Zaloguj się do konta

Jak sfilmować hol drapieżnika?

utworzono: 2010/04/19 09:30
staszek873

Jak sfilmować hol drapieżnika?
Mam wielką prośbę do kolegów wędkarzy którzy mają doświadczenie w filmowaniu holowanych ryb,chodzi mi o sprzęt i sposób filmowania,zdjęć mam już sporo i chciałbym spróbować czegoś innego,wspomnę że łowię tylko z łodzi,niewielkiej(3,60) zabieram sporo sprzętu (sami wiecie jak to jest!!)więc miejsca na wozenie "operatora" nie ma,zresztą kto to wie kiedy i gdzie będą "gryzły"....Do tej pory nakręciłem kilka filmów komórką (nokia-n-73) i mimo ,że jakosć zdjęć i wideo jest barszo dobra to potrzebowałbym trzeciej ręki by sfilmować moment brania i hol.Oglądałem niedawno w sklepie malutkie kamery,czy zamontowanie takiej kamerki na czapce wędkarskiej lub czole(na wzór latarki diodowej)-to dobry pomysł..?czy parametry takiej kamerki są wystarczające.?,wszak głowa to chyba najbardziej statyczna częśc ciała na huśtającej się na fali łódce,a może jakieś inne pomysły..?
Prosiłbym także doświadczonych kolegów o wypunktowanie od 1 do iluś tam,sposobu umieszczania takiego filmu na blogu,jest wprawdzie opis w regulaminie ale po przeczytaniu...kompletnie nie wiedziałem o co chodzi...No bo doświadczenie z kompem mam niewielkie (od grudnia 2008) .Z góry dziękujęza porady-sezon coraz bliżej!!-pozdrawiam [2010-04-19 09:30]

wiesz z brzegu inna bajka statyw i po kłopocie ale na łodzi masz ciężko wprawdzie nie filmowałem nigdy z łodzi ale kumpel do burty jakoś przymocowywał  ale jak nie widziałem tylko filmiki mi pokazywał
[2010-04-19 15:58]

zbynio5o

[2010-04-24 15:01]

zbynio5o


Stachu jak sfilmować to nie wiem.
Ale zdjęcia robie takie.
[2010-04-24 15:02]

Iras1975

Ja filmuję okularami z wbudowaną kamerą i tak to wychodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=Je6bAEUuDe4 

Pozdrawiam

[2011-12-19 21:40]

filus81

Całkiem dobrze wychodzi.jakość jeszcze niejest zła.super połów. [2011-12-20 15:56]