Zaloguj się do konta

Program wędkarski na TVN

utworzono: 2012/09/18 20:27
covent

jak narazie program nie najgorszy całkem coś innego od reszty. No może pierwszy odcinek troszke naciągany!!! Nie wiem jak dla was ale dla mnie osobiście najlepszym programem wedkarskim jaki powształ w ostatnich latach był ,, ZJEDZ ROSJĘ" z Charewiczem w roli głównej.


Z polskich programów z pewnością- zgadzam się z Tobą. Wyprawa na deltę Wołgi już jest w planach:)


[2012-10-12 20:43]

klepa87

 no to Ci zazdroszcze !!! ale biorac pod uwage wyjazd na rybki jakies 3 tyś km to trzeba znależć jakieś  kilka kilkanaście dni wolnego a to juz problem ! no ale czego sie nie robi dla pasji i rekordów hehe

[2012-10-12 21:45]

withanight88

Właśnie skończył się kolejny odcinek , oglądałem tylko 10 min. Znowu odcinek za granicą , bo angielskiego języka używał używał .

Na końcu trafił się ok 95 cm  szczupak , zmierzony jakąs czerwoną pałeczką, którą nazwał miarą.
No i podebranie do łódki poprzez wciśnięcie paluchów w oczy szczupaka.
[2012-10-13 09:36]

Hauki

Witam tez ogladalem. Odcinek mi sie podobal. Ale podebranie szczupaka mogloby byc inne, jednak nie uwazam, zeby zrobil zle, to szczupakowi nic nie szkodzi, to jest chwyt za kczodoly a nie oczy, zdecydowanie bardziej niebezpieczne jest podbieranie za pokrywy skrzelowe, mozna wtedy uszkodzic najbardziej delkatny narzad u ryby oraz przy okazji ostro sie pokaleczyc. Mysle ze ten program rozkreca sie w dobrym kierunku. Ale smieje sie, ze po interwencjach na forum zaczeli wypuszczc ryby:)  [2012-10-13 09:44]

marviz

Po interwencjach na forum? Naiwny jesteś, program został już nakręcony jakiś czas temu, jeszcze przed tym jak został stworzony ten wątek... To że nowy odcinek miał kilka dni temu premierę to nie znaczy że wrócili z tej "wyprawy" przedwczoraj... [2012-10-13 16:47]

rusikus

dzis karpiki lowil :P
myslalem ze zanety da ze 10 kg a tu pare kromek chleba hehehe
[2012-10-20 10:02]

Hauki

Kolego, pewnie wrzucil ze 100 kilo tej zanety... W kazdym razie to jest tylko program, pewnie nie wszystko nam pokazuja, bo by im czasu nie starczylo...
W kazdym razie na moim fejsbuku pokazala sie reklama ich strony na fb.Moze tam warto zamiescic jakies uwagi i pogadac z tymi, ktorzy to robia bezposrednio.
http://www.facebook.com/JakToJestZlowione
Polamania, pogoda jest swietna ja dzisiaj na sandacze sie wybieram na zalew zegrzynski, popoludniem, bo dzien z rodzina, ale na nocke planuje zostac... jedzie ktos? [2012-10-20 10:16]

Draq

Zmieniono datę i godzinę transmisji?
[2012-10-20 11:12]

wirefree

Witam tez ogladalem. Odcinek mi sie podobal. Ale podebranie szczupaka mogloby byc inne, jednak nie uwazam, zeby zrobil zle, to szczupakowi nic nie szkodzi, to jest chwyt za kczodoly a nie oczy, zdecydowanie bardziej niebezpieczne jest podbieranie za pokrywy skrzelowe, mozna wtedy uszkodzic najbardziej delkatny narzad u ryby oraz przy okazji ostro sie pokaleczyc. Mysle ze ten program rozkreca sie w dobrym kierunku. Ale smieje sie, ze po interwencjach na forum zaczeli wypuszczc ryby:) 


Ty jak ty taki delikatny jestes to zostaw w ogole ryby w spokoju bo jakbys chcial wiedziec to Zboczenie zwane sadyzmem to wedlug nauki czerpanie przyjemnosci z zadawania cierpienia innym. Ciekawe jakbys ty sie czul jakby ktos cie dla zabawy wyciagal za zylke z domu haczykiem i przy okazji wyrwal by ci to i owo.  Sportoweic sie znalazl od siedmiu bolesci.


[2012-10-20 11:45]

Hauki

No próbowałem, ale za cholere nie jestem w stanie zrozumieć kolegi... Przeczytaj moj post jeszcze raz. Zrozum go najpierw ty, pozniej odpowiedz, a wtedy cie zrozumiem. do szkoly łobuzie!
[2012-10-22 21:03]

rusikus

i znow Finlandia ...
slabo mu poszlo, ino 1 wymiarowy losos :P
[2012-10-27 11:02]

covent

No i z tym wymiarem to polemizowałbym- jak go trzymał w rękach to niebardzo wyglądał na 50cm a co dopiero 60.. no ale kto wie, telewizja manipuluje i oszukuje to wszystko możliwe:) [2012-10-27 21:03]

nokian66

..w szóstym jego z odcinków , widać jak oparta jest flaszka od ,,GORZKIEJ ŻOŁĄDKOWEJ,, o drzewo --jak przyrządza łososia z tyłu za nim sobie leży :) ..hehehe..!!
[2012-10-30 17:50]

Waldi Fish

A czemu on Olin? Czyżby dużo linów łowił, bo już wcześniej słyszałem o jednym co też był Olin.
[2012-11-14 22:33]

Waldi Fish

Ten nowy sklep wędkarski o szumnej nazwie "Studio Wędkarskie" reklamowany na tym Portalu jest jakiś nieprofesjonalny, bo można tam przeczytać następujący tekst:

ROCZNE 170 ZŁ ZNISZKA DLA EMERYTÓW I STUDENTÓW KOSZT TYLKO 85 ZŁ WSZYSTKIE OPŁATY OBOWIĄZUJA TYLKO DLA WĘDKARZY ZESZONYCH"

[2012-11-14 22:37]

rusikus

czy mi sie wydaje czy poleciala powtorka z poprzedniego tygodnia zamiast nowego odcinka?
[2012-11-17 10:13]

Nowy odc ma być dzisiaj chyba o 17.30, ale i tak na pewno znowu Finlandia ...
[2012-11-17 10:22]

Wachta

Nowy odc ma być dzisiaj chyba o 17.30, ale i tak na pewno znowu Finlandia ...

Nie lubicie Finlandii ;)

[2012-11-17 14:21]

No kochani naprawdę nie chciałem być złośliwy ale ja już rzygam Finlandią.
Julian
[2012-11-19 19:59]

Waldi Fish

No kochani naprawdę nie chciałem być złośliwy ale ja już rzygam Finlandią.
Julian

Czyżbyś spożywał trunek o tej nazwie i zaszkodził? O tej porze roku,  jak już się nie jeździ prawie na ryby, to miło pooglądać jak inni łowią, nawet w Finlandii.
[2012-11-21 18:11]

DelTor0

A to ten super program co cale fora wedkarskie z niego sie smiej hehehe 

z jednego z nich:

Chciałem przejść się na pomost i zauważyłem dwóch Panów z czego jeden coś tam próbował złowić, postanowiłem zamienić kilka słów odnośnie wędkowania. Rozmowa była konkretna, nawet się tego nie spodziewałem... Po przywitaniu się zapytałem czy widzieli nowy program wędkarski nakręcony na Sajnie, jeden z Panów odrazu zapytał "to ten z sumem?", odpowiedziałem że tak, na co on "nie oglądałem ale widziałem jak tego Suma nieśli do łódki".

Ale jak to?
No przyjechali na kilka samochodów "My tu program wędkarski będziemy kręcić" i mieli suma i węgorza, wzięli łódki i popłynęli.

Jak im opowiedziałem o tych linach to też się zaczęli śmiać.

Z całej rozmowy wynikało że Sum i węgorze bardzo dobrze biorą w Augustowie ale w sklepie rybnym a nie w jeziorze

Mówił też że sporo osób to widziało bo się z tym nie kryli szczególnie i myślę że kilku światków by się znalazło.


[2012-11-21 18:32]

Szanowny kolego jak już wspomniałem gdzieś na tym portalu ja sezon zaczynam 1 stycznia a kończę 31 grudnia. Co zaś się tyczy wspomnianego przez Ciebie trunku owszem spożywałem lecz nie z takim jak opisujesz skutkiem. Ja ze swojej strony mogę tylko dodać że spożywanie odgrzanych kotletów ( czym jest ten program ) może przynieść podobne skutki co przez Ciebie opisane. Kończąc te nasze dywagacje po dzisiejszym odcinku stwierdziłem że za bardzo to w komercję poszło.
Ps.Radzę wziąć jedną wędkę trochę zanęty i robaków i przejść się nad rzekę po znajomych dołkach. O wiele to zdrowsze niż siedzenie przed telewizorem i oglądanie kolejnego programu o tym samym
Julian
[2012-11-24 12:56]

Strasznie cienki ten program

[2012-11-25 15:17]

Waldi Fish

Szanowny kolego jak już wspomniałem gdzieś na tym portalu ja sezon zaczynam 1 stycznia a kończę 31 grudnia. Co zaś się tyczy wspomnianego przez Ciebie trunku owszem spożywałem lecz nie z takim jak opisujesz skutkiem. Ja ze swojej strony mogę tylko dodać że spożywanie odgrzanych kotletów ( czym jest ten program ) może przynieść podobne skutki co przez Ciebie opisane. Kończąc te nasze dywagacje po dzisiejszym odcinku stwierdziłem że za bardzo to w komercję poszło.
Ps.Radzę wziąć jedną wędkę trochę zanęty i robaków i przejść się nad rzekę po znajomych dołkach. O wiele to zdrowsze niż siedzenie przed telewizorem i oglądanie kolejnego programu o tym samym
Julian

Szanowny kolego! Mogę Ci tylko pozazdrościć, że masz tyle czasu, żeby sezon zaczynać 1 stycznia a kończyć 31 grudnia. Zgadzam się z Tobą, że wiele programów traktujących o połowie ryb jest wyreżyserowanych, łącznie z przywiezieniem rzekomo złowionych ryb. Jeśli ktoś jedzie z ekipą filmową gdzieś do innego kraju , aby nakręcić film o połowie to ryb, to muszą by nakręcone sceny, w których te ryby są złowione. Wędkarze dobrze wiedzą, że są dni w których ryby nie chcą współpracować mimo najlepszych zachęt. Z tego powodu, aby wyprawa taka nie skończyła się fiaskiem, często zabierają ryby, które mają być złowione. Zaczepiają je na haczyk, wpuszczają do wody i potem łowią. Prawda zawarta w tych filmach jest taka sama, jak w wielu filmach, które oglądamy. Jak już wyżej wspomniałem, nie mogąc tak często jak kolega wyruszać na wyprawy wędkarskie z powodu braku wolnego czasu, czasem oglądam filmy o połowie ryb jako rekompensatę, nie wstydząc się tego z powodu, że za bardzo to w komercję poszło, bo tej komercji jest wszędzie pełno, nawet na tym forum, gdzie niektórzy koledzy zachwalają te produkty, które sprzedają w swoich lub swoich dobrych kolegów - sklepach. Pozdrawiam!
[2012-11-25 16:28]

DelTor0

Nawet doczekali sie swoich anty fanow na facebogu :D


http://www.facebook.com/AntyfanPageJakToJestZlowione?ref=ts&fref=ts

[2012-12-13 13:07]