Zaloguj się do konta

Jak Wam sie podoba hymn na Euro ?

utworzono: 2012/05/03 12:40
zbynio5o

Po pierwszym wygranym meczu Naszych, będziecie  śpiewać Koko Koko aż jajca poznosicie,

ja  wójt Wam to mówie !   hehehehehehehehhe !

[2012-05-08 11:41]

Mietusik

Po pierwszym wygranym meczu Naszych, będziecie  śpiewać Koko Koko aż jajca poznosicie,

ja  wójt Wam to mówie !   hehehehehehehehhe !



:D:D:D dobre….a jak dojdą do finału, to Wszyscy będziemy „kwokać” z zachwytu…


Moim zdaniem wszystko można polubić, nawet naszą Reprezentację, hymn, nieukończone autostrady, ZUS,…oj tu chyba przegiąłem….ale suma summarum….kochajmy co nasze, a nie pędźmy ku Europie( :(  ). Czy nie wydaje się Wam, że im bardziej chcemy dorównać innym, tym bardziej się pogrążamy!?
Jesteśmy POLAKAMI i…trzymajmy za naszych kciuki. Mam nadzieję, że nasz hymn nie będzie taki…. Nie jestem fanem piłki nożnej, ale i tak wierzę w NASZYCH…

http://www.tekstowo.pl/piosenka,kabaret_skeczow_meczacych,hymn_euro_2012__koszalin_2010_.htl


[2012-05-08 12:13]

radtkee

kokoko euro spoko

piłka leci prosto w oko

wszyscy razem zaśpiewajmy

..nic się nie stało polacy nic się nie stało Polacy nic się nie stało [2012-05-08 12:57]

zbynio5o

I właśnie kol. Miętusik o to chodzi, aby z takich paranoji czy parodii, wyłuskać to co najlepsze:

dobry humor i szczypte nadzieji.  Bo zagrożenia jako takiego z powodu "Koko", dla siebie nie dostrzegam :)))

[2012-05-08 13:02]

perwer

a ja to mom w życi ,bo jestem narodowości śląskiej i my tutaj nie momy sie czego wstydzić...
[2012-05-08 18:57]

Savage

a ja to mom w życi ,bo jestem narodowości śląskiej i my tutaj nie momy sie czego wstydzić...

pisze się "w rzyci"
[2012-05-08 20:09]

perwer

a ja to mom w życi ,bo jestem narodowości śląskiej i my tutaj nie momy sie czego wstydzić...

pisze się "w rzyci"

ta ,,rzyć ,, też mam w życi ....
[2012-05-08 20:31]

Mietusik

I właśnie kol. Miętusik o to chodzi, aby z takich paranoji czy parodii, wyłuskać to co najlepsze:

dobry humor i szczypte nadzieji.  Bo zagrożenia jako takiego z powodu "Koko", dla siebie nie dostrzegam :)))

...masz zupełną rację. Paranoje i parodię tworzymy sami w pogoni za zachodnim „chłamem”.
Dlatego mamy taką paranoiczną rzeczywistość w kraju, gdzie każdy polityk ma klapki na oczach i widzi tylko Europę, a nie dostrzega swojego „podwórka”.
Ja jestem Polakiem i nie wstydzę się niczego co polskie, oprócz US, ZUS i NFZ… :/
A co do „Babeczek” z koko koko euro spoko to …. nawet sympatycznie im wyszło i nie „gwiazdorują” jak Edyta Górniak, Piasek i inni.
Pozdrawiam Wszystkich Słowian, tych ze Śląska „tyż” :)))

[2012-05-08 22:23]

lynx

Jaki zenujacy hymn dla Polskiej reprezentacji wybrano to wiadomo ale wkleje go jeszcze raz
https://www.youtube.com/watch?v=h6tUWCz0bZk
Tutaj mozecie posluchac Irlandzki folklor "Rocky road to Dublin" The Dubliners
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sMw7lwxRImI

A tutaj Irlandzki hymn na euro 2012 ktory jest przerobka utworu powyzej i nosi tytul "Rocky road to Poland"
https://www.youtube.com/watch?v=r5aZjE15Ye0
Jak widac da sie polaczyc folklor z impreza taka jak euro 2012 i nie zrobic sobie wstydu. Te baby z kurnika nie powinny byc wogole dopuszczone do konkursu, co za siara, dno i kompromitacja.

Dubliner to nie folk tam wystepuja zawodowcy operowi. Połącz Torzewskiego i innych podobnych i wtedy porownuj.




A kto tu mowi ze to folk? aha, ty poprostu nie wiesz ze folk i folklor to dwie rozne rzeczy, teraz nie mam czasu bo ze znajomymi mamy niezla zwale z "hymnu" polskiej reprezentacji. 

Sarnina ty sam nie wiesz czym sie rozni folk od folkloru. Lingwistyka ci sie klania.
Razem z Dandec-kiem brylujecie na ten temat jakbyscie byli conajmniej ekspertami w tym temacie. Jak chcesz sie cos na ten temat dowiedziec to może zacznij od Oskara Kolberga a potem narzucaj innym swoje zdanie.
Gdyby nie takie piosneczki /min./ to po rozbiorach szwargotal byś po niemiecku lub gaworzyl po rusku.
Popatrz na swoje pochodzenie /może zapomniałeś/ i przestan udowadniac jakiś ty mądry a inni głupcy.
Ktoś już napisal - stwórz sam coś lepszego.
Jestes jednym z wielu co sami nigdy nic nie zrobili a pomiatają innymi tylko dlatego, że oni cos zrobili. Tak wlasnie jest u nas. Wystarczy, ze wyjedzie na bandos do Anglii i juz mowi z językiem przy podniebieniu i udowadnia, że zawodowa murzyńska tancerka to jest folk a stara polska babka to nie jest folk itp.
Nie myśl, że jak kogos zignorujesz to on przestanie istnieć. To jest ta polska ciemnota i nietolerancja. Nie obcokrajowca ale polak polaka nie toleruje A obcokrajowcowi to by w d... wlazł.
Już raz napisałem - zacznij myślec i nie wyjeżdżaj tak czesto na ryby bo może za ostro słońce grzeje.
 Pozdrawiam.
CześćUważasz, że ten prawie hymn jest ok?To tak do przemyśleń na noc bez pułapek słowno-lingwistycznych, Kolberga itp. Co tu ma do rzeczy pochodzenie lub rozbiory? Co tu zrobiono takiego? Dopisano kilka żenujących zwrotek do już istniejącej muzyki co nie jest jakimś super wyczynem.JK
Wcale nie uwazam, że jest OK. Jeszcze gorsze sa, jak ktos napisal te dwa przyglupy mongoły, ale nie widzę powodow dla których opluwa sie nasz folklor / bez wzgledu jaki jest/ a wychwala murzynski itp. Amerykanie puszczają na caly świat swoich podskakujacych wodzow, ktorych wczesniej wyrzynali a my, niektórzy, wstydzimy sie samych swoich rodakow.
Do rozbiorow ma sie tak, że inteligencja mowila po rusku lub francusku a po polsku mówiono na tych wlaśnie wiochach zabitych dechami.
teraz ktos kogo przodkowie wczesniej czy później wywodzili sie tych wioch opluwa to.
Krotko mowiac takie zachowanie to jest wlasnie ciemnota. Nic dziwnego, że zagranica czesto trzeba udawać , że  sie ich nie widzi.
Pozdrawiam.


[2012-05-08 22:39]

lynx

Jaki zenujacy hymn dla Polskiej reprezentacji wybrano to wiadomo ale wkleje go jeszcze raz
https://www.youtube.com/watch?v=h6tUWCz0bZk
Tutaj mozecie posluchac Irlandzki folklor "Rocky road to Dublin" The Dubliners
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sMw7lwxRImI

A tutaj Irlandzki hymn na euro 2012 ktory jest przerobka utworu powyzej i nosi tytul "Rocky road to Poland"
https://www.youtube.com/watch?v=r5aZjE15Ye0
Jak widac da sie polaczyc folklor z impreza taka jak euro 2012 i nie zrobic sobie wstydu. Te baby z kurnika nie powinny byc wogole dopuszczone do konkursu, co za siara, dno i kompromitacja.

Dubliner to nie folk tam wystepuja zawodowcy operowi. Połącz Torzewskiego i innych podobnych i wtedy porownuj.




A kto tu mowi ze to folk? aha, ty poprostu nie wiesz ze folk i folklor to dwie rozne rzeczy, teraz nie mam czasu bo ze znajomymi mamy niezla zwale z "hymnu" polskiej reprezentacji. 

Sarnina ty sam nie wiesz czym sie rozni folk od folkloru. Lingwistyka ci sie klania.
Razem z Dandec-kiem brylujecie na ten temat jakbyscie byli conajmniej ekspertami w tym temacie. Jak chcesz sie cos na ten temat dowiedziec to może zacznij od Oskara Kolberga a potem narzucaj innym swoje zdanie.
Gdyby nie takie piosneczki /min./ to po rozbiorach szwargotal byś po niemiecku lub gaworzyl po rusku.
Popatrz na swoje pochodzenie /może zapomniałeś/ i przestan udowadniac jakiś ty mądry a inni głupcy.
Ktoś już napisal - stwórz sam coś lepszego.
Jestes jednym z wielu co sami nigdy nic nie zrobili a pomiatają innymi tylko dlatego, że oni cos zrobili. Tak wlasnie jest u nas. Wystarczy, ze wyjedzie na bandos do Anglii i juz mowi z językiem przy podniebieniu i udowadnia, że zawodowa murzyńska tancerka to jest folk a stara polska babka to nie jest folk itp.
Nie myśl, że jak kogos zignorujesz to on przestanie istnieć. To jest ta polska ciemnota i nietolerancja. Nie obcokrajowca ale polak polaka nie toleruje A obcokrajowcowi to by w d... wlazł.
Już raz napisałem - zacznij myślec i nie wyjeżdżaj tak czesto na ryby bo może za ostro słońce grzeje.
 Pozdrawiam.



Widze ze nie umiesz nic napisac nie obrazajac, typowe dla takich jak ty, na dodatek to co napisales to zwykly belkot, probujesz sie odgryzdz a nawet nie wiesz jak to zrobic.Nikomu nic nie narzucam, wyrazilem tylko moje zdanie na ten temat, Nie mam nic przeciwko ludowym przyspiewkom o ile nie musze ich sluchac, swietnie nadaja sie na wesela czy imprezy promujace lokalna kulture, widze ze glosowales na ten utwor i stad twoje oburzenie, promuj sobie folklor i kulture Polska, zorganizuj wystepy w kraju i za granica bo mi to nie przeszkadza ale jezeli uwazasz ze tekst KOKO KOKO  jest czyms z czym mozna kojarzyc  Polske i jej kulture to niestety ale mi sie to juz bardzo nie podoba i mam prawo do sprzeciwu a ty mi tu z Kolbergiem wyjezdzasz (pewnie po KOKO KOKO sie chlopina w grobie teraz przewraca), jezeli ktos chce pokazac kulture swojego kraju wybierze z niej to co najlepsze a nie kiczowaty kawalek wymyslony w dwa dni na potrzeby jakiegos wydarzenia, teraz nastepna sprawa a mianowicie, dyskryminacja, ktora sie wykazales opisujac polakow za granica, nie byles tam pewnie ale jak wiekszosc krytykujacych masz najwiecej do powiedzenia, na dodatek same negatywne strony, to jest wlasnie "ciemnota i nietolerancja" ktora z ciebie wyszla pod wplywem jednego spapranego utworu ( jak widac nie wiele ci trzeba). Teraz powiedz mi kto tu musi zaczac myslec. Co do tego "hymnu" zdania nie zmienie.Mialem juz nie zabierac glosu ale wywolales mnie do tablicy.Gdyby jakims dziwnym trafem np. ten utwor mial reprezentowac Polske na euro2012 to ani slowa bym nie powiedzial:https://www.youtube.com/watch?v=ADilHmVUen8
Ja Cie nie obrażam to Ty sam o sobie wydajesz świadectwo. Na ten hymn nie głosowalem i mi się to nie podoba. Przeczytaj moje zdanie @JKarp. Normalnie zapytał, normalnie odpowiedziałem.
Wtracilem sie do Twojej wypowiedzi bo strasznie ziała jadem i podejrzewam, ze w ten sposob chcesz odciąć się od swoich korzeni, ale toTwój problem.
Czy ja byłem za granicą? Chłopie chcialbys tyle krajow zwiedzić  co ja. Staraj sie. Masz jeszcze szansę tylko nabierz trochę obycia.
Pozdrawiam.

[2012-05-08 22:49]

lynx

Co za szczęście, że trafił się konfliktowy wątek, bo już było strasznie nudno. I kilku odżyło. Mnie już nic w tym kraju nie zdziwi. Ludzie zagłosowali i wybrali sobie koko. Tuska i Komorowskiego też sobie wybrali. I nic mi do tego, czy mi się to podoba, czy nie. Po ptokach i tyle...

Masz rację.Zgadzam się z tym.
Przed Tobą sarnina robił mi wykład. To niech powie dlaczego prezydent amerykanski jak rozmawia z drugim to trzyma rękę w kieszeni /nie zawsze/ a u nas tego nie wolno. A jaki zespół wysłali ruscy do Gruzji na Eurowizje. Samo życie
Pozdrawiam.
[2012-05-08 22:55]

Mietusik

...Qrde...chłopaki, dajcie luz...

Pozdrowionka:)

[2012-05-08 23:02]

Mietusik

...na pogodzenie...:)))

[2012-05-08 23:07]

sarnina

Lynx widze ze dalej nie rozumiesz, ale to juz twoj problem, prosciej sie tego nie dalo wyjasnic, to co mialem do powiedzenia juz powiedzialem, bardzo mi przykro ze miales az tak traumatyczne doswiadczenia podczas pobytu/ow za granica,szczerze wspolczuje, nie bede sie wdawal w dalsza i tak bezcelowa polemike.Na pozegnanie tego watku
[2012-05-08 23:44]

lynx

...na pogodzenie...:)))

Dzieki Mietusik. Widze, ze chociaż Ty masz w sobie trochę chumoru.
Pozdrawiam.

[2012-05-09 09:08]

Savage

...na pogodzenie...:)))

Dzieki Mietusik. Widze, ze chociaż Ty masz w sobie trochę chumoru.
Pozdrawiam.


pisze się "humoru"
[2012-05-09 10:04]

rurekk44444

To Ko,ko,ko,ko w porównaniu do innych nominacji typu Maryla Rodowicz, Feel , i innego chłamu wypadł wyśmienicie.Skoro wszyscy mieszkamy na wsi to czego mamy się wstydzić? Lepiej ta Jarzębina niż tamte usypiacze <rzygi>
[2012-05-10 14:14]

zbynio5o

I jak widać,  jeden nie lubi folkloru, drugi  błędów ort. a trzeci wątróbki. A to wszystko to czysty jazz i nic innego :)))))))) [2012-05-10 14:21]

Mietusik

I jak widać,  jeden nie lubi folkloru, drugi  błędów ort. a trzeci wątróbki. A to wszystko to czysty jazz i nic innego :))))))))


…a jaki z tego morał?...
…mam taki przykład (tylko nie wiem., czy wszyscy zrozumieją).
Jest taki stary dowcip, niby(!!!) „bez sensu”…

…Leciały dwa bociany
-jeden biały- drugi w lewo…

…a co do morału…”Jak się nie ma co się lubi, to się lubi…”

A teraz z innej beczki. Euro wypadają w czerwcu, wiadomo, sezon na prawie każdą rybkę. :)
Co wybieracie, wędkę, czy „obgryzanie paznokci” przed telewizorem.
Tylko nie próbujcie połączyć….bo się nie da… :)

[2012-05-10 22:46]

tryfta

Myślałem że se poczytam i troszeczkę się pośmieję a tu cisza w tak pięknie rozwijającym się wątku,a tak na marginesie to babcie od koko jadą do Brukseli by promować Polskę i Euro w dn.30 i 31 Maja.I już reklama:))))
[2012-05-11 23:54]

JOPEK1971

Myślałem że se poczytam i troszeczkę się pośmieję a tu cisza w tak pięknie rozwijającym się wątku,a tak na marginesie to babcie od koko jadą do Brukseli by promować Polskę i Euro w dn.30 i 31 Maja.I już reklama:))))

Zobaczysz że koko koko będą śpiewali Niemcy,refren jest łatwy do zapamiętania i jest spoko koko ;-)A ten oficjalny hymn Euro śpiewany przez czarnoskórą obywatelkę Niemiec jest rytmiczny, łatwy do zapamiętania ze względu na tekst,"ooooo,aaaaaa,eeeeei itd. To jest ważne a nie ballada "o Januszku";-)))Ma byc skocznie,szybko,i rytmicznie z prostym refrenem by zaśpiewał nawet gośc z Mozambiku,najlepiej po kilku piwach,nie jest tak tragicznie.;-)


[2012-05-12 00:59]

rurekk44444

Myślałem że se poczytam i troszeczkę się pośmieję a tu cisza w tak pięknie rozwijającym się wątku,a tak na marginesie to babcie od koko jadą do Brukseli by promować Polskę i Euro w dn.30 i 31 Maja.I już reklama:))))

Zobaczysz że koko koko będą śpiewali Niemcy,refren jest łatwy do zapamiętania i jest spoko koko ;-)A ten oficjalny hymn Euro śpiewany przez czarnoskórą obywatelkę Niemiec jest rytmiczny, łatwy do zapamiętania ze względu na tekst,"ooooo,aaaaaa,eeeeei itd. To jest ważne a nie ballada "o Januszku";-)))Ma byc skocznie,szybko,i rytmicznie z prostym refrenem by zaśpiewał nawet gośc z Mozambiku,najlepiej po kilku piwach,nie jest tak tragicznie.;-)


Zgadzam się.



[2012-05-12 11:10]