Jak wygląda egzamin na kartę wędkarską?

/ 7 odpowiedzi
Witam jak wygląda egzamin na kartę wędkarską? ile jest pytań i o co są pytania
Robert1911

cały egzamin ogranicza sie najczęściej do zapłacenia za niego :( (2017/04/08 15:21)

Sith

cały egzamin ogranicza sie najczęściej do zapłacenia za niego :(
To jest największa bolączka naszego Związku... ;>
  (2017/04/08 17:17)

Romuald55

To są proszę Panów insynuacje.
Egzamin na kartę wędkarską nie można porównać do matury ale coś niecoś trzeba wiedzieć. (2017/04/08 18:13)

Eryk S

I tutaj kol.Romuald ma racje że coś trzeba wiedzieć najczęściej to poprostu trzeba wiedzieć komu dać flaszke . (2017/04/08 19:58)

ryukon1975

Idzie się do skarbnika i zgłasza chęci. Wypisuje on zaświadczeie o zdaniu egzaminu i kieruje dalej. Wspominając oczywiście by na temat przebiegu "egzaminu" z nikim nie rozmawiać. Płacić już nie trzeba przynajmniej nie we wszystkich okręgach. Tak wygląda wersja z zeszłego roku w jednym z kół. Jestem jej pewny w stu procentach. Oczywiście ile kół tyle możliwości, nikt tego nie kontroluje i nie panuje nad tym. Każda osoba funkcyjna odpowiadająca za to w danym kole zrobi to według siebie.
Jeśli ktoś próbuje ustalić jedną i nieomylną prawdę w tym temacie to czas cofnąć go do czasów przedszkola.
Ja zaś za napisanie tego trafię do piekła. Celę będę dzielił z wilkiem, tym od babci i czerwonego kapturka. Tylko mnie nie pytajcie co łączy egzamin na kartę wędkarską, piekło i te trzy postaci z .... (2017/04/08 20:15)

osa12

Pełna zgoda.
Egzamin w Kołach PZW to z mojego doświadczenia pełna fikcja.
A szkoda.
Jak już jest można przekazać trochę wiadomości prawnych dotyczących Amatorskiego Połowu Ryb.
Ale z drugiej strony, aby PZW mogła takie wiadomości przekazać sama musiałaby zacząć poprawnie stosować prawo dotyczące APR. (2017/04/10 07:36)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja