Jak uzbroić bat do łowienia ryb

/ 5 odpowiedzi
hodzi mi oto że chcę uzbroić kij w 9,5 m w amortyzator gumowy jaki zastosować będe wdzięczny za karzdą radę klepa
KYLON

Uzbrojenie bata w amortyzator to wyższa szkoła jazdy.Przede wszystkim szczytówka musi być pusta,do amortyzatora wiąże się nić stilonową i to wszystko przechodzi w środku bata przez trzy elementy.w trzecim elemencie wyjmuje się nić i na wierzchu końcówkę obkleja się taśmą.Ze szczytówki wystaje tylko kawałek gumy do której wiąże się żyłkę .Taki jest temat z gumą przy bacie. (2009/03/07 14:17)

MAVER61

Na diabła chcesz do bata dawać gume przecież masz tyczke.Nie widzę sensu.Pozdrawiam Kylona. (2009/03/07 14:48)

użytkownik8256

chodziło mi o tyczke tylko zle napisałem poprostu brak doświadczenia umę wczoraj zamontowałem jutro jak pogoda pozwoli pierwsze pruby (2009/03/07 16:32)

KYLON

Witam Cię Maver,chyba znasz gościa.Ja chciałem mu opisać jak się montuje gumę do bata jeśli chce się łowić większe rybki.Ale jestem tego samego zdania co Ty,też nieraz łowie batem ale gumy nie stosuję ,ale.......Pozdrawiam Cię Maver i do boju. (2009/03/07 16:48)

Adi777

Witam,
posiadam bat 8m z taką oto końcówką jak na zdjęciu poniżej.
Możecie napisać co jest potrzebne, że by tego bata uzbroić i w jaki sposób, można dać zdjęcia filmiki. Jest to kawałek jakby sznurka, który się nie rozciąga, więc nie jest to chyba amortyzator.
  (2017/02/25 11:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.