Zaloguj się do konta

jak zasadzic sie na lina

utworzono: 2010/06/29 23:32
granat80

witam mam pytanko jaka zasadzic sie na lina czy necenie przez 2 dni ziemiakiem kukurzydza może dac porzadany efekt
[2010-06-29 23:32]

Mido75

Akurat to jedna z moich ulubionych ryb. Jesli nie możesz nęcić dłuzej,spróbuj nęcić 2 dni. Może samą kukurydzą,napisz gdzie będziesz łowił i jaką metodą to napiszę więcej informacji. [2010-06-29 23:46]

łapie na grajdołku w kowarach juz dwa dni nęce i 1 lipca miałem niedurzego lina, ale przy brzegu mi się wyczepił. mam 13lat. Do usłyszenia
[2010-07-02 12:46]

łapie na grajdołku w kowarach juz dwa dni nęce i 1 lipca miałem niedurzego lina, ale przy brzegu mi się wyczepił. mam 13lat. Do usłyszenia


Więc sukces młody człowieku już miałeś. Wszystko ok, tylko cierpliwości. Wędkarstwo uczy cierpliwości i musisz ją na rybach pokazać. Nęć dalej tak samo, tylko o tych samych porach, nie za dużo, żeby nie przekarmić i zakwasić miejscówki. Jak po dwóch dniach już miałeś porządaną rybę, to przecież sukces, a to, że sie wypięła, to juz inna bajka. Poza tym ona nie pierwsza i nie ostatnia wypięta z haka. Konsekwentnie nęć, a wyniki będą.



[2010-07-02 13:14]

robcik

No i trzeba pamiętać że lin to płochliwa ryba . Więc jak najciszej na łowisku :) . Ja nęcę niedużo . Łapię głównie na kukurydzę , czasem kanapka - kukurydza z białym . Nęcę kukurydzą . Zanim się rozłożę  na  łowisku wrzucam garstkę lub dwie kukurydzy do wody , a potem co 1 - 1.5 godziny donęcam garstką . I jeszcze się nie zdarzyło żeby mi linek nie podszedł :) .
[2010-07-02 13:29]