Jak to z tymi zarybieniami ?

/ 108 odpowiedzi
Jędrula

Patrząc na tego awatara, to szybko jeszcze w pionie nie będzie... ;-)

Spodziewałem się , że jak zwykle kule pójdą nad lasem :)

(2015/03/02 08:35)

Artur z Ketrzyna

Jędrula, zmień strój na błazna, będzie bardziej aktualny.

I pisz w temacie, nie jak trol. (2015/03/02 08:58)

spines21

I pisz w temacie, nie jak trol.

A jaki jest temat wątku Arturze z Kętrzyna? (2015/03/02 09:03)

Artur z Ketrzyna

Spines, "Jak to jest z tymi zarybieniami". A tu jest tak jak z reprezentowaniem nas przez wybrane osoby...
Przykładem może być. Debata na walnym, i przesłanie naszych postulatów do ZO.
Ale jeśli zawodzi, właśnie ten łącznik koła z ZO, to i takie mamy skutki.

My na jednym z takich spotkań. Zaprosiliśmy przedstawicieli ZO, daliśmy możliwość porozmawiania o tych nurtujących problemach (o dziwo żaden tak ochoczo o tym nie mówił jak na forum). My kilka argumentów daliśmy ZO pod rozwagę...
Teraz zależy od tych, czy dopilnują by jednak nasze słowa nie pozostały bez odzewu. (2015/03/02 09:50)

spines21

Założyciel wątku zadał pytanie-
Pytanie jest takie: czy koło ma obowiązek przedstawiać wędkarzom relacje z zarybień? 
Więc to jest temat do odpowiedzi. (2015/03/02 10:03)

Jędrula

I pisz w temacie, nie jak trol.

Wisz co Artek , powiedziałbym Ci kilka słów na temat pajacowania ale już nie muszę ...

(2015/03/02 10:29)

Artur z Ketrzyna

Założyciel wątku zadał pytanie-
Pytanie jest takie: czy koło ma obowiązek przedstawiać wędkarzom relacje z zarybień? 
Więc to jest temat do odpowiedzi.

Dobrze i czy w tym temacie nie pisałem. Nawet próbowałem nawiązać pewną konwersację z członkiem zarządu innego koła (#813102, #813141, itd.). Powoli dochodząc do setna sprawy...
Ale jest taki jeden uczestnik, który jakoś nie ma zamiaru pisać w temacie...

Moim zdaniem członkowie koła mają prawo się domagać tego, a zarząd w miarę możliwości spełnić te oczekiwania. Walne jako najważniejszy organ uchwałodawczy w kole, uchwałą zobowiąże członków zarządu koła do tego. (2015/03/02 10:43)