Zaloguj się do konta

Jak rozpoznać branie bez drgającej szczytówki?

utworzono: 2011/05/06 14:56
pokpo

tylko nie piszcie zdrobniałych lub slangowych rzeczy wędkarskichi napiszcie jeszcze jak takie coś zamątować [2011-05-06 14:56]

ivel 83

malo zrozumiale pyttanie albo ja go tylko nie rozumiem niewiem czy masz wedke z drgajaca szczytowka jest zlamana ze chhcesz ja montowac czy jak??

[2011-05-06 15:32]

pablos1000

Na mój rozum to koledze chyba chodziło o sygnalizacje brania ryby na gruntówce niebędacej ani feederem ani pikerem. No chyba że jest inaczej to poprosimy o więcej szczegułów do tego pytania. [2011-05-06 17:14]

Jędrula

Kolego @pokpo zaśmiecasz forum , napisz konkretnie o co Ci bracie chodzi albo usunę wątek ?

MODERATOR

[2011-05-06 17:19]

bodzinski

są przeróżne bombki i inne sygnalizatory które przyczepia się na żyłce między przelotkami
 do kupienia w prawie wszystkich sklepach wędkarskich
DZIĘKUJE ZA UWAGE
[2011-05-06 17:28]

pokpo

są przeróżne bombki i inne sygnalizatory które przyczepia się na żyłce między przelotkami
DZIĘKUJE ZA UWAGE

DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ bodziński TO MNIE JAKOŚ ROZUMIE!!!! [2011-05-06 19:58]

Jędrula

DZIĘKUJE ZA UWAGE

DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ bodziński TO MNIE JAKOŚ ROZUMIE!!!!

:))))))) ???

[2011-05-06 20:06]

pokpo

no i jeszcze jedno (drugie) jeżeli pomiędzy przelotkami umieszczę ciężarek przelotowy to czy drgnięcie tego ciężarka będzie to branie? [2011-05-06 20:25]

no i jeszcze jedno (drugie) jeżeli pomiędzy przelotkami umieszczę ciężarek przelotowy to czy drgnięcie tego ciężarka będzie to branie?

Ciężarek? I ryba ma nie poczuć haka ciągnąć żyłkę z ciężąrkiem? Trawkę złamaną na pół się wiesza na żyłce między przelotkami, papierek, korek od butelki, a nie ciężary.

[2011-05-06 20:29]

Jędrula

no i jeszcze jedno (drugie) jeżeli pomiędzy przelotkami umieszczę ciężarek przelotowy to czy drgnięcie tego ciężarka będzie to branie?

Jeżeli pomiędzy przelotkami , na żyłce umieścisz ciężarek przelotowy to jak rzucisz zestawem ?

O zacięciu nie wspomnę :))))))))))) Do tego służy bombka spadająca , taka na sznurku , sprzedawca w sklepie wędkarskim Ci wytłumaczy :)

[2011-05-06 20:34]