:511. nęcić
znaczenie:wpływać zachęcająco, pociągająco; wabić, kusić, mamić, manić
djkoalar, 2006-02-01
dopuszczalność w grach:tak
występowanie:Uniwersalny słownik języka polskiego - PWN 2003, 2006, 2008 - S. Dubisz
odmienność:tak
(+b) Enęceni, nęcona, nęconą, nęcone, nęconego, nęconej, nęconemu, nęcony, nęconych, nęconym, nęconymi, nienęceni, nienęcona, nienęconą, nienęcone, nienęconego, nienęconej, nienęconemu, nienęcony, nienęconych, nienęconym, nienęconymi
Hnęcili, nęciliby, nęcilibyście, nęcilibyśmy, nęciliście, nęciliśmy, nęcił, nęciła, nęciłaby, nęciłabym, nęciłabyś, nęciłam, nęciłaś, nęciłby, nęciłbym, nęciłbyś, nęciłem, nęciłeś, nęciło, nęciłoby, nęciłobym, nęciłobyś, nęciłom, nęciłoś, nęciły, nęciłyby, nęciłybyście, nęciłybyśmy, nęciłyście, nęciłyśmy
Inęcą, nęcę, nęci, nęcicie, nęcimy, nęcisz
dnęcono
(+b) inęcenia, nęceniach, nęceniami, nęcenie, nęceniem, nęceniom, nęceniu, nęceń, nienęcenia, nienęceniach, nienęceniami, nienęcenie, nienęceniem, nienęceniom, nienęceniu, nienęceń
knęć, nęćcie, nęćcież, nęćmy, nęćmyż, nęćże
(+b) vnęcąca, nęcącą, nęcące, nęcącego, nęcącej, nęcącemu, nęcący, nęcących, nęcącym, nęcącymi, nienęcąca, nienęcącą, nienęcące, nienęcącego, nienęcącej, nienęcącemu, nienęcący, nienęcących, nienęcącym, nienęcącymi
(ręcznie dopisane) ~nęcąc

I co z tego ? Gdyby zapytać prof Miodka , które słowo jest bardziej adekwatne do połowu szczupaka - wabić czy zanęcić , bez chwili wahania stwierdziłby że to pierwsze. Wędkarze mówiąc zanęcić - mają na myśli zanętę , substancję emitowaną do wody w celu zwabienia ryby , pewne praktyczne fortele mające na celu zaciekawić , pobudzić rybę .Hasło z telewizji wynikało z nieznajomości , dyletanctwa.






















ok!!!!!!! tak sądzę
(2011/08/20 21:46)

Artur z Ketrzyna


Lin bedzie za tydzien w czwartek, teraz był pstrąg

Kto zdobył lina? ja za późno się obudziłem i było już po gazecie.
Dziś poleciałem prędziutko do sklepu i w wyborczej nie było dodatku "jak złowić rybę życia". Czyżby już się skończyły? (2011/09/01 14:32)

u?ytkownik26223


jakby ktoś chciał to udostępniam za free (na koszt mojego transferu) !!!!http://chomikuj.pl/jarek-ds/w*c4*99dkarstwo/prasa+w*c4*99dkarska/jak+z*c5*82owi*c4*87+rybe+zycia+(dodatek+do+G.wyb)+za+free (2011/09/01 17:00)

u?ytkownik26223


właśnie czytam zeszyt zatytułowany "Karp" opis ryby piękny a no fotce   LIN... (2011/09/02 12:45)

Artur z Ketrzyna


jakby ktoś chciał to udostępniam za free (na koszt mojego transferu) !!!!http://chomikuj.pl/jarek-ds/w*c4*99dkarstwo/prasa+w*c4*99dkarska/jak+z*c5*82owi*c4*87+rybe+zycia+(dodatek+do+G.wyb)+za+free

Serdeczne dzięki za link, pościągałem sobie z niego; płoć, szczupaka, okonia i lina. Przy okazji okazało się dlaczego w ostatnim moim łowisku dominował karaś, prawdopodobnie było zbyt daleko od lini brzegowej (trzcin), w następnym roku to sprawdzę ( w poprzednim roku miałem właśnie bliżej trzcinowiska i lina było tyle samo co karasia, tyle że trafił się taki pasożyt co zakwasił mi łowisko, dlatego się przeniosłem troszkę dalej)

Ps. Jeśli będziesz miał ochotę powędkować na Mazurach to zapraszam do siebie, zapewnię nocleg i wspólny wypad na ryby. Może powymieniamy się doświadczeniami na temat wędkarstwa. (2011/09/07 09:39)