Jak tam po majówce?

/ 11 odpowiedzi
Byłem wczoraj nad jeziorkiem. Spotkałem masę śmieci, głownie po spacerowiczach, tzn puszki, opakowania po chipsach, ale także NIESTETY opakowania po robakach, czy po zanętach. Wstyd i żenada. Nigdy nie zrozumiem, jak można zostawiać po sobie taki syf!!!!! Czy u Was jest tak samo? Czy tylko w moim regionie są ludzie, którzy tak "dbają" o przyrodę.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Egelion1989

W Elblągu znajduje się pewien mniej popularny dla urlopowiczów dziki staw, wyjątkowo głęboki bo w starej niecce między wzniesieniami. Są tam olbrzymie ryby ; karp, leszcz, lin i szczupak i masa mniejszych. No ale skoro tą wodą się nikt nie opiekuje, no ta wszyscy składują tam śmieci ,gruz myją auta i inne badziewia. A wędkarze, głównie smarkacze, myślą że jak już i tak jest syf, to oni mogą smiecić jak chcą. Na samo wspomnienie  o tym, powiedziałbym: "Hulk niszczyć"   (2013/05/17 08:34)

expulso

umnie tak srednio jest ale nieraz niejedne jeziora sa sprzatane ale to czasami  (2013/05/17 14:04)

expulso

umnie tak srednio jest ale nieraz niejedne jeziora sa sprzatane ale to czasami  (2013/05/17 14:04)

new-blaszak-bar

jak ide na ryby nie był bym w stanie tego pozbierać nawet jest jak na wysypisku śmieci i to w sumie centrum gorzowa wlkp. (2013/05/17 14:08)

halski021

Zdjęcie pokazuje,że zaspały służby porządkowe,bo kosz przepełniony. (2013/05/24 11:23)

max2015

Witam !! Jest tak samo, smieci, smieci i jeszcze raz śmieci. Łowie na stawach w parku nie dalego domu. Tam tego nikt nie pilnuje, ale to nie powód żeby śmiecić. Poza tym kosze i kontener stoją tylko wrzucic. Ale cóż, za dużo wysyłku to kosztuje jak widać :( Pozdrawiam (2013/05/24 11:29)

Mija

Zdjęcie pokazuje,że zaspały służby porządkowe,bo kosz przepełniony.

Miałam właśnie napisać, ze to co widać na zdjęciu wcale nie jest najgorsze. Wszystkie śmieci leżą w jednym miejscu (to niż, że trochę je rozrzuciło wokół śmietnika ale jednak w jednym miejscu).
Nie raz widywałam nad wodą ŚMIETNIK rozciągający się wzdłuż całego brzegu...
(2013/05/24 12:18)

użytkownik131131

U nas wody PZW są sprzątane ale inne wody nie należące do PZW to to samo co u cb (2013/05/24 14:36)

Kristoph1

Są tacy co walą śmieci gdzie popadnie czekając aż ktoś po nich to posprząta, przecież są służby lub jakieś akcje które to po śmieciarzach posprzątają. (2013/05/24 15:28)

Jack14

Akcja to będzie jak ustawisz się na takim syfie z wędkami i nie posprzątasz za wszystkich w promieniu własnego stanowiska :-)

Już chyba zawsze Polacy na całym świecie będą uchodzić za pijaków, brudasów i zło...

Mam nadzieję, że przyjdzie kiedyś taki czas, że nad brzegiem pierwsze co zrobię to rozłożę wędki, a nie ręce i worek na śmieci.

Czego wam i sobie życzę.

(2013/05/24 19:34)

oskarkarp

Cześć
No i to właśnie jest problem nad wodę przyjeżdżają  pseudo wędkarze którzy niewiedzą że niszczą przyrodę  ważne jest dla nich aby się najeść napić i zostawić swoje śmieci bo przecież wyrzucenie śmieci do śmietników które są praktycznie na każdym łowisku lub jeziorze boli
dla nich lepiej jest wyrzucić do lasu lub do wody  i taka jest prawda dobrze jeszcze że my prawdziwi wędkarze szanujący przyrodę sprzątamy po sobie a nawet po innych .
Pozdrawiam Oskar (2013/06/04 20:26)