Jak to się stało?

/ 59 odpowiedzi

• konto usunięte

Słuchajcie!!!! Ja swoją skromną i ugodową osobą nie szukającą zaczepki wku.wiłem kogoś niepomiernie:). I ten ktoś zaprzągł kumpla i polecieli po moich wszystkich artykułach dogłębnie je czytając, analizując, a następnie oceniając. Ubawiłem się przednio. Jeśli gość myślał, że kolekcjonuję punkty no to gratulacje za pomysł ale muszę rozczarować bo tak nie jest:). A najśmieszniejsze jest to że koleś się pieni bo widocznie czymś go wkurzyłem i nie ma jaj aby mi o tym powiedzieć tylko zrobił super potajemną akcję:) Pełna anonimowość:) Ale mamy taborety na portalu chyba z wrażenia napiszę jeszcze jeden artykuł:) jedni będą mieli co poczytać a inni się zadowolą ocenianiem:) Człowieczku życzę więcej odwagi. Może podyskutujemy na temat twojej bolączki?:):) pozdrawiam Cię kolego:):)
czarek 58

A może to był beton?? (2009/03/17 19:21)

spines21

ja mam niewiele wpisów, ale dwie 1 dostałem od razu.
myśle,że najlepiej olać to,bo co zrobisz?
takie zachowania całkowicie wypaczają pomysł z punktami,
jak ktoś zbiera te punkciki to może mu rajtuzki pogiąć taki zjazd
mi nie pognie
pozdro (2009/03/17 19:29)

użytkownik7474

dla mnie to w ogóle jest śmieszne. Mam tych punktów sam nie wiem ile ale na pewno ponad 2000. Gość przeleciał po artykułach a mam ich nie więcej niż piętnaście więc szkody mi nie narobił bo wystarczy ze dwa razy zabiorę głos na forum i punkty mi się zwrócą:) a koleś się musiał sporo natrudzić i nieźle poniżyć i zeszmacić sam przed sobą. :):) Mam racje?:) Kolego tak właśnie się czujesz?:) (2009/03/17 19:38)

użytkownik5460

mati , po co nerwy- wyluzuj. a te pkt. za oceny też liczą sie do ogólnej "klasyfikacji", to dlatego mam ich tak mało!!! pozdro mati ,tak jak piszesz zachowanie przedszkolaków. (2009/03/17 20:11)

robson1

No rzeczywiście jest to problem.Ja tez kiedys jednego dnia straciłem 80pkt.i pewnie w ten sam sposób co ty.Z tym niestety nic nie zrobisz...... (2009/03/17 20:17)

użytkownik7474

Wiesz dyrekto te punkty to taki dodatek i ja tego nie biorę na serio, ale taki delikwent mógłby zachować resztki honoru i wyłuszczyć mi co mu na sercu leży już bym wolał żeby mnie zjeździł niż ma taką błazenadę odstawiać. szkody mi nie narobił i nie narobi a przecież jak żywi do mnie urazę to mógłby się odezwać i wyjaśnić albo dowalić na amen i koniec. A takie postępowanie to mnie śmieszy jedynie i sprawia że nie mam do gościa szacunku. Żadnych nerwów:):) (2009/03/17 20:22)

użytkownik5460

mati , mam cię dałeś sie wkręcić (z tymi nerwami) ...hahaha (2009/03/17 20:38)

użytkownik7474

oj tylko nie mów nikomu:):) że tak się uniosłem:) (2009/03/17 20:40)

margor1976

witam kolegów , szybko czytam ....więc rzuciłem parę piątek :) (2009/03/17 21:48)

użytkownik7463

Mateusz te jedyneczki to jakieś ciołki dają którzy o wędkarstwie nie mają zielonego pojęcia logują się pokazują jacy są mocni i po tygodniu ich niema bo im się nudzipo za tym nie mogą drugi raz ocenić. najważniejsze są komentarze ludzi którzy znają się na wędkarstwie (2009/03/17 22:30)

użytkownik1805

Olej punkty! Najważniejsze że tu jesteś. Piszesz fajne artykuły i wiesz o czym piszesz.! A gamoń może nie potrafi odróżnić krąpia od płotki i nie na nic do powiedzenia i pewnie nic do napisania,aby go można zrozumieć. Pozdrawiam!!!!! (2009/03/17 23:31)

użytkownik7463

teraz mi ktoś po jedynkach poleciał. na szczęście tylko trzy artykuły mam :) ,szaleńcy (2009/03/20 18:11)

użytkownik7474

dobrze ci i tyle twoje artykuły były kiepskie:):):) (2009/03/20 19:06)

margor1976

ktoś nas po prostu nie lubi,też mi ktoś po jedynkach poleciał, moje zdanie jest takie ,jak się komu nie podoba niech spie.......la, teraz ja tu łowie (2009/03/22 20:03)

rysiek38

kiedys cos napisalem na ten temat jak mi znikalo nagle - rekord to ze 150 wiec to chyba jakas druzynka :-))) (2009/03/22 21:35)

użytkownik7474

bo to jest portal drużynowy ja już wyodrębniłem kilka. A oto one: no killowcy, kapusie, wyczynowcy, poj.by wstawiające jedynki i reszta:) (2009/03/23 00:49)

użytkownik7474

z tym że niektórzy przynależą do więcej niż jednej grupy:) (2009/03/23 00:50)

margor1976

dawno tu nie byłem , podoba mi się twój podział na grupy Mateuszu. .... do poj.by wstawiające jedynki , sami coś napiszcie, wy barany. (2009/03/24 19:19)

użytkownik8030

Panowie. Co to ma być? Dajcie spokój. Punkty liczycie i sie zrzymacie. Ja mam na tym portalu wielu wrogów. Jedni są jawnymi wrogami inni cichymi. Tych jawnych wolę, tymi cichymi gardzę. Punkty mi zwisają. Za to mam niebywałą radość z faktu, że wielu portalowiczów oceniło moje opowiadania wyrażając jawnie zwoje zdanie przez dodanie komentarza. Te komentarze przerosły mije oczekiwania i serdecznie dziekuję wszystkom, którzy mnie czytają. Reszta się nie liczy. Tak jak napisałem pod ostatnim artykułem Mateusza - dobrze że są ludzie tacy jak Ty Mateuszu, którzy dostrzegają przy okazji wędkarstwa rózne ciekawe zjawiska i drążą je od środka by te zjawiska zrozumieć. Wszyscy inni, którzy bezmyślnie wędkują i czepiają się tych wnikliwych, nie są warci naszej uwagi. Ja tez to przechodzę - 350 osób przeczyta na blogu artykuł , a tylko 10 osób doda komentarz. I te dziesięć komentarzy jest najwięcej warte. Nawiasem mówiąc zapraszam na mój blog tych, którzy jeszcze nie czytali. Sprawi mi to wielką radość. Olejmy klikaczy jedynkowych. (2009/03/24 20:25)

użytkownik8030

sorry za literówki - ta klawiatura mnie dobija..... :-) (2009/03/24 20:27)