Zaloguj się do konta

Jak rozpoznać płeć okonia ?

utworzono: 2011/11/08 22:01

Jak rozpoznać płeć okonia?

[2011-11-08 22:01]

Piotr 100574

:)))))
[2011-11-08 22:09]

kch65

Zarzucamy kopytko albo mepsika i czekamy na branie. Jak wziął to będzie on, Jak wzięła to będzie ona. :-))
[2011-11-08 22:18]

Piotr 100574

zarzucasz i czekasz??mepsika tak??no też chyba tak można:))))
[2011-11-08 22:22]

ryukon1975

Jak rozpoznać płeć okonia?

A w jakim celu przeprowadzać takie rozpoznanie?:)

[2011-11-08 22:56]

ZanderHunter

Zarzucamy kopytko albo mepsika i czekamy na branie. Jak wziął to będzie on, Jak wzięła to będzie ona. :-))

Dobre,dobre Krzysztof he,he,he,he.

Pozdrawiam.

[2011-11-08 23:09]

Chcę wiedzieć jak rozpoznać płeć bo jak łowie okonie to nie wiem czy to samczyk czy samiczka i nie wiem czy wypuścić czy zabrać...

Aha i jeszcze pytanie:

Dlaczego łowie tak mało samców okonia?

Jest ich mało?, czy trudno je złowić?

[2011-11-09 13:59]

Franek1987

Kolego jak wiesz ze lowisz malo samcow , to z kad to pytanie??

[2011-11-09 14:19]

Bo ryby które zabieram do domu patroszy moja mama i mówi że większość ryb ma ikrę [2011-11-09 14:30]

ryukon1975

Nie wiem z tego nic.:) To samca można zabić a samicy nie? Co to za dyskryminacja?:)
Samica bez samca nic nie zdziała nawet pełna ikry.:)
[2011-11-09 14:41]

Franek1987

Nie wiem z tego nic.:) To samca można zabić a samicy nie? Co to za dyskryminacja?:)

Tez sie pogubilem ;) [2011-11-09 14:49]

Lujski

mi sie wydaje ze samica jak ma ikre to "dupke" ma czerwona :) i grubszy brzuszek - niz normalnie ... - przypadkiem ostatnio zabralem do domu samice 30 cm. niestety byla pelna ikry ... taki zal mi sie zrobulo tych nienarodzonych rybek ze postanowilem ze do czerwca nie biore okoni do domu ... innych ryb wcale nie biore

Pozdrawiam !
[2012-10-22 18:27]

pokemon0225

Może kolega nie chce zabijać kobiet :)

[2012-10-22 20:34]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia