Jak Wam sie podoba hymn na Euro ?

/ 172 odpowiedzi / 2 zdjęć
mielec


Nie ma co o folkach dyskutować bo siara. Koło gospodyń wiejskich:):)

Do porównania hit z RPA jeszcze jakieś pytania.:):)


(2012/05/04 23:36)

rusikus


porownanie?
ok, nasz utwor narodowy, swojski

a Shakiry? sztuczny, badziew! (2012/05/04 23:44)

mielec


No i ten nasz utwór narodowy swojsky mniam niuśny osiągnie taką słuchalność:):))

Tylko mowa o folku którego rejonu bo to folk jest ale... wolałbym zakopiański.

Kurakom nie dałbym słuchac bo by mi jajka przestały nieść:):):)

Twoje brzdękanie na gitarze jest o wiele lepsze. (2012/05/04 23:54)

sarnina


Jaki zenujacy hymn dla Polskiej reprezentacji wybrano to wiadomo ale wkleje go jeszcze raz

http://www.youtube.com/watch?v=h6tUWCz0bZk

Tutaj mozecie posluchac Irlandzki folklor "Rocky road to Dublin" The Dubliners

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sMw7lwxRImI


A tutaj Irlandzki hymn na euro 2012 ktory jest przerobka utworu powyzej i nosi tytul "Rocky road to Poland"

http://www.youtube.com/watch?v=r5aZjE15Ye0

Jak widac da sie polaczyc folklor z impreza taka jak euro 2012 i nie zrobic sobie wstydu. Te baby z kurnika nie powinny byc wogole dopuszczone do konkursu, co za siara, dno i kompromitacja. (2012/05/05 00:10)

sarnina


Sorki za post pod postem ale mam cos jeszcze, przetlumaczylem tekst irlandzkiego hymnu na polski, tak aby mozna bylo zobaczyc jaka kupe zrobily/napisaly te baby z kurnika, oto tekst irlandzkiego hymnu:

To było w  wesołym miesiącu czerwcu, wyruszyliśmy z naszego domu,Zostawiliśmy starą wyspę Irlandie, do Polski ruszyliśmy,W sercach mamy nadzieję,  możemy wygrać trofeum,Wszyscy jesteśmy częścią armii Trappatoniego,Za drużyną stań, irlandzki słychać krzykDalej chłopcy w zieleni, Irlandia znów powraca,Mamy naszą pułapkę, kot jest w worku,Nie zapomnę cię Jack, na skalistej drodze do Polski.
Raz, dwa, trzy, cztery, pięć,Irlandzkie oczy uśmiechają się,Niech zabrzmi twój głosTrappatoniego armia,Wszyscy śpiewają.
Nigdy nie pokonacie Irlanczyków x 4
Daj twojej matce powód do dumy, nadmuchaj swój plastikowy młotekPowstrzymać się bodhran głośno i naucz się polskiej gramatyki,Weż kredyt, sprzedaj Opla Corse,Wynajmij Campera, odbierz go w Warszawie,Byliśmy już tak blisko lecz nadzieje uderzyły w drzwi,Teraz wracamy po więcej, możemy wygrać bitwę,Dalej chłopcy w zieleni, nigdy nie widzieliśmy,Tak nieustraszonej drużyny, na skalistej drodze do Polski.
Raz, dwa, trzy, cztery, pięć,Irlandzkie oczy uśmiechają się,Niech zabrzmi twój głosTrappatoniego armia,Wszyscy śpiewają.
Nigdy nie pokonacie Irlanczyków  x 4

Tekst czerwony okazal sie dla mnie troche zbyt trudny :) (2012/05/05 01:41)

szczepcio


Wolę te skoczne babuszki niż naszą Edytkę Górniak która dała plamy na całej linii jako PROFESJONALISTKA przecież. (2012/05/05 06:57)

szczepcio


Zresztą za bardzo nie było w czym wybrać. (2012/05/05 06:57)

Bernard51


Czy jakis pseldo hymn wygral glosami widzow to nie ma znaczenia
 wazne jaki beda spiewac kibice na stadionach wedlug wlasnych upodoban
dyskusja i smieszna nieraz ktytyka ze badziewo torba na glowe
 to pokazanie sie jaki to jestem wspolczesny i postepowy "POLAK"
 CO DO WSTYDU TO STARAJMY SIE WSTYDZIC SAMI ZA SIEBIE?? (2012/05/05 09:25)

u?ytkownik88269


taki hymn to wstyd dla rodaków zresztą jak całe nasze państwo to jest chory kraj z debilami w rządzie (2012/05/05 10:04)

gg003


Kichać druzynę bo i tak bedzie jak zawsze kupę wstydu, miały być  drogi , hotele , miejsca pracy i niestety lipa , zostanie nam tylko wstyd (2012/05/05 10:58)

CZzesio


Sorki za post pod postem ale mam cos jeszcze, przetlumaczylem tekst irlandzkiego hymnu na polski, tak aby mozna bylo zobaczyc jaka kupe zrobily/napisaly te baby z kurnika, oto tekst irlandzkiego hymnu:

To było w  wesołym miesiącu czerwcu, wyruszyliśmy z naszego domu,Zostawiliśmy starą wyspę Irlandie, do Polski ruszyliśmy,W sercach mamy nadzieję,  możemy wygrać trofeum,Wszyscy jesteśmy częścią armii Trappatoniego,Za drużyną stań, irlandzki słychać krzykDalej chłopcy w zieleni, Irlandia znów powraca,Mamy naszą pułapkę, kot jest w worku,Nie zapomnę cię Jack, na skalistej drodze do Polski.
Raz, dwa, trzy, cztery, pięć,Irlandzkie oczy uśmiechają się,Niech zabrzmi twój głosTrappatoniego armia,Wszyscy śpiewają.
Nigdy nie pokonacie Irlanczyków x 4
Daj twojej matce powód do dumy, nadmuchaj swój plastikowy młotekPowstrzymać się bodhran głośno i naucz się polskiej gramatyki,Weż kredyt, sprzedaj Opla Corse,Wynajmij Campera, odbierz go w Warszawie,Byliśmy już tak blisko lecz nadzieje uderzyły w drzwi,Teraz wracamy po więcej, możemy wygrać bitwę,Dalej chłopcy w zieleni, nigdy nie widzieliśmy,Tak nieustraszonej drużyny, na skalistej drodze do Polski.
Raz, dwa, trzy, cztery, pięć,Irlandzkie oczy uśmiechają się,Niech zabrzmi twój głosTrappatoniego armia,Wszyscy śpiewają.
Nigdy nie pokonacie Irlanczyków  x 4

Tekst czerwony okazal sie dla mnie troche zbyt trudny :)




Witam :) .... nie żebym się czepiał ....ale ....to chyba nie są słowa hymnu irlandzkiego :))))

 A poza tym to Nasz hymn zaczyna mi się podobać i nawet ta pani po lewej jest niczego sobie ;))))




(2012/05/05 11:43)

sarnina


Sorki za post pod postem ale mam cos jeszcze, przetlumaczylem tekst irlandzkiego hymnu na polski, tak aby mozna bylo zobaczyc jaka kupe zrobily/napisaly te baby z kurnika, oto tekst irlandzkiego hymnu:

To było w  wesołym miesiącu czerwcu, wyruszyliśmy z naszego domu,Zostawiliśmy starą wyspę Irlandie, do Polski ruszyliśmy,W sercach mamy nadzieję,  możemy wygrać trofeum,Wszyscy jesteśmy częścią armii Trappatoniego,Za drużyną stań, irlandzki słychać krzykDalej chłopcy w zieleni, Irlandia znów powraca,Mamy naszą pułapkę, kot jest w worku,Nie zapomnę cię Jack, na skalistej drodze do Polski.
Raz, dwa, trzy, cztery, pięć,Irlandzkie oczy uśmiechają się,Niech zabrzmi twój głosTrappatoniego armia,Wszyscy śpiewają.
Nigdy nie pokonacie Irlanczyków x 4
Daj twojej matce powód do dumy, nadmuchaj swój plastikowy młotekPowstrzymać się bodhran głośno i naucz się polskiej gramatyki,Weż kredyt, sprzedaj Opla Corse,Wynajmij Campera, odbierz go w Warszawie,Byliśmy już tak blisko lecz nadzieje uderzyły w drzwi,Teraz wracamy po więcej, możemy wygrać bitwę,Dalej chłopcy w zieleni, nigdy nie widzieliśmy,Tak nieustraszonej drużyny, na skalistej drodze do Polski.
Raz, dwa, trzy, cztery, pięć,Irlandzkie oczy uśmiechają się,Niech zabrzmi twój głosTrappatoniego armia,Wszyscy śpiewają.
Nigdy nie pokonacie Irlanczyków  x 4

Tekst czerwony okazal sie dla mnie troche zbyt trudny :)




Witam :) .... nie żebym się czepiał ....ale ....to chyba nie są słowa hymnu irlandzkiego :))))

 A poza tym to Nasz hymn zaczyna mi się podobać i nawet ta pani po lewej jest niczego sobie ;))))








Owszem czepiasz sie :)  Sadzilem ze kazdy bedzie wiedzial ze chodzi o hymn na euro, ale dobrze poprawie samego siebie.
Tekst utworu powyzej to przetlumaczony tekst OFICJALNEGO HYMNU IRLANDZKIEGO NA EURO 2012,  irlandzki narodowy hymn jest inny.
Nie wiem czy o to ci chodzilo CZzesio ale moze faktycznie powinienem to zaznaczyc wczesniej :)  powiedz mi jeszcze dlaczego pogrubiles tekst:Weż kredyt, sprzedaj Opla Corse,Wynajmij Campera, odbierz go w Warszawie

Co do polskiego hymnu na euro 2012 zdania nie zmienie, ten utwor nadaje sie na konkurs piosenki biesiadnej a nie na impreze typu euro 2012. (2012/05/05 12:12)

CZzesio


Co prawda nie znam irlandzkiego , ale wydaje mi się ,że te pogrubione dwa wersy są polską reklamą.I tyle mojego czepiania ;)) Nie miałem złych intencji ,jeśli tak to odebrałeś to przepraszam :) (2012/05/05 14:28)

zbynio5o


A niech tylko nasi wyjdą z grupy to zacznie sie wam wszystko podobać, hymn, stare baby i ciepłe piwo :) (2012/05/05 14:50)

Roxola


:)))
Aż sobie odsłuchałam kolejny raz nasz hymn Euro, żeby zobaczyć panią z lewej....

Myślałam też, że jak posłucham znowu to zmienię zdanie na temat hymnu.... i nic, nie zadziałało Czesio :) (2012/05/05 15:14)

sarnina


Co prawda nie znam irlandzkiego , ale wydaje mi się ,że te pogrubione dwa wersy są polską reklamą.I tyle mojego czepiania ;)) Nie miałem złych intencji ,jeśli tak to odebrałeś to przepraszam :)


Ten fragment mowi o tym jak zebrac kase na wyjazd na mistrzostwa do polski, wynajac kampera z wypozyczalni i odebrac go na miejscu, tylko tyle, raczej zadnej reklamy tu nie ma :)Nie przepraszaj nie ma za co:) ja nie obrazam sie o byle co, a krytyka jest potrzebna dla rozwoju kazdego czlowieka. Ogolnie ich utwor na mistrzostwa jest zajefajny, jakby kogos to interesowalo to oryginalna wersja tego utworu jest takze tlem do walki Sherlocka Holmesa w ekranizacji z 2009r.  rez.Guy Ritchie ( jeden z lepszych rezyserow)
http://www.youtube.com/watch?v=BGCMfprPJoA&feature=related (2012/05/05 15:59)

cobrax00


cobrax00 - możesz, tylko podaj skąd to wziąłeś.


Oczywiście że podam. Dzieki.

Pozdrawiam.

 

(2012/05/05 16:01)

cobrax00


cobrax00 - możesz, tylko podaj skąd to wziąłeś.


Oczywiście że podam. Dzieki.

Pozdrawiam.

 

(2012/05/05 16:01)

cobrax00


cobrax00 - możesz, tylko podaj skąd to wziąłeś.


Oczywiście że podam. Dzieki.

Pozdrawiam.

 

(2012/05/05 16:02)

Lutii


Witam wszystkich serdecznie! Mi osobiscie podoba sie hymn na euro,taki wlasnie powinien byc! Rytmiczny,zabawny i prosty fakt ze panie spiewajace nie sa zbyt wygledne ale jak by wyszly na scene sexi 20 ubrane w bikini to daje sobie jajka wyciac ze wszystkim by sie podobalo!!! Niech mi ktos zanuci jeden wers z pamieci hymn Maryli,Wilkow,Libera i pozostalych bo ja pomimo ze slyszalem kilka razy nic nie pamietam i nic nie zanuce a tu juz po pierwszym razie polowe znam i jednak sporo ludzi glosowalo na ten hit wiec kilka tysiecy osobom sie podobalo. Pozdro wielkie

(2012/05/05 16:45)

sarnina


Witam wszystkich serdecznie! Mi osobiscie podoba sie hymn na euro,taki wlasnie powinien byc! Rytmiczny,zabawny i prosty fakt ze panie spiewajace nie sa zbyt wygledne ale jak by wyszly na scene sexi 20 ubrane w bikini to daje sobie jajka wyciac ze wszystkim by sie podobalo!!! Niech mi ktos zanuci jeden wers z pamieci hymn Maryli,Wilkow,Libera i pozostalych bo ja pomimo ze slyszalem kilka razy nic nie pamietam i nic nie zanuce a tu juz po pierwszym razie polowe znam i jednak sporo ludzi glosowalo na ten hit wiec kilka tysiecy osobom sie podobalo. Pozdro wielkie


No wlasnie kilka tysiecy zdecydowalo za kilkadziesiat milionow, gdzie bylo naglosnione ze bedzie wybierana piosenka na euro 2012, bo pomimo ze ogladam telewizje i slucham radia to nic o tym fakcie nie wiedzialem i to jest moim zdaniem nie fair.  (2012/05/05 16:58)

zbynio5o


Oj, biedny jesteś @sarnina, żeś nic nie słyszał :)  OBOP też nie bada kilkadziesiąt milionów osób, tylko pewną część.  Trzeba było wysłać z pare tysięcy smsów na swojego faworyta :)) (2012/05/05 17:14)

sarnina


Oj, biedny jesteś @sarnina, żeś nic nie słyszał :)  OBOP też nie bada kilkadziesiąt milionów osób, tylko pewną część.  Trzeba było wysłać z pare tysięcy smsów na swojego faworyta :))




Oj biedny to ty jestes bo nawet nie rozumiesz o co ta cala afera, ale nie przejmuj sie, popros kogos madrzejszego to ci wytlumaczy, na mnie nie licz bo mi sie poprostu nie chce :)))Mozna bylo wybrac "mniejsze zlo" a jezeli uwazasz ze tekst typu KOKO KOKO jest czyms z czym mozna sie pokazac w swiecie to gratuluje serdecznie, napewno jak pojedziesz za granice na wycieczke bedziesz mogl z duma powiedziec JESTEM KOKO KOKO a potem im wytlumaczysz ze to odglos ktory ma nasladowac gdakanie kury, no poprostu bosko, pewnie duma cie teraz rozpiera ze wlasnie ten utwor wybrano, co wcale mnie nie dziwi. (2012/05/05 17:30)