Jak udoskonalić wygląd popera

/ 6 odpowiedzi
mam problem z wyglądem popera i za bardzo nie wiem jak mam to zmienić  prosze o jakieś rady,
 i z gury dziękuje.
cousin12

z "gury" nie dziękuj
daj zdjęcie tego popperka wtedy będzie można coś doradzić (2013/09/02 18:40)

pawel75

A co z tym wyglądem nie tak ? Generalnie ma podobać się rybkom a nie Nam.
Często coś co przykuwa wzrok wędkarza nie zawsze jest skuteczne jeśli chodzi o rybki, czyli  najbardziej zainteresowanych.....
Pozdrawiam ! (2013/09/02 20:06)

patryk1411

przepraszam za błąd i chodziło mi bardziej o widoczność kotwiczek żeby wyglądały bardziej jak płetwy czy coś w tym stylu (2013/09/03 16:41)

Spawciu

daj zdjecie to cos moze sie wymysli ale nie wiem co chcesz zmieniac w kotwiczkach , kolor ich czy co ? (2013/09/05 10:37)

krychu26

Troszkę odkopę. W Popperach zaobserwowałem jedną tendencję. To zawsze wierzch woblera jest dopieszczany, brzuszek zaś schodzi na boczny tor. Lecz to przecież brzuszek woblerka widzą ryby, nieprawdaż? Udekoruj brzuszek + gumowe chwosty na kotwicach i nad wodę. (2013/09/24 21:09)

Wodziniak

Brzuszek oczywiście, to najczęściej postrzegana przez ryby część poppera, jednak w przypadku ryb jest on zawsze jasny. Prowadząc poppera jego korpus zanurza się, lub przynurza, na chwilę i w tym momencie odprowadzająca wobka ryba widzi te kolory. Albo przywali, albo nie :-)

Jak oczekujesz pomocy to sprecyzuj swój problem, w tym przypadku najlepiej dając zdjęcie. (2013/10/29 03:23)