Jak Wam sie podoba hymn na Euro ?

/ 172 odpowiedzi / 2 zdjęć
u?ytkownik99254

Jakie Euro?!

WIOCHA' 2012

Logo - cepelia

Piosenka - lato z folklorem ( kto pamięta komunę ten wie...)

Maskotki - dwóch ułomów z wodogłowiem

Suma - Wstyd, kaszana, dno, wieś, dół, totalna destrukcja i obstrukcja.

Trzeba se torby papierowe na łby pokupić, bo jak kto z Polski wyjedzie po tej wiosze, to go palcami będą wytykać. Koniec świata. 

Jak jeszcze nasze "ORŁY" odstawią popisówę (czego można się spodziewać z dużym prawdopodobieństwem) to chyba jedynie pozostanie nam wyjazd do Laponii, albo gdzieś tam gdzie się jaki doi.

A fe!

Ale siara!

(2012/05/03 15:38)

sarnina

Nie no , mam nadzieje ze to zmienia, to na pewno zart, a jezeli nie...  normalnie nie wiem co napisac. (2012/05/03 18:00)

tryfta

No i oto głos polaka (p),Niemcy są dumni z swego folkloru,Hiszpanie,Austriacy,Włosi tylko Polacy się wstydzą,miała być skoczna,wesoła,wpadająca w ucho - spełniła warunki,no i jest.A tak wogóle to wybór był duży oj duży.A żenadę i wiochę to mamy na polskich drogach,tego powinniśmy się wstydzić a nie polskiego folkloru i kultury.A Waka,Waka była lepsza... (2012/05/03 19:45)

u?ytkownik99254

Hehe. Ty sobie zobacz jak Niemcy czy Austriacy promują swój folklor. A potem se zobacz te nasze wioskowe festiwale i porównaj. Gdzie są dziś takie zespoły jak Śląsk, Mazowsze? Jak słyszę to piskanie na gęślach i burczenie na burczybasie to mnie krew zalewa. 

O czym my tu pitu pitu?!

(2012/05/03 20:53)

Grzegorz123

Boje się ,że gra naszych będzie podobna do tego niby hymnu,jak napisał Dandec  będzie pitu,pitu i po krzyku. Najbardziej na hymn Euro nadawała by się piosenka Teresy Tutinas, starsi kojarza o kogo chodzi pt. tytułem Po co nam to było. (2012/05/03 21:02)

Roxola

Nie jestem kibicem piłki nożnej, ale dzisiaj na rybach koledzy wyśmiewali hymn Euro 2012

Szczerze mówiąc nie wiedziałam o co chodzi.., bo nie słyszałam wcześniej.
Po powrocie do domu zapoznałam się z tym "utworem" ... nie śmiałam się, bo to żałosne.
Według mnie kolejna kompromitacja... pomyśleć tylko jak kibice na stadionie to zaśpiewają... szok.
Już jedna Polska wokalistka skompromitowała Polskę śpiewając hymn.... (2012/05/03 21:06)

robertxxx62

Witam ! Panowie i Panie trochę optymizmu , niemożna wciąż narzekać . Ocenimy po całym euro , trzeba dać kredyt zaufania organizatorom , trenerowi i naszym piłkarzom . Jak coś to potem będziemy h..e słać :) Ile razy było z Małyszem , e poco on skacze ? znowu będzie drugi itp. a co się okazało  ile radości nam sprawiał :) Pozdrawiam !
(2012/05/03 21:11)

dealer081

Ten hymn to jakis zart,co do orlow to mial je tylko Gorski,obecny poziom naszej ligi i reprezetacji zostawie bez kometarza,no cuz jest jeden plus Euro w Polsce,przynajmniej jesli nie wyjda z grupy,cuz beda mieli blisko do domow :-) (2012/05/03 21:37)

u?ytkownik99254

Marek Torzewski śpiewał "DO BOJU POLSKO". Słucham tego kawałka non stop jak gdzieś jadę. Ma to power i nieludzki przytup z przypierdem, jest porywające, skoczne, mocne i śpiewane kawałem doskonałego głosu. Tak właśnie sobie wyobrażałem piosenkę na Euro. Tym czasem brakuje tylko żeby ktos kurna z glinianym ptaszkiem zaczął pitolić. Dla mnie kolejny knot i porąbany pomysł.

Ja się za to g... wstydzę i już szukam se na głowę papierowej torby. 

W tej Polsce nigdy nic nie będzie zrobione z klasą - zawsze będzie wieś zabita dechami od gnojownika.

(2012/05/03 21:48)

ryukon1975

Witam ! Panowie i Panie trochę optymizmu , niemożna wciąż narzekać . Ocenimy po całym euro , trzeba dać kredyt zaufania organizatorom , trenerowi i naszym piłkarzom . Jak coś to potem będziemy h..e słać :) Ile razy było z Małyszem , e poco on skacze ? znowu będzie drugi itp. a co się okazało  ile radości nam sprawiał :) Pozdrawiam !

Optymizmu to będą potrzebowali ci którzy wybiorą się na Ukrainę nowymi autostradami.:)
Ja u siebie mam problemy by jedną z nich (niedaleko do granicy) przejechać wszerz a co powiedzą kibice którzy będą chcieli nią jechać wzdłuż? :)))

Nie interesuję się za bardzo przygotowaniami ale póki co to wszystko chyba leży,i nie mam na myśli hymnu bo jeśli organizacja i przebieg będą dobre nikt nie zwróci na niego uwagi.
Jednak czasem może przejść do historii jako hymn chaosu i dezorganizacji.:) (2012/05/03 21:51)

niutek40

Ja myślałem,że Mnie już nic nie jest w stanie zdziwić.Oj jak bardzo się myliłem! Zrobić z siebie takie pośmiewisko to, chyba tylko Polacy potrafią. Może tekst, muzyka do przejścia, ale k......a te babulinki, to darcie kota! Wstyd, żenada, pośmiewisko!Polak potrafi niema co,jeszcze się Euro nie zaczęło, a już Mam go dość.      (2012/05/03 22:12)

MrCrasny

Piosenka jest żenująca, groteskowa, infantylna i totalnie nie trafiona jeśli chodzi o skalę imprezy. Jakie społeczeństwo mamy że wybiera takie badziewie. Wolę już posłuchać hymnu wielkiej Legii- nieśmiertelnego przeboju ś.p. Czesława Niemena. (2012/05/03 22:17)

zbynio5o

Co by czasem na Euro przyduchy nie było, bo nam "gwiazdy" padać będą jak te kafki :)

Ogólnie to nie było z czego wybierać. Lepsze mniejsze zło. Obserwując Ukraine na konkursach Eurowizji, zapewne oni takiej plamy by nie dali.

(2012/05/03 22:20)

Zibi60

Kilkanaście wypowiedzi i tylko jedna ... lekko optymistyczna. Niestety ja się też dołuję oceniając wszystkie przygotowania, a już hymn mnie powalił, podsumował moją opinię o przygotowaniach. Ci co głosowali, prawdopodobnie zrobili sobie żart i wyszło, jak wyszło. Organizator rozgrzeszony, bo hymn wybrali ludzie... za dużo demokracji niekiedy szkodzi. Hymn jednak będzie marginalną rzeczą na imprezie, najgorzej z drogami (ogólnie z przemieszczaniem się) i grą naszych orłów, z g... bata nie ukręcisz ! (2012/05/04 06:27)

Diablo

Tak tylko piszecie... A w czasie Euro będzie słychać wszędzie "ko ko ko ko euro spoko" (2012/05/04 08:04)

89krzysztof

To zagrywka taktyczna. 
Najpierw wystąpi ta cała Jarzębina, przeciwnicy padną ze śmiechu, a później hymn polski zaśpiewa E. Górniak i już całkiem wszyscy będą na łopatkach ;-)  (2012/05/04 08:06)

u?ytkownik99254

Cieszą się sąsiedzi, czyli Ukraina

że ten cały hicior, to nie jest ich wina.

Będzie kupa siary i kupa polewu

kiedy zabrzmi hicior rodem prosto z chlewu.

Ko ko ko ko Euro siara

bum ta ra ra, bum ta ra ra,

Stara baba ma dwa zęby

robi dupę z gęby.

Ko ko ko ko biedny Smuda

Gdy się z grupy wyjść już uda

Jako pierwszej tam drużynie

siara w świat popłynie.

Raniutko raniutko przy pierwszym udoju

zanuciła baba - Polacy do boju!

Tak się jej ta nuta mocno spodobała,

że wprost do remizy szybko poleciała.

Baby podłapały, pojechały z chleba,

aż się hicior odbił od ziemi do nieba.

Brawo Polska wiosko, niech ci się powodzi,

skoro taki hicior z ciebie się narodził.

Ko ko ko ko dupa blada

choć to pewnie nie wypada

stare baby z protezami

będą hostessami.

Brawo wiosko folklor górą

przepuszczony starą rurą

będzie z tego pośmiewisko

A mi wstyd -i wszystko

(2012/05/04 08:28)

ryukon1975

Optymizmu to będą potrzebowali ci którzy wybiorą się na Ukrainę nowymi autostradami.:)
Ja u siebie mam problemy by jedną z nich (niedaleko do granicy) przejechać wszerz a co powiedzą kibice którzy będą chcieli nią jechać wzdłuż? :)))

Nie interesuję się za bardzo przygotowaniami ale póki co to wszystko chyba leży,i nie mam na myśli hymnu bo jeśli organizacja i przebieg będą dobre nikt nie zwróci na niego uwagi.
Jednak czasem może przejść do historii jako hymn chaosu i dezorganizacji.:)

Dodam dla wyjaśnienia że z tą autostradą to żart.
Nią nawet za dwa lata nikt nie pojedzie,póki co to tylko rozkopana ziemia i podsypane wały a i to nie wszędzie.:) (2012/05/04 09:52)

mielec

Mówcie co chcecie, ale ten hicior jest oki. Zrywka jest przy refrenie. Lepszy był hymn Edyty niż oficjalny hit euro::_:_ Chyba że to jakieś jaja.

Ten hicior to jest to, stary ale ma coś w sobie co podnosi ducha walki.
(2012/05/04 09:56)

mielec

Zapomniałem dodać kol. dandec wiersz pierwsza klasa. :):):) (2012/05/04 10:51)