Jak u Was brania podczas deszczu?

/ 8 odpowiedzi
Czy biorą Wam ryby podczas deszcz albo burzy ?Ja nie mam brań podczas deszczu. Kilka brań miałem podczas burzy. 
Jakub25

Osobiście mam słabe wyniki podczas deszczu, lecz mój znajomy w trakcie deszczu zawsze ma super efekty. I dodam tylko że chodzi o wędkarstwo gruntowe, koszyk i zazwyczaj noc. (2015/06/22 00:33)

SVT

W trakcie deszczu ryba bierze ale słabiej, ale za to po deszczu lub między opadami, ryba jakby wpadała w furię i brania stają się bardziej agresywne. Opisałem tutaj o połowie biało ryb-u, zasiadki gruntowe. Jesienią po deszczu mogę się pochwalić że szczupak intensywniej żeruję, powodem tego jest iż drobnica jest zmuszona zejść niżej w toń. A kiedy nachodziła burza, brania ustawały, są trącenia, ale to o żyłkę. (2015/06/22 08:23)

Sith

W czasie burzy nie wędkuję i nie radzę!!! (2015/06/22 10:18)

kaban

Jak kolega powyżej nie radzę łowienia podczas burzy a co do deszczu to przy kapuśniaczku miałem czasami rewelacyjne wyniki a ulewa nie kojarzy mi się z przyjemnością łowienia na spinning w podgórskiej rzece.   (2015/06/23 09:34)

rafalwedkuje

Ostatnim czasem podczas deszczu wyniki są takie same jak bez deszczu.
Nic się nie łowi lub sporadycznie coś ugryzie.
Jeśli przelotny deszczyk to OK. Ale jak regularny deszcz to mało przyjemne i szybkie pakowanie i do domciu.
Ogólnie może grzać mrozić wiać  oby nie padało. (2015/06/23 10:15)

Piotr 100574

wyniki takie same podczas deszczu czy przy pięknej pogodzie ,węgorek jak bierze to bez względu na pogodę ,jak nie bierze to nie bierze (2015/06/23 17:20)

użytkownik130601

Gdy jest taka pogoda jak np dziś czyli pochmurno i przelotne opady deszczu i do tego zachodni wiatr ;) wymarzona pogoda na ryby,w takie wlaśnie pogody lapałem najwiecej i najwieksze ryby. Upały i burze omijam z daleka ! (2015/06/24 07:09)

Bernard51

To zależy od ryby przy mżawce i ciepło, dobre brania lina,leszcza, sandacza, węgorza,te ryby lubią deszczyk. (2015/06/28 05:44)