Zaloguj się do konta

Jak zbudować zestaw z takim przyponem

utworzono: 2012/12/18 20:54
jakub-121

http://www.tamaj.pl/przypony-karpiowe/4360-jaxon-przypon-pro-carp-anti-tangle-10-szt.html tutaj jest link z tym przponem.chciałbym dowiedziec sie doczego sluzy ta pałeczka [2012-12-18 20:54]

Lujski

wdlg. mnie przez ta paleczke przechodzi zylka głowna zakonczona ciezarkiem a jest to tzw. "zestaw helikopterowy"
[2012-12-18 20:57]

patryk200

sama nazwa już ci wszystko mówi ANTI TANGLE czyli anty splątaninowe
[2012-12-18 20:57]

jakub-121

czyli służy to do zestawu helikopterowego? [2012-12-18 20:59]

czyli służy to do zestawu helikopterowego?

mało profesionalnie wygląda ten przypon ale wygląda na to że jest zrobiony do helikoptera
[2012-12-18 21:28]

maras74

mało profesionalnie wygląda ten przypon ale wygląda na to że jest zrobiony do helikoptera

Cześć,dokładnie tak jak mówisz. Nie będę tu się rozpisywał co i jak bo jest 100 artykułów na temat jak zrobić zestaw helikopterowy i proponuję Ci zapoznaj się z tym: http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/helikopter-do-dalekich-rzutow.htmlpzdr. Maras [2012-12-18 22:07]

JKarp

CześćZapewniam, że zrobić coś takiego jest bardzo proste.JK [2012-12-18 23:21]

maras74

Bardzo proszę, teraz ty zrób wreszcie coś pożytecznego, pomóż komuś, a nie ciągła krytyka i wyśmiewanie. Na kartce napisałem nick'a żeby nie było że z google :) [2012-12-18 23:22]

maras74

a tu Ci jeszcze dam zbliżenie :) [2012-12-18 23:23]

maras74

Przypon mógłby być krótszy ale wiązałem na szybko. Grunt żeby był sztywny co uniemożliwi plątanie przy zarzucaniu zestawu. Materiały użyte do budowy zestawu haczyk Gamakatsu, przypon P-Line florocabon 25lbs leadcore Anaconda Jungle 45 lbs, ciężarek ACE 3,5oz., guma helicopter sleeve TB, guma anti-tangle TB, rurka termokurczliwa, 2Xgumowe stopery, kwink linkX2, krętlik no 8pzdr. Maras [2012-12-18 23:26]

JKarp

CześćMarek a już wyjąłem klamoty :-)JK [2012-12-18 23:34]

JKarp

[2012-12-18 23:35]

JKarp

CześćWłaśnie dlatego powinny być zamknięte grupy i kluby.Żaden Y  ani X z nudów nie wypisywałby swoich mądrości.Czy do jasnej ciasnej ja wcinam się w muchy, spławiki, woblery ? Nie - chciałbym też aby w wątki o zestawach kulkach itp nie pojawiały dywagacje przemądrzałych ktosiów.Krzysztof - oczywiście swojego tekstu nie kieruję pod Twoim adresem :-)JK [2012-12-18 23:45]

maras74

http://www.tamaj.pl/przypony-karpiowe/4360-jaxon-przypon-pro-carp-anti-tangle-10-szt.html tutaj jest link z tym przponem.chciałbym dowiedziec sie doczego sluzy ta pałeczka

Cześć,Jest to przypon do zestawu helikopter, a ta pałeczka to rurka pusta w środku przez którą przetyka się leadcore na końcu którego zamocowany jest ciężarek.Pzdr. Maras [2012-12-19 00:10]

To zrób lepszy.Czekamy na efekty.

No raczej gorszego nie zrobię bo się chyba nie na zrobić gorszej prowizorki .

[2012-12-19 01:02]

No raczej gorszego nie zrobię bo się chyba nie da zrobić gorszej prowizorki .

Dodam jeszcze że żaden szanujący się karpiarz czegoś takiego nie założy , ten kto ma choć trochę pojęcia o łowieniu karpi wie czemu i  co mam na myśli, ja  nie łowie teraz  na helikoptery gdyż łowie z wywózki ale  czasem używam  chod riga który bardzo podobnie wygląda  więc w sezonie wstawię Ci zdjęcie jak należy  ten prosty zestaw  wykonać  jak takie to dla ciebie skomplikowane .
[2012-12-19 01:32]

A ja czekam na odpowiedź :)

Mam coś na twój problem .
[2012-12-19 01:33]

sorry Krzysiek jeśli źle Cię zrozumiałem ;)
[2012-12-19 13:39]

jakub-121

dzięki za pomoc spróbuje przetestowac te zestawy [2012-12-21 10:19]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia