Zaloguj się do konta

Jak u was z strażą rybacką?

utworzono: 2019/05/11 14:40
lucjus 04

chciałbym się dowiedzieć jak u was wygląda praca PSR? Ile razy musieliście się legitymować straży rybackiej i czy w waszych regionach głównie skupiają się na kłusownictwie czy na łapaniu wędkarzy bez zezwolenia. Pytam się bo jesze nigdy niespotkała mnie taka sytuacjia ;-) [2019-05-11 14:40]

mateusz-garbos

u mnie rzadko się ich spotyka ale jak są to tylko sprawdzają kartę czy wypisania . [2019-05-11 14:46]

MARCIN CK

A wedkarz łowiący bez zezwolenia to nie kłusol ? [2019-05-11 15:28]

lucjus 04

racja tylko chodziło mi o takich którzy roztawiają nielegalne siatki czy ranią ryby itp [2019-05-11 15:50]

dabas46

Ja w tamtym roku na 30 wyjazdów 28 kontroli większość odra i mietków [2019-05-11 19:27]

z@mela

U mnie w tym roku zero kontroli a byłem kilkanaście razy nad wodą , w zeszłym roku jedna kontrola i próba wmówienia mi wędkowania choć siedziałem przy namiocie a wędka oparka o namiot ale twardo z nimi trzeba bo większość z nich to takie same tumoki jak Ci z organu represji zwanego milicją czyli szukaja dziury w całym żeby doj....ać tych którzy nie bardzo mają jak się bronić i z których można wydoić kasę .
80% tych gałganów powinni wysłać na kurs logicznego myślenia i nie przestrzegania Himlerowskich zasad bo nie wiem jak można kogos ukarać że łowi nad rzeką na wędkę mając opłatę PZW (bez okręgów) jak rzeka to dobro wspólne i żaden syjonista nie ma prawa wprowadać dodatkowych opłat i dzielić rzek na jakieś obwdoy , okręgi itp . [2019-05-11 21:31]

zbigniew-janusz

5lat wyjazdów na rybki i ani widu ani słychu o kontrolach . [2019-05-15 15:39]

zbigniew-janusz

nawet po zarybieniu karpiem nie ma kontroli ,starzy wedkarze i tak już je wyłapali i wtedy narzekaja że ryba nie bierze lub że jej nie ma ,no tak ale jak wcześniej wyłapali 15cm karpiki !!!Straży zero!!! [2019-05-15 15:41]

Jakub Woś

U mnie ze Strażą jak z Yeti. Wszyscy slyszeli nikt nie widział. Łowię grubo ponad 20 lat na Wiśle i u mnie zero kontroli. Jak pojechałem nad Bug czy Wisłę w okolicach Warszawy to od razu się pojawiali. [2019-05-15 18:51]

dariusz-m

Łowię od dziecka i dwie kontrole w życiu, a to już ponad 40 lat z okładem.Ostatnio dzwoniłem do straży rybackiej w sprawie rozstawionych sieci bez oznaczeń.Ja widziałem od trzech tygodni te siatki i już zaszły mułem.Znajomy twierdził,że stoją od kwietnia,więc dzwonie do straży by zpytać o te cholerstwo i czy wiedzą o odłowach.Próba zbycia i urzędniczy ton wyższości,oraz odpowiedź,że nie muszą być oznaczone siatki,a z resztą h ... mi do tego(w domysłach).Stoją wbite kije,a ja czy inny wędkarz nie musi sprawdzać dlaczego one są wbite i co na nich jest zamocowane.Jednak w razie kontroli straży grozi mi ukaranie za łowienie w pobliżu sieci,bo nie zachowałem odpowiedniej odległości. W zeszłym roku wędkarz również zgłaszał jakiś incydent,ale odmówiono przyjazdu.Podobno nie mogą zwodować łodzi w tym miejscu i nie przyjadą.Jeden z działaczy PZW oznajmił,że trzeba zgłaszać na policję lub robić dokumentację i do prokuratora.Ręce opadają. [2019-05-15 20:58]

arasshater

Ja w w zeszłym roku byłem tylko jeden raz kontrolowany przez SSR na rzece, w tym sezonie już dwukrotnie: raz na rzece i raz na zapomnianym przez prawie wszystkich zbiorniku retencyjnym. Dwie pierwsze kontrole przebiegły całkiem profesjonalnie i nawet sympatycznie, ale ostatnia to była ewidentna próba dowalenia się do czegokolwiek. Szkoda słów na opisywanie tej sytuacji. [2019-05-15 21:37]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia