Jak z tymi filmami WMH?

/ 17 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witajcie. Mam pytanko. Ze względu na to, że prenumerata "Wędkarski Świat" znudziła mi się, a w zasadzie zawiodłem się w tym roku na ich artykułach postanowiłem teraz wykupić w przyszłości  "Wędkarstwo Moje Hobby". Koszt wynosi 119zł, wybiera się prezent o wartości 90zł z pośród 3 możliwych. Jednym z nich jest 6 filmów na DVD. I tu mam pytanie. Gazety te dawane są z płytami co miesiąc(prócz 2 miesięcy), a przed zakupieniem prenumeraty muszę wybrać prezent główny. Ja chcę te płyty. A skąd mam pewność, ze nie otrzymam potem takich samych? Może ktoś ma z was tą prenumeratę? Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
780528


Jeśli chcesz to bierz, a pewności to nigdy nie ma ,to jak z ciążą. (2011/02/27 21:31)

łysy wąż


cześć,
z każdą gazetą ukazuje się nowy film, tak więc nie ma możliwości żebyś trafił dwa razy ten sam filmik. Wybierasz spośród produkcji, które już się ukazały ;-)
Nie dotyczy to tzw " dodatków specjalnych " wychodzących chyba dwa / trzy razy w roku, do których dołączony jest losowo wybrany numer i film, który ukazał się w przeszłości.

pozdr. (2011/02/27 21:42)

u?ytkownik60849


cześć,
z każdą gazetą ukazuje się nowy film, tak więc nie ma możliwości żebyś trafił dwa razy ten sam filmik. Wybierasz spośród produkcji, które już się ukazały ;-)
Nie dotyczy to tzw " dodatków specjalnych " wychodzących chyba dwa / trzy razy w roku, do których dołączony jest losowo wybrany numer i film, który ukazał się w przeszłości.

pozdr.




Dzięki kolego za pomoc. Pozdrawiam (2011/02/27 22:12)

łysy wąż


nie ma sprawy ;-)
pozdr. (2011/02/27 22:19)

zorro


"łysy" mnie wyprzedzil w odpowiedzi:) Pozdro chłopaki (2011/02/28 18:11)

Pawik


http://darmowefilmy.eu/szukaj/gatunek/wedkarski.html


Po co kupywac jak mozna sciagać ? (2011/02/28 18:23)

dariuszdyl


http://darmowefilmy.eu/szukaj/gatunek/wedkarski.html


Po co kupywac jak mozna sciagać ?


Uważajcie bo to drogo kosztuje na tym linku, nigdzie nie pisze a po rejestracji dostaniecie za tydzień wezwanie do zapłaty około 100 PLN nawet jak nic nie ściągniecie. Jest to ten sławetny pobieraczek żerujący na ludzkiej naiwności i niewiedzy. (2011/02/28 19:47)

gral


Dobrze to określiłeś żerujący, na naiwności ludzi, którzy dają się zastraszać. Bo w jaki sposób pobieraczek będzie dochodził swoich praw przed sądem skoro jest to wazerek piracki. (2011/02/28 20:22)

Pawik


http://darmowefilmy.eu/szukaj/gatunek/wedkarski.html


Po co kupywac jak mozna sciagać ?


Uważajcie bo to drogo kosztuje na tym linku, nigdzie nie pisze a po rejestracji dostaniecie za tydzień wezwanie do zapłaty około 100 PLN nawet jak nic nie ściągniecie. Jest to ten sławetny pobieraczek żerujący na ludzkiej naiwności i niewiedzy.



JA NORMALNIE POBRAŁEM WSZYSTKIE FILMY I CISZA.

Pozatym z tej strony sciagam inne filmy takze sa pewne. pozatym to są bezplatne serwery takze nie ma czego sie obawiać. rejestrować sie na tym forum i mozna zasysać. (2011/02/28 21:06)

u?ytkownik60849


http://darmowefilmy.eu/szukaj/gatunek/wedkarski.html


Po co kupywac jak mozna sciagać ?





Wszystko fajnie. Ja mam wszystkie filmy WMH, które są w sieci. Chcę mieć te które nie znajdę w necie. Jak np. "Płocie, spławik i drgająca szczytówka" ; "Sposób na Leszcza" itp. A lepiej mieć oryginał. Jest legalnie, a ponadto płytka taka wytrzyma więcej niż piracka. (2011/03/01 14:49)

bluehornet


Common informer ...... (2011/03/01 16:23)

u?ytkownik57785


...."Wszystko fajnie. Ja mam wszystkie filmy WMH, które są w sieci. Chcę mieć te które nie znajdę w necie....."

Wiesz @Dawolf, iz własnie przyznałeś się do złamania prawa z art. 23 ust. 2 Ustawy?

Działanie w sieciach będzie więc nielegalne nie tylko dlatego, że jednocześnie ze ściągnięciem pliku nastąpi jego udostępnienie. Jest niezgodne z prawem przede wszystkim dlatego, że stanowi skopiowanie cudzego utworu poza zakresem art. 23 ust. 2 ustawy, a więc bez podstawy prawnej.

(2011/03/01 16:53)

u?ytkownik57785


Prawdopodobnie Pan Mirosław Kopeć alias GHOSTMIR, teraz to wykorzysta. (2011/03/01 16:54)

bluehornet


Trzecia pozycja do dwóch poprzednich - squealer ... (2011/03/01 17:01)

u?ytkownik60849


Ludzie. Odwalta się wreszcie ode mnie. Na mnie takie grozby nie działają. A jak niektórym się nudzi to do psychiatry. (2011/03/02 08:40)

u?ytkownik10466


A co to znaczy odwalta? zerżynasz na bezczelnego efekty czyjejś pracy,plagiat przy tym to pikuś bo czerpiesz jeszcze z tego haniebnego procederu pieniądze.W moim mniemaniu jesteś zwykłym zerem i złodziejem,ktoś się napracował a ty go okradasz.Dodatkowo siejesz zamęt na forum i jesteś autorem najbardziej debilnych komentarzy jakie na przestrzeni lat tu czytałem-HAHAHAHAHA-cały ty,dwa zwoje mózgowe niczego więcej nie stworzą.Spójrz synek prawdzie w oczy,jesteś tu conajmiej niemile widziany,jednego dnia oskarżasz a drugiego kradniesz dając popis swej głupoty.Piszesz także że takie grożby na ciebie nie działają,nikt cię nawet tu smarku nie straszy,za cienki jesteś nawet żeby dostać poprostu w pysk,brak ci pokory póki co-ale nie martw się-od czego są koledzy....Pomijam już tu kwestię Ghosta i nie staję w jego obronie bo nie ma takiej potrzeby,on sam ci wyjaśni o co kaman,biję tu do twego ogólnego,chamsko-debilnego zachowania na forum chłoptasiu,popracuj lepiej nad tym bo tata i mama nie zawsze będą z tobą.Reasumując(takie trudne słowo)-uważam cię za zwykłego głąba i złodzieja ,i daję głowę że porażająca większość userów podziela moje zdanie.Teraz podkul ogon i drukuj do Redakcji jak ci tu żle,masz wprawę. (2011/03/02 17:17)