Zaloguj się do konta

Jak to się stało?

utworzono: 2009/03/17 19:15
margor1976

wku...a mnie to po prostu, i nie chodzi o punkty chodzi o rzecz jeden coś pisze , drugi chce coś pokazać, a się znajdzie taki baran co se czytelnie znalazł , i tylko pały wali, a pało to powinien sobie w durny łeb przywalić, i pomyśleć zanim coś zrobi. [2009-03-24 20:38]

tak jest [2009-03-24 21:02]

zapraszam na mój blog jest już nowa ciekawostka. dawać mi tu jedynki :):) [2009-03-24 21:03]

spines21

byłem,ale bez jedynki [2009-03-24 21:15]

no ja już Ci jedynke wlepiłem bo masz więcej punktów niż ja i należało Ci się [2009-03-24 21:15]

ja tez Ci walnełem jednostkie [2009-03-25 12:24]

a jak dałem pieć jedynek - to chyba zmaściłem sprawę? bo Ci średnia spadne..... :-) [2009-03-25 12:24]

o nie ale z was koledzy:) a tak mi zależało na średniej. będę musiał napisać coś lepszego to może mi ocenicie na 2 gwiazdki.:) [2009-03-25 12:45]

wejdź na bloga spines21 i przeczytaj co tam jeden smark napstrykał. Dodaj tez koment. Ja mu nawet na priv napisałem co myślę o takich pniach. [2009-03-25 12:47]

Trzeci wpis o kulkach [2009-03-25 12:47]

napisałem co myślę pod tekstem spinesa21 na ten temat ale tu poprawie. Pyniek dawaj mi po artykułach dzidy bo chyba masz zaległości mój ostatni wpis ma komplet punktów więc pewnie go nie oceniałeś [2009-03-25 13:06]

rysiek38

wlasnie przeczytalem i mi kopara opadla tak ze nie skomentuje bo i tak nie przejdzie - byloby same pi [2009-03-25 14:22]

panowie ja z Nim walczyłem pod jego własnym artykułem bo tam też spinesa21 źle potraktował z resztą pod artykułem wolusa o karpiowaniu również niezbyt pochlebnie sie wyrażał. ale słyszałem od jednej osoby że zdobył się na przeprosiny więc Mu odpuściłem. [2009-03-25 19:15]

a mnie zwisa - dopisał mnie do listy wrogów, a ja ich mam wielu, tak że jeden więcej mi nie robi różnicy. A to jak sie odnosi do tekstów innych użytkowników to jest dno! Nie każdy jest poetą i pisarzem, ale każdy ma prawo umieszczać na swoim blogu własne teksty. Jak sie komuś nie podoba, to ma prawo walić jedynki. Nie musi od razu gnoić nikogo -bo autorytetem żadnym nie jest. Powiem więcej - jest zerem jako Ziobro. [2009-03-25 19:55]

GHOSTMIRKU ja tan nikogo nie wyzywałem a też mnie pukli parę jedynek ale nie w tym rzecz dla mnie najważniejsza jest strona koła no ale tam niema takiej opcji. [2009-03-25 20:43]

Z tego czytaniw wynika tylko jedno. Bez punktów żyć nie umiecie a paplanina jaką tu widze jest pewnie po to by sobie tych punktów nabić . I teraz możecie mi dołożyć, napewno to po mnie spłynie.Pozdrawiam ale tylko tych co chcą być pozdrowieni. [2009-03-26 10:05]

KYLON

GHOSTMIR co ty już polityke wprowadzasz w portal wędkarski.Co Cię obchodzi p. Ziobro daj mu spokój.Jedni wolą PiS inni PO inni jeszcze co innego chcesz rozpętać wojne polityczną,a to jest nam nie potrzebne [2009-03-26 11:10]

Po to aby nabić punktów to bym pisał 10 durnych artykułów dziennie i oceniał sobie na 5. Napisałem o tych człeniach co sieką dzidy bo mnie śmieszą a nie denerwują. Zapewniam Cię pawelek że umiem żyć bez punktów a nawet i bez tego portalu. Nie wiem co cię zabolało że został poruszony ten temat. Są na portalu ludzie którzy się starają i są tacy którzy tylko dokładają oliwy do ognia bo nic innego nie potrafią. Ja natomiast dołożę wszelkich starań aby takich delikwentów ośmieszyć a w efekcie końcowym w sposób pośredni przymknąć dla dobra portalu. Natomiast jeśli ktoś kolekcjonuje punkty to jeszcze nie przestępstwo. Można założyć że jeśli oceniają moje wpisy ludzie rozumni to będzie to odzwierciedlenie jakości takiego wpisu. Co traci sens w przypadku bezmyślnego sypania jedynkami. Kolekcjonerzy punktów nie mają się czego wstydzić w przeciwieństwie do tego prostactwa. [2009-03-26 11:28]

Drogi KYLONIE. Nie o polityke mi chodzi. Chodzi mi o takich ludzi jak kol. pyniek.
Jego teksty kierowane do porządnych ludzi dotknęły nawet mnie który nieraz puszczałem język wolno. Przykład:
Gość który sobie spokojnie pisze o swoim hobby na własnym blogu.
Nie jest pisarzem ani poetą, ale jest fajnym kolesiem, który o wędkarstwie myśli w kategoriach pasji. Ten człowiek pisze o tym co wie, co przeżył, jakie stosuje metody. Nie jest fachowcem z górnej półki, ale zapaleńcem i wędkarstwo stanowi dla niego część życia. Cwała mu za to, że usiłuje coś pisać, że nie jest biernym oglądaczem forum. Należy takich ludzi zachęcać, by pisali jaknajwięcej i by jaknajwęcej czytali. A tu nagle na taki blog zagląda taki PYNIEK i uważając się za jakiegoś herosa, półboga, idola i speca zawodowca, puszcza komentarz w stylu: - nie rób chłopie wiochy, bo sie na tym nie znasz i daruj sobie pisanie knotów, bo o karpiarstwie nie masz pojęcia ......... nie dokładnie ale w tym sensie.

Dla mnie to najgorszy przykład rozpuszczonego jedynaka i rozwydrzonego smarka. Nawet nie znajduję słów by wyrazić moje obrzydzenie dla takich (.....) [2009-03-26 13:17]

rysiek38

pewnie ten wpis mi ktos usunie albo spadnie mi z setka ale kol pyniek powinien zmienic fuche z rzecznika na nocnika bo zawartosc tego wynalazku jest bliska zawartosci jego gł... [2009-03-26 17:46]

Rysiek dzięki za poparcie. [2009-03-26 17:56]

rysiek38

Wiesz GHOSTMIR ze staram sie opanowac ale czasem niestety poprostu nie mozna w koncu sama fucha rzecznika powinna polegac na dyplomatycznym podejsciu do tematu i lagodzenia sporow [2009-03-26 18:12]

panowie też Was popieram w sprawie kol. Pynka z resztą ja już swoje napisałem w komentarzach do artykułu autorstwa Pynka pt. poradnik początkującego nowoczesnego wędkarza. możecie poczytać w wolnym czasie [2009-03-26 18:20]

Kuba, dzięki za wskazanie tego przepięknego tekstu. Ubawiłem się jak diabli. Dawno mnie nic tak nie rozbawiło jak Poradnik młodego wędkarza. Może za jakieś 30 lat, bedę w stanie odłozyć na ten sprzęt dla poczatkujących........hehehehe :-))))) [2009-03-26 20:13]

no ja tez się dobrze pośmiałem. Dla początkującego najważniejsze jest żeby miał stolik i trzy różne torby!!! [2009-03-26 23:26]