Zaloguj się do konta

Jak to jest z kartą?

utworzono: 2013/07/23 14:26
pawliks

Witam wszystkich, mam następujące pytanie: czy jeżeli mam kartę wędkarską, której nie opłacałem od 1995r, to muszę od nowa zdawać egzamin, i czy w związku z tym wydadzą mi nową? Z góry dziękuję za odpowiedź. [2013-07-23 14:26]

Piciu

Wymiana kart odbyła się w roku 1998 i moim zdaniem musisz od nowa zdawać na kartę.Karty wędkarskiej nie opłaca się co roku tylko od 1995 roku nie opłacałeś składek członkowskich. [2013-07-23 09:43]

Idz do kola gdzie bedziesz sie zapisywac, pokazesz stara karte, wydadza ci pismo o zdanym egzaminie, potem do tych czubkow lesnych 10 zl i wydadza karte.  [2013-07-23 15:43]

kuba234p

Idz do kola gdzie bedziesz sie zapisywac, pokazesz stara karte, wydadza ci pismo o zdanym egzaminie, potem do tych czubkow lesnych 10 zl i wydadza karte. 

A potem koszt opłacenia składek. [2013-07-23 18:05]

pawliks

Dzięki [2013-07-23 20:12]

Hehe,a u nas nawet testów nie trzeba pisać :) [2013-07-23 21:26]

Artur z Ketrzyna

Idz do kola gdzie bedziesz sie zapisywac, pokazesz stara karte, wydadza ci pismo o zdanym egzaminie, potem do tych czubkow lesnych 10 zl i wydadza karte. 

A potem koszt opłacenia składek.

To zależy czy będzie chciał być członkiem PZW, bo może wykupić zezolenie gdzie indziej, np.; PGRyb, czy komercja.
[2013-07-23 22:19]

kuba234p

To zależy czy będzie chciał być członkiem PZW, bo może wykupić zezolenie gdzie indziej, np.; PGRyb, czy komercja.

No też racja ale najbardziej prawdopodobne jest członkostwo PZW :D [2013-07-24 21:42]

Przemas83

Idziesz do fotografa, wtem zdajesz egzamin i już masz białą kartę!Ale;] no właśnie jeszcze pare pln-ów zapłacisz i już jesteś pełnoprawnym członkiem PZW! Jeszcze troche i ta organizacja będzie tak złożona, że na karte będziesz mógł brać kredyty u tanich szybkich kredytodawców;}
[2013-07-26 21:22]

dendrobena

kol. Przemas 83 po zdaniu egzaminu i otrzymaniu "Karty wędkarskiej" nie jest się członkiem żadnego koła. A PZW ma się dobrze i tak będzie jeszcze jeszcze długo. Nie wiem skąd u kol. tyle pesymizmu. Pozdrawiam. [2013-07-27 06:55]

dendrobena

kol.pawliks-egzamin na "Kartę wędkarską" zdaje się tylko raz. Jest ona ważna bezterminowo. Za Kartę wędkarską płaci się również tylko raz. Młodzież zwolniona z opłat. Kol.zapewne chodzi o "Legitymacje członkowską".Jeżeli była przerwa w opłatach to następnym razem w wybranym kole płaci się dodatkowo wpisowe.Pozdrawiam. [2013-07-27 07:05]

Przemas83

kol. Przemas 83 po zdaniu egzaminu i otrzymaniu "Karty wędkarskiej" nie jest się członkiem żadnego koła. A PZW ma się dobrze i tak będzie jeszcze jeszcze długo. Nie wiem skąd u kol. tyle pesymizmu. Pozdrawiam.

No własnie dlatego napisałem że trzeba jeszcze zapłacić troche pln-ów .....
[2013-07-27 08:48]

zenfr

kol. Przemas 83 po zdaniu egzaminu i otrzymaniu "Karty wędkarskiej" nie jest się członkiem żadnego koła. A PZW ma się dobrze i tak będzie jeszcze jeszcze długo. Nie wiem skąd u kol. tyle pesymizmu. Pozdrawiam.

kol dendrobena .Karta wędkarska uprawnia do wędkowania na wodach państwowych i samorządowych i wcale nie trzeba płacić haraczu dla PZW aby wędkować.Ustawa o rybactwie śródladowym uchwalona przez sejm i podpisana przez prezydenta RP, a nie jakiś tam RAPR.Jak doczytasz Prawo wodne będziesz "w domu".Miłej lektury.Kilka setekPLN co roku zostaje w kieszeni.
[2013-08-19 22:53]

bajson12991

jak ja zdawałem na kartę wędkarską to w zw Pałuczanin prezes przy wręczeni powiedział mi że jedna karta wędkarska jest na całe życie [2013-08-22 00:22]

bajson12991

jak ja zdawałem na kartę wędkarską to w zw Pałuczanin prezes przy wręczeniu powiedział mi że jedna karta wędkarska jest na całe życie

[2013-08-22 00:24]

RuchPalikota2

Hehe,a u nas nawet testów nie trzeba pisać :)

To źle [2013-08-22 17:59]

Artur z Ketrzyna

Hehe,a u nas nawet testów nie trzeba pisać :)

To źle

Tak bo potem to nad  wodą i na forum wychodzi...
[2013-08-22 21:03]

zenfr

A co z wodami państwowymi poza obwodami rybackimi????Przecież tam nie trzeba żadnych zezwoleń.  Nie masz wiedzy nie odpowiadaj
[2013-09-26 21:47]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia