Jak Wam sie podoba hymn na Euro ?

/ 172 odpowiedzi / 2 zdjęć
sarnina

Mówcie co chcecie, ale ten hicior jest oki. Zrywka jest przy refrenie. Lepszy był hymn Edyty niż oficjalny hit euro::_:_ Chyba że to jakieś jaja.

Ten hicior to jest to, stary ale ma coś w sobie co podnosi ducha walki.

No i to moglby byc hymn na euro, a nie te wypociny z kurnika. (2012/05/04 15:15)

cobrax00

Kolego Dandec, czy mogę wrzucić Twój wierszyk na facebooka?

Jest pierwsza klasa.

(2012/05/04 16:06)

jaco0l

to ja dodam coś z innej beczki ale dotyczy naszego hymnu :) (2012/05/04 16:41)

jaco0l

To może ja wrzucę coś innego na temat naszego "hitu" (do czegoś się on nadaje)

http://kwejk.pl/obrazek/1135380 (2012/05/04 16:42)

tryfta

Ponieważ mam duże poczucie humoru - to lubię się dobrze pośmiać,wierszyk twój kolego Dandec jest całkiem trafiony,tak się tylko zastanawiam czy polacy czasami nie tęsknią za tym co było,najpierw zachłysnęli się zachodem a teraz może tęsknią za wschodem:))I jak kolega diablo napisał a potem wszyscy będą śpiwać ko ko ko...A czy to ważne jaki hymn,byle byłby rym:))A tak dla przypomnienia strony wschodniej to tam nie wstydzą się swej starości i braku zębów:)
(2012/05/04 16:50)

robertxxx62

Tu koledzy i koleżanki większość z nas powinna uderzyć się w pierś , łącznie zemną że mamy taki hymn . Podeszło się lekceważąco do tego , choć wybór był mizerny w wyborze , trzeba było głosować na mniejsze zło . Ale polak mądry po szkodzie :) A co do całego euro i grę naszych ja będę oceniał po . (2012/05/04 16:57)

89krzysztof

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie mam sobie nic do zarzucenia. Nawet nie wiedziałem, że taki hymn będzie wybierany, o żadnym głosowaniu już nie wspominam. Ale tak to jest, kiedy się nie ogląda telewizji zbyt często.Cała ta impreza jaką będzie euro i przejdzie do historii jako niewypał, więc ta piosenka nie mogą być za dobra. A znając naszych 'kibiców' to te babci zostaną wygwizdane przy pierwszy występie ;)  (2012/05/04 17:16)

u?ytkownik61065

Ponieważ mam duże poczucie humoru - to lubię się dobrze pośmiać,wierszyk twój kolego Dandec jest całkiem trafiony,tak się tylko zastanawiam czy polacy czasami nie tęsknią za tym co było,najpierw zachłysnęli się zachodem a teraz może tęsknią za wschodem:))I jak kolega diablo napisał a potem wszyscy będą śpiwać ko ko ko...A czy to ważne jaki hymn,byle byłby rym:))A tak dla przypomnienia strony wschodniej to tam nie wstydzą się swej starości i braku zębów:)

Fajnie tańczą ;D (2012/05/04 17:18)

krychu26

jA POWIEM tak cieszę się że wygraly bo utarły nosa tym słynnym ,,artystom,, (2012/05/04 19:44)

rusikus

znam sie troche na muzyce i stwierdzam ze zajebiscie ze wygrala ta piosnka
nasz rodzimy folklor a nie jakies tam techno czy reggae czy inne "hity" naszych "gwiazdeczek"
jestem na TAK! :) (2012/05/04 19:51)

MrCrasny

Rodzimy folklor dobry jest na dożynki albo na wesele w remizie a nie jako oficjalny hymn międzynarodowej imprezy- zresztą piosenka Koko koko nie bardzo pasuje do folkloru bo beat tej piosenki jest wybitnie nowoczesny. Czyli takie pomieszanie z poplątaniem- przechodzone członkinie klubu gospodyń wiejskich i kawałek elektronicznej muzy. (2012/05/04 20:22)

rusikus

a jak irlandzkie rytmy albo szkockie w nowoczesnej aranzacji zapodaja to juz nie wiocha?
jak hymn na MS w RPA byl w charakterze afrykansko folkowym to wiocha byla? w tez nowoczesnej aranzacji...

nasz hymn ma charakter folkowy wg mnie jak najbardziej na miejscu :) (2012/05/04 20:35)

Wachta

Rodzimy folklor dobry jest na dożynki albo na wesele w remizie a nie jako oficjalny hymn międzynarodowej imprezy- zresztą piosenka Koko koko nie bardzo pasuje do folkloru bo beat tej piosenki jest wybitnie nowoczesny. Czyli takie pomieszanie z poplątaniem- przechodzone członkinie klubu gospodyń wiejskich i kawałek elektronicznej muzy.

Wydaje mi się, że to jest hymn naszej reprezentacji na tą imprezę, a nie całego turnieju. (2012/05/04 20:40)

u?ytkownik99254

cobrax00 - możesz, tylko podaj skąd to wziąłeś. (2012/05/04 20:45)

RadosnyRabarbar

Smucą się Polacy
Śmieje Ukraina
Że nasza piosenka
Wiochę przypomina
Koko koko **** im w oko
Wstyd przed całą europa
wszyscy razem **** dajmy
I tą nute zaśpiewajmy (2012/05/04 20:46)

MrCrasny

Hymnem reprezentacji jest Mazurek Dąbrowskiego a nie jakieś zasrane Koko koko!!!!!!
Piłkarze reprezentują nasz kraj i nasz narodowy hymn powinien być hymnem reprezentacji. No, chyba że reprezentują PZPN- wtedy się zgodzę (2012/05/04 20:46)

rusikus

Rodzimy folklor dobry jest na dożynki albo na wesele w remizie a nie jako oficjalny hymn międzynarodowej imprezy- zresztą piosenka Koko koko nie bardzo pasuje do folkloru bo beat tej piosenki jest wybitnie nowoczesny. Czyli takie pomieszanie z poplątaniem- przechodzone członkinie klubu gospodyń wiejskich i kawałek elektronicznej muzy.

Wydaje mi się, że to jest hymn naszej reprezentacji na tą imprezę, a nie całego turnieju.

dokladnie, poza tym w RPA na MS oficialny hymn dla wszystkich byl wlasnie w klimacie afro-folkowym z nowoczesnym podkladem i jakos tam wiochy nie widzial :) (2012/05/04 20:48)

u?ytkownik99254

Hmm. W sumie racja, bo PZPN to wiocha zabita dechami od gnojownika. Więc wszystko w porzo. (2012/05/04 20:48)

u?ytkownik99254

Afro - folkowy .. no zgoda. Ale ja proponuję, żebyś teraz posłuchał tego afro-folkowego hiciora , potem tego naszego i zastanowił się jakie są różnice. Nie czujesz tych różnic? (2012/05/04 20:49)

rusikus

czuje roznice , tam folk afro a u nas rodzimy
posluchaj naszych folkowych utworow to zaczaisz (2012/05/04 20:53)

tryfta

Ciekawe jak byście gadali gdyby tak Marylka wygrała,w sumie to nic nie zaprezentowała oprócz zwisających piór i zakrytych zmarszczek.A jak wszystkim wiadomo to też już emerytka.W sumie poziom piosnek kandydujących nie był wysoki i wygrał naj,naj,najlepszy hit koko.A na pobudkę naszej reprezentacji będzie piał kogut z fermy pzpn:))) (2012/05/04 21:02)

MrCrasny

Zakopower też grają na folkową nutę i ich się da słuchać. A te babcie są po prostu muzycznie do d..........i ta ich pioseneczka to po prostu wiejskie zawodzenie. (2012/05/04 21:06)

rusikus

Zakopower graja folkowa ale silnie skomercjonowana muze
posluchaj prawdziwej goralskiej folkowej muzy

tak samo tu, w tym hymnie , to rdzenna folkowa muza :) (2012/05/04 21:10)

u?ytkownik99254

czuje roznice , tam folk afro a u nas rodzimy

posluchaj naszych folkowych utworow to zaczaisz

Tam było profesjonalne wykonanie, fachowy aranż, odpowiednia oprawa, doskonały wykon i przede wszystkim nie było starowinek z koła gospodyń. Dla mnie to wiocha, bo mogę sobie wyobrazić kilka ładnych dzierlatek na ludowo i nawet melodyję opartą na ludowych motywach, gdyby to było dopracowane, opracowane, wygładzone i zagrane przez dobrą kapelę, ale wybacz, Jarzębinki raczej lasek nie przypominają, a zębów pewnie maja komplet do podziału. 

Sama jedna opowiadała że cały hicior się urodził w dwa dzionki - przy udoju olśnienie przyszło.

Jak mnie mają takie artystki reprezentować i promować kulturę mojego Kraju, to ja dziękuję za ten cały folklor.

Kto pamięta jak za komuny całe niedziele nic w radio nie nadawano jak tylko piskanie na gęślach i pitolenie na okarynie przerywane góralskimi okrzykami i pogwizdywaniem?! 

Lato z folklorem -mówi to panu coś?

Słowem szczyt prymitywu, wiochy i 100 metrów szpagatu od snopowiązałki a do tego kurna dno, 3 metry mułu i kupa wodorostów jak mawiał naczelny karpiarz portalowy redaktor Pyniek.

(2012/05/04 21:13)