Zaloguj się do konta

Jak założyć Klub Spinningowy ?

utworzono: 2011/06/18 22:23
black69

Witam !

Mam ogromna prośbę , a mianowicie chcemy z kolegami załóżyść klub spinningowy ale nie przy kole , jest nas 12 osób . Proszę o pomoc , jak to zrobić czyli od początku jakie dokumenty i gdzie należy złożyć , czyli całość biurokracji łącznie z kosztami .

Za pomoc serdecznie dziękuje !

Pozdrawiam !
[2011-06-18 22:23]

Kangur1979

 A takie pytanko mam...w jakim celu?Po co Wam klub spinningowy?!Jeśli chcecie możecie sobie jeździć razem na wojaże,wspólnie spędzając czas,dobrze się bawiąc;po kiego grzyba potrzebna Wam "plakietka"?!!!Żeby się pokazać,że to "elyta"?!!!Dla mnie siara...Ale każdy jest inny i każdy ma swój świat...W każdym razie powodzenia życzę... [2011-06-19 07:24]

ryukon1975

12 osób ,fajnie.Jednak chyba za mało macie w życiu papierków,dokumentów itp.Po co pchacie się w biurokrację i koszty.Chcecie koniecznie dać komuś zarobić?
Bierzcie sprzęt i nad wodę,nie do urzędów.Chyba że potrzebne wam potwierdzenie na piśmie że jesteście spinningistami.Jednak powiem w tajemnicy że rybom może nie wystarczyć papierek i zweryfikują wasze spinningowanie w praktyce.:)
[2011-06-19 07:40]

tomu

A takie pytanko mam...w jakim celu?Po co Wam klub spinningowy?!Jeśli chcecie możecie sobie jeździć razem na wojaże,wspólnie spędzając czas,dobrze się bawiąc;po kiego grzyba potrzebna Wam "plakietka"?!!!Żeby się pokazać,że to "elyta"?!!!Dla mnie siara...Ale każdy jest inny i każdy ma swój świat...W każdym razie powodzenia życzę...)


12 osób ,fajnie.Jednak chyba za mało macie w życiu papierków,dokumentów itp.Po co pchacie się w biurokrację i koszty.Chcecie koniecznie dać komuś zarobić?Bierzcie sprzęt i nad wodę,nie do urzędów.Chyba że potrzebne wam potwierdzenie na piśmie że jesteście spinningistami.Jednak powiem w tajemnicy że rybom może nie wystarczyć papierek i zweryfikują wasze spinningowanie w praktyce.:)



Fajnie że chłopak się pytał o to czy się opłaca, czy siara z tego jest i czy ryby lepiej biorą na papierek :DPytanie ciekawe na które bym chętnie też usłyszał porządną odpowiedź, a właśnie te 2 odpowiedzi beznadziejne i zupełnie nie na temat :)
POWODZENIA

[2011-06-19 09:45]

black69

Razem ze znajomymi , zgadaliśmy się ponieważ u nas nikt nie potrafi zorganizować dobrych zawodów , po za kilkoma kołami . Dlatego głównie chcemy mieć własny klub który będzie mógł organizować różnego typu spotkania , zawody . Tu nie chodzi o papierek czy pokazanie się że jestem z klubu . Moi znajomi należą do klubów przy kołach ale zainteresowanie organizacją jakichkolwiek imprez jest znikoma !

Dlatego proszę o pomoc w tej całej biurokracji . Może napisze ktoś kto miał taki sam problem i udało mu się pokonać tą stertę papierów i powie co mam robić .

Z góry dziękuje za każdą pomoc .
[2011-06-19 10:50]

black69

Czy nikt nie jest w stanie udzielić porady ? Czytałem na tym forum wiele postów i widzę , że piszą bardzo rzeczowi ludzie .
[2011-06-19 22:23]

news34

witam

Fajnie że wychodzicie z jakąkolwiek inicjatywą,bravo.

Lepiej coś organizować niż siedzieć na d....

Jasne że mozecie załozyć klub spinningowy(sportowy)  klub moze działać przy waszym kole ,musicie dogadać sie z władzami waszego koła,

powodzenia

[2011-06-20 09:37]

news34

a niezauważyłem,widze że przy kole niechcecie więc postarajcie sie przy okręgu.

Tzw OKS]

 

[2011-06-20 09:39]

black69

Tak właśnie wiem gdzie iść ale , potrzebne mi informacje na temat całej tej papierkowej roboty , oraz kosztów jakie się z tym wiążą . Może ktoś kto jest na forum bądź prowadzi taki klub nie przy kole wypowie się jak to wszystko ogarnąć i zorganizować .

Pozdrawiam !
[2011-06-20 14:11]

sanczez14

Kolego jutro konkretnie ci opisze jak co i dlaczego u mnie w mieście był jeden klub spinningowy a że mam kontak z jego założycielem wypytam się go dokładnie .PS pomysł bardzo doby oby tak dalej
[2011-06-21 20:22]

michoslaw

http://www.dancesport.org.pl/index.php?tr=kskpk ,

 

witam, to powinno sie przydac, chociaz moim zdaniem nabiegacie się troszkę, może lepiej zapisać się do już istniejącego klubu? ja tak zrobiłem i nie załuję, mam do klubu prawie 100 km, ale zawody nie są co tydzień więc luz. Chętnie zaprosiłbym Was do nas ( czym więcej tym lepiej ) ale odległość jest dośc znaczna

 

powodzenie

 

 

[2011-06-21 21:30]

michoslaw

http://www.dancesport.org.pl/index.php?tr=kskpk ,

witam, to powinno sie przydac, chociaz moim zdaniem nabiegacie się troszkę, może lepiej zapisać się do już istniejącego klubu? ja tak zrobiłem i nie załuję, mam do klubu prawie 100 km, ale zawody nie są co tydzień więc luz. Chętnie zaprosiłbym Was do nas ( czym więcej tym lepiej ) ale odległość jest dośc znaczna

powodzenie

Jak założyć klub wędkarski?

tutaj jeszcze szczegóły dot klubu spnningowego, w tym poprzednim wpisie oczywiscie nalezy zamenic starostwo na okręg pzw, bo tego zapomniałem dodać,  ( inne tamaty ale podobne dokumenty )

pozdr

[2011-06-21 21:34]

black69

Dziękuje serdecznie za zainteresowanie się moim problemem , ciesze się , że są ludzie którzy są w stanie pomoc początkującym w sprawach papierkowych . Dziękuje za zaproszenie do klubu . Zabieram się do czytania i realizowania zamierzonego celu .
[2011-06-22 22:30]