Jak u Was z mętnookim w nowym sezonie ?

/ 270 odpowiedzi / 73 zdjęć
u?ytkownik32263


No kurde jak Andrzej zaczyna sezon od 78 cm to co będzie pod koniec! Aż boję się pisać;) Gratuluję ślicznego zandera. Tomku Tobie też ładnego rozpoczęcia! Ja natomiast jeszcze nie zacząłem sezonu:( Wieje jak cholera, co chwila deszcz a na pontonie trochę lipa pływać w taką pogodę. Za to jak tylko prognoza się sprawdzi to czyli przestanie dymać i lać to uderzę w poniedziałek. A co będzie , zobaczymy... Pozdro Panowie! (2012/06/02 15:58)

polobmw


1 czerwiec na Łynie
pierwszy w życiu 66 cm na spina (2012/06/02 21:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ZanderHunter


Bardzo ładny prezent na dzień dziecka...:) Gratulacje!.

P:) (2012/06/02 21:44)

Zibi60


Pomimo, że mnie do końca zdołowaliście to GRATKI chłopaki - tak trzymać ! (2012/06/02 21:49)

henryk58


Nie mogę już tego czytać i patrzeć na zdjęcia , mam zaplanowany wyjazd dopiero na 6.06 (2012/06/02 22:15)

ZanderHunter


Nie mogę już tego czytać i patrzeć na zdjęcia , mam zaplanowany wyjazd dopiero na 6.06


Noooo tak Henryku ale wtedy to doooopiero! będzie się działo,sytuacja się odwróci i my nie będziemy mogli patrzeć na Twoje okazy mętnookich zbójów...:)


P:) (2012/06/02 22:34)

JOPEK1971


1 czerwiec na Łynie
pierwszy w życiu 66 cm na spina
Fajny sandaczyk.Opisz jak go złowiłeś.Nie ukrywaj twarzy,bo fotka z poszerzonymi spojówkami zdarza się coraz rzadziej.Uchwycone Twoje oczy na focie to szczęście wędkarza.Mam fotę z brzaną ok 80cm,oczy na focie są bardzo otwarte,po sumach też adrenalinka robi swoje;-)Większośc ryb wypuszczam i jestem za uwalnianiem ,ale ty powinieneś spróbowac mięska.Pozdrawiam i życzę smacznego.  
(2012/06/02 22:39)

Iras1975


1 czerwiec na Łynie
pierwszy w życiu 66 cm na spina
Fajny sandaczyk.Opisz jak go złowiłeś.Nie ukrywaj twarzy,bo fotka z poszerzonymi spojówkami zdarza się coraz rzadziej.Uchwycone Twoje oczy na focie to szczęście wędkarza.Mam fotę z brzaną ok 80cm,oczy na focie są bardzo otwarte,po sumach też adrenalinka robi swoje;-)Większośc ryb wypuszczam i jestem za uwalnianiem ,ale ty powinieneś spróbowac mięska.Pozdrawiam i życzę smacznego.  




Wiesz co Radku? Zjedz sobie czasem rybkę, to zaczniesz inaczej myśleć i pisać.

Złowił sobie kolega sandacza i się cieszy. Ma do tego prawo przecież.

(2012/06/02 22:51)

henryk58


Chcałbym takiego złapać i zjeść i nie mam zamiaru tego ukrywać (2012/06/02 23:04)

JOPEK1971


1 czerwiec na Łynie
pierwszy w życiu 66 cm na spina
Fajny sandaczyk.Opisz jak go złowiłeś.Nie ukrywaj twarzy,bo fotka z poszerzonymi spojówkami zdarza się coraz rzadziej.Uchwycone Twoje oczy na focie to szczęście wędkarza.Mam fotę z brzaną ok 80cm,oczy na focie są bardzo otwarte,po sumach też adrenalinka robi swoje;-)Większośc ryb wypuszczam i jestem za uwalnianiem ,ale ty powinieneś spróbowac mięska.Pozdrawiam i życzę smacznego.  




Wiesz co Radku? Zjedz sobie czasem rybkę, to zaczniesz inaczej myśleć i pisać.

Złowił sobie kolega sandacza i się cieszy. Ma do tego prawo przecież.


Nie wiem o co Ci chodzi Jrku?przecież ja nie neguję zjedzenia rybki przez kolegę, nawet go namawiam do tego.Ja również zjadam rybki.Nie rozumiem ciebie kolego.To że większośc uwalniam to moja sprawa,bo mam takie prawo,ale czasem wezmę sobie dobrą rybkę.Nie muszę mrozic bo rybkę potrafię złowic by móc usmażyc ją.Pozdrawiam.



(2012/06/02 23:12)

Iras1975


Być może źle odebrałem tego posta? Straciłem chwilowo(zaznaczam, że chwilowo) poczucie humoru. Kupa przesadnych nokillowców włóczy się po internecie. Jeśli szczerze życzyłeś koledze smacznego to przepraszam.

:) I wróciło poczucie humoru...:)

(2012/06/02 23:26)

JOPEK1971


Być może źle odebrałem tego posta? Straciłem chwilowo(zaznaczam, że chwilowo) poczucie humoru. Kupa przesadnych nokillowców włóczy się po internecie. Jeśli szczerze życzyłeś koledze smacznego to przepraszam.

:) I wróciło poczucie humoru...:)


:-)

(2012/06/02 23:40)

henryk58


Irek ,kręcę kuraki od ponad roku ale po obejrzeniu twojego filmiku kupiłem imadełko , żeby nie witać listonosza z przyklejoną kotwicą i piórami .Twoje rady co do kuraków mam nadzieję ,sprawdzą się na zbiorniku Żur za tydzień (2012/06/02 23:44)

Iras1975


Irek ,kręcę kuraki od ponad roku ale po obejrzeniu twojego filmiku kupiłem imadełko , żeby nie witać listonosza z przyklejoną kotwicą i piórami .Twoje rady co do kuraków mam nadzieję ,sprawdzą się na zbiorniku Żur za tydzień


Połamania życzę zatem! W sierpniu będę killował w Borach Tucholskich, więc liczę na jakieś wskazówki...?;) (2012/06/02 23:54)

henryk58


Irek polecam pensjonat "Grzybek" koło Osia , zbiornik zaporowy Żur na rzece Wda okręg Bydgoszcz ,opłata 15zł za dzień (2012/06/03 00:06)

bozlel


Wczorajszy wieczór bez efektów;( Wciąż czekam na pierwszego... Żerowały tylko bobry, czaple i nietoperz - ten ostatni przysiadł na ułamek sekundy na szczytówce:))) Widoki, efekty dźwiękowe i spotkane zwierzęta musiały wystarczyć. Czy ktoś jeszcze poszukuje zandera na Bugu? Zaczynam tracić nadzieję, że w ogóle można go ty spotkać. (2012/06/03 08:02)

polobmw


Bardzo ładny prezent na dzień dziecka...:) Gratulacje!.

P:)

Bo i cieszyłem się jak dziecko : )
pozdrawiam wszystkich ,, zarażonych " (2012/06/03 08:16)

Zander51


Gdzieś Ty Wojtek wybrał się na Łynę łódką w Dobrym Mieście ? Stępniak łowiąc na tyczkę musiał cofnąć się z 5 metrów :) To chyba jakieś rozlewisko. Przyznaj się Wojtek :) (2012/06/03 08:59)

Iras1975


Irek polecam pensjonat "Grzybek" koło Osia , zbiornik zaporowy Żur na rzece Wda okręg Bydgoszcz ,opłata 15zł za dzień


Będziemy w miejscowości Cekcyn przez prawie dwa tyg to i może tam pokogutuję trochę. Może też Wisłę jednego dnia pokatuję spinem. (2012/06/03 09:03)

polobmw


Gdzieś Ty Wojtek wybrał się na Łynę łódką w Dobrym Mieście ? Stępniak łowiąc na tyczkę musiał cofnąć się z 5 metrów :) To chyba jakieś rozlewisko. Przyznaj się Wojtek :)

zgadza się rozlewisko na którym byłem pierwszy raz i mam nadzieję że namierzyłem stołówkę mętnookiego
ps. mam nadzieję że będzie mi dane zmierzyć się z takimi okazami jak twoje (2012/06/03 11:57)

Zander51


To Koniewo ? Nie byłem na tamie a słyszałem, że są duże sztuki drapieżnika (2012/06/03 13:44)

Tomekoo


a u mnie dziś jeden spięty po krótkim cholu na twistera seledyna,jedno branie na kulanego i jedno wyjście do woblera ładnego sandała po kontrolnym rzucie sprawdzającym czy jest na przelewie wyszedł na płycizne za moją rapalką;)muszę iść tam w nocy i jak co roku z tego miejsca padnie jakiś smoczyk;))Pozdrawiam;-) (2012/06/03 14:35)

polobmw


To Koniewo ? Nie byłem na tamie a słyszałem, że są duże sztuki drapieżnika

Jeśli są to je namierzę ( taki mam cel ) , ale boję się że ich tam nie ma (2012/06/04 15:46)

Tomekoo


Jak wyniki Panowie?bo coś tu zamarło forum;)Ja jutro ruszam na chwilkę na opaskę do mnie może powiesi się jakiś mętny;) (2012/06/05 08:30)

theman11


Wisła w okolicach Połańca: kontaktu z ryba brak, 5h śmigania na wszystko za sandaczem, efektu brak... powtórka zaraz jak tylko się rozpogodzi :) (2012/06/05 09:09)