Zaloguj się do konta

Jak Wam sie podoba hymn na Euro ?

utworzono: 2012/05/03 12:40
rusikus

jeszcze moze jedno powiazanie, bo widze ze nie czaicie :)
Niemcy i ich heimat melodie?
Tez wiocha no nie? :)
[2012-05-04 21:21]

Piotr 100574

przeważnie ta cała chała twórcza powstaje przy dojeniu ,tylko niektórzy co innego doją ,no ale efekt jest podobny
[2012-05-04 21:22]

rusikus

hymn MS w RPA powstal przy zbieraniu bananow , kokosow czy przy chodzeniu kobiet pare kilometrow po wode?
innym folkiem sie zachwycacie a rodzimym gardzicie, prawdziwi patrioci :P
[2012-05-04 21:28]

Ty nie czaisz. Ty słyszałeś Die golden hit parade? Heimat melodie?

Czy tam słyszałeś takie prymitywne wykonania? Czy widziałeś tam kiedy starą babę z dwoma zębami?

Tam folklor ma oprawę, zatrudnia się wizażystów, reżyserów, stroje są jak malowane, muzycy są nieźli a wokale to już nawet nie wspominam jakie są.

A tu co masz? Kilka babulinek co tam se coś pitolą po wioskach i pieją tak, że mi się normalnie bolonka łamie na sama myśl! Muzycznie poniżej dna, wokalnie poniżej tego poniżej dna, a oprawa i wokalistki to już nawet przez teleskop tego dna nie widać i już mi się wszystkie feedery połamały!

Czy Mistrzostwa Europy w gałę to jest impreza na poziomie remizy strażackiej w Głodowej Wólce?!

Co ty bracie porównujesz?!

[2012-05-04 21:30]

Wachta

Smucą się Polacy
Śmieje Ukraina
Że nasza piosenka
Wiochę przypomina
Koko koko **** im w oko
Wstyd przed całą europa
wszyscy razem **** dajmy
I tą nute zaśpiewajmy

Mix jest lepszy niż oryginał ;)

[2012-05-04 21:33]

PS: Nawet jak tam i tych Niemców puszcza jakąś starą pudernicę na antenę, to jest wysztafirowana jak Wersal na koronację! A tu co masz?  [2012-05-04 21:34]

rusikus

Ty nie czaisz. Ty słyszałeś Die golden hit parade? Heimat melodie?

Czy tam słyszałeś takie prymitywne wykonania? Czy widziałeś tam kiedy starą babę z dwoma zębami?

Tam folklor ma oprawę, zatrudnia się wizażystów, reżyserów, stroje są jak malowane, muzycy są nieźli a wokale to już nawet nie wspominam jakie są.

A tu co masz? Kilka babulinek co tam se coś pitolą po wioskach i pieją tak, że mi się normalnie bolonka łamie na sama myśl! Muzycznie poniżej dna, wokalnie poniżej tego poniżej dna, a oprawa i wokalistki to już nawet przez teleskop tego dna nie widać i już mi się wszystkie feedery połamały!

Czy Mistrzostwa Europy w gałę to jest impreza na poziomie remizy strażackiej w Głodowej Wólce?!

Co ty bracie porównujesz?!

Dobrze spiewaja i melodia tez folkowa, co do wizazystow to bzdura, ma byc folklor!

Muzycznie niezle, nawet Konio pochwala ten wybor :)
Pewnie nie znasz goscia :)

[2012-05-04 21:36]

jaka reprezentacja, taki hymn. ha,ha. [2012-05-04 21:38]

Tak.. jasne... jestem, zacofanym staruchem. A co to jest Konio? Jakiś autorytet?! A może Wojewódzki to autorytet? A może lepiej  -Mop, albo... Maleńczuk?!

Konio pochwalił to musi być dobre! 

Hehehehe.

Wiesz, ja kilka lat też grywałem po chałturach. Nawet w jednym estradowym występowałem. Brzdąkam coś tam, śpiewam sobie, piszę teksty. Nieco muzyki słyszałem w życiu i wiem kiedy jest siara i kupa rzęsy! Ale w końcu gust można mieć różny nie?

Skoro ci się podoba ta wiocha głębinowa, to proszę bardzo. W końcu Konio poparł.

[2012-05-04 21:41]

rusikus

jaka reprezentacja, taki hymn. ha,ha.

hymn prawdopodobnie moze przewyzszyc poziom naszej reprezentacji
ale pozyjemy i zobaczymy :)

[2012-05-04 21:42]

rusikus

Tak.. jasne... jestem, zacofanym staruchem. A co to jest Konio? Jakiś autorytet?! A może Wojewódzki to autorytet? A może lepiej  -Mop, albo... Maleńczuk?!

Konio pochwalił to musi być dobre! 

Hehehehe.

Wiesz, ja kilka lat też grywałem po chałturach. Nawet w jednym estradowym występowałem. Brzdąkam coś tam, śpiewam sobie, piszę teksty. Nieco muzyki słyszałem w życiu i wiem kiedy jest siara i kupa rzęsy! Ale w końcu gust można mieć różny nie?

Skoro ci się podoba ta wiocha głębinowa, to proszę bardzo. W końcu Konio poparł.

a jakby Kukiz poparl? pewnie zmienilbys zdanie ;)

[2012-05-04 21:43]

Jak już napisałem w mojej wersji Ko ko ko ko, nasza reprezentacyja jako pierwsza wyjdzie z grupy - he he he. [2012-05-04 21:44]

edyta35

Jak dla mnie to żenada, jeszcze tekst mógłby być, ale cała reszta to jedno wielkie pośmiewisko.Nic więcej nie dodam bo szkoda słów. [2012-05-04 21:44]

Ot, mądrej to i dobrze posłuchać. [2012-05-04 21:45]

rusikus

Jak dla mnie to żenada, jeszcze tekst mógłby być, ale cała reszta to jedno wielkie pośmiewisko.Nic więcej nie dodam bo szkoda słów.

nie znacie melodii polskiego folku to moze i posmiewisko
za to szkocki czy francuski czy hiszpanski to co innego no nie?
ot prawdziwi patrioci :P
[2012-05-04 21:52]

MrCrasny

Będę obrzydliwie szczery- nie lubię folkloru (nawet zagranicznego, Zakopower toleruję bo żona ich słucha non stop) i uważam ten rodzaj muzyki za skrajnie prymitywny i prostacki. Piosenka którą o zgrozo będziemy raczyć piłkarską europę bije w moim mniemaniu wszelkie rekordy prostactwa i prymitywizmu. Perkusja i gitary pasują tu jak świni siodło, tekst jest wyjątkowo głupi i infantylny, "wokalistki" są grube, stare i brzydkie.Całe to zamieszanie z tak zwanym hymnem euro 2012 było nieporozumieniem. [2012-05-04 21:58]

Co to ma wspólnego z patriotyzmem? Nikt z nas pewnie nie ma nic przeciwko muzyce opartej na folkowych nutach. Tylko różnica jest pomiędzy radosną twórczością wioskowych bab, a profesjonalnym opracowaniem i aranżacją takich motywów.

Większość z nas w 30 sekund może napisać taki tekścior i pal licho tekst, ale muzyka jest buraczana i te głosy wokalistek - jak pod blokiem mi smarki kota ze skóry odzierali, to podobnie brzmiało. Albo jak się prosiaka zarzyna - ze wsi jezdem to wiem jak kwiczy zarzynany wieprzek.

Czasem też w przewodach wentylacyjnych wietrzysko zawija jak oszalałe - to jak by tak to z tym wieprzkiem i kotem zmiksować, to byłby hicior ponadczasowy!

[2012-05-04 21:59]

Wachta

Wy się wszyscy dziwicie, o czym oni rozmawiają w sejmie, a tu proszę: taka debata na forum wędkarskim na temat jednej, prostej,  piosenki :D
[2012-05-04 22:00]

rusikus

wolalbys piosenke Wilkow "Idziemy na mecz" ?
buahahahaha
[2012-05-04 22:00]

Podsumujmy:

Logo - hehe made in Cepelia

maskotki - dwa debile z wodogłowiem

Hicior - wieś i prymitywizm głębinowy

Reprezentacyja - hehe, śmiać się czy płakać?

dołóżmy infrastrukturę transportu

plus cały ten szum logistyczny

BĘDZIE SIĘ DZIAŁOOOOOO!

Ja już szukam odpowiedniej papierowej torby na głowę, a zaraz po Ełro spieprzam Jaki doić do Nepalu. Tam mnie chyba od razu nie kapną żem z Polskowa przyjechoł.

[2012-05-04 22:05]

rusikus

Podsumujmy:

Logo - hehe made in Cepelia

maskotki - dwa debile z wodogłowiem

Hicior - wieś i prymitywizm głębinowy

Reprezentacyja - hehe, śmiać się czy płakać?

dołóżmy infrastrukturę transportu

plus cały ten szum logistyczny

BĘDZIE SIĘ DZIAŁOOOOOO!

Ja już szukam odpowiedniej papierowej torby na głowę, a zaraz po Ełro spieprzam Jaki doić do Nepalu. Tam mnie chyba od razu nie kapną żem z Polskowa przyjechoł.

rozumiem ze jestes PiSowcem a co za tym idzie w parze primitywem glebinowym jak to nazwales

buahahahah!

[2012-05-04 22:10]

No to po rozmowie. Ja cię nie trącam. Kiedyś to bym poszedł z tobą na pyskówę, ale teraz mi loto jak mnie ktoś w taki cieniutki sposób  obraża. Zatem naucz się na pamięć tego hiciora i śpiewaj na zdrowie. 

PS: do PISU to mi baaardzo daleko, ale polityczne poglądy mam dla siebie więc na ten temat nie pogadamy kolego.

[2012-05-04 22:23]

tryfta

Ale problem,Polacy państwo chłopów a wstydzi się ojców i matek swoich,najlepiej to podciąć korzenie swe i udawać francuską arystokrację:)))Trzeba było głosować i wybierać,a teraz już po ptokach.Naród który ma tak piękną kulturę a wstydzi się swego prawdziwego wizerunku,lepiej żyć w obłudzie niż pogodzić się z faktami,ot cała prawda narodzie kochany,kłótnia i tylko kłótnia -proponuję poczekać do zakończenia euro i wtedy posłuchać opinii jaka zostanie wystawiona polakom między innymi temu zabawnemu hitowi na euro....
[2012-05-04 22:24]

rusikus

No to po rozmowie. Ja cię nie trącam. Kiedyś to bym poszedł z tobą na pyskówę, ale teraz mi loto jak mnie ktoś w taki cieniutki sposób  obraża. Zatem naucz się na pamięć tego hiciora i śpiewaj na zdrowie. 

PS: do PISU to mi baaardzo daleko, ale polityczne poglądy mam dla siebie więc na ten temat nie pogadamy kolego.

Koko koko Euro spoko
bojkotowac czy promowac?
co bys wybral z tamtejszych utworow muzyku? :)
[2012-05-04 22:54]

domin77

kobitki podpiszą jakąs tantiemę i kaska popłynie [2012-05-04 23:14]