Zaloguj się do konta

Jak przygotowania do sezonu

utworzono: 2011/02/21 12:05
dan984

Witom Wszystkich kolegów...po długiej mojej nieobecności na forum... jak tam przygotowania do kolejnego sezonu ?? co słychać u was..jakieś nowe ciekawe wieści na 2011r ? PozDRawiam

Dan984
[2011-02-21 12:05]

withanight88

Witam Pana:)



A ten sezon tak przychodzi i przychodzi ale przyjść nie moze , a tu już nosi człowieka , coż trzeba czekać.

[2011-02-21 13:58]

karlik

Witam Pana:)



A ten sezon tak przychodzi i przychodzi ale przyjść nie moze , a tu już nosi człowieka , coż trzeba czekać.


Cześć Łukasz a dzisiaj Ładnie przymroziło nie, chyba miałeś racje z ta prognozą
[2011-02-21 14:04]

mienta

witaj Daniel fajnie że powróciłeś po bardzo długiej nie obecności........ pozdrawiam serdecznie  [2011-02-21 14:06]

dan984

No ja za tydzień we wtorek jade przenieść kartotekę do PZW Wrocław, i jednocześnie opłacam składkę....z nadzieją że niebawem mrozy ustąpią i w końcu będziemy mogli oficjalnie otworzyć sezon wiosenny 2011 :)) Pozdrawiam kolegów
[2011-02-21 14:07]

dan984

witaj Daniel fajnie że powróciłeś po bardzo długiej nie obecności........ pozdrawiam serdecznie 




No ostatnie miesiące w mojej pracy nie pozwoliły mi zabardzo uczestniczyć w forum, teraz trochę się luźniej zrobiło więc mam nadzieje że będę mógł już częściej tu zaglądać a gdzie stara gwardia ?? przeglądałem posty..ale coś mało zeszłorocznej ekipy :)) Pozdr
[2011-02-21 14:10]

mienta

witaj Daniel fajnie że powróciłeś po bardzo długiej nie obecności........ pozdrawiam serdecznie 




No ostatnie miesiące w mojej pracy nie pozwoliły mi zabardzo uczestniczyć w forum, teraz trochę się luźniej zrobiło więc mam nadzieje że będę mógł już częściej tu zaglądać a gdzie stara gwardia ?? przeglądałem posty..ale coś mało zeszłorocznej ekipy :)) Pozdr





bo się tutaj pod twoją nie obecność wiele działo paru oszołomów rozrabiało jak słoń w składzie porcelany Klepa usunął konto Piotrek tak samo ale powrócił ogólnie masakra kuknij do całodobowe pogaduch tam też kilku starych asów pisze 



[2011-02-21 14:19]

dan984

witaj Daniel fajnie że powróciłeś po bardzo długiej nie obecności........ pozdrawiam serdecznie 




No ostatnie miesiące w mojej pracy nie pozwoliły mi zabardzo uczestniczyć w forum, teraz trochę się luźniej zrobiło więc mam nadzieje że będę mógł już częściej tu zaglądać a gdzie stara gwardia ?? przeglądałem posty..ale coś mało zeszłorocznej ekipy :)) Pozdr





bo się tutaj pod twoją nie obecność wiele działo paru oszołomów rozrabiało jak słoń w składzie porcelany Klepa usunął konto Piotrek tak samo ale powrócił ogólnie masakra kuknij do całodobowe pogaduch tam też kilku starych asów pisze 




No to Ciekawe co piszesz heh.....no ale dobrze że Klepa i Piotrek powrócili....ale no widze ze mam troche do nadrobienia :)
[2011-02-21 14:24]

Cześka Daniel.... :)))))))))  [2011-02-21 14:27]

mienta

witaj Daniel fajnie że powróciłeś po bardzo długiej nie obecności........ pozdrawiam serdecznie 




No ostatnie miesiące w mojej pracy nie pozwoliły mi zabardzo uczestniczyć w forum, teraz trochę się luźniej zrobiło więc mam nadzieje że będę mógł już częściej tu zaglądać a gdzie stara gwardia ?? przeglądałem posty..ale coś mało zeszłorocznej ekipy :)) Pozdr





bo się tutaj pod twoją nie obecność wiele działo paru oszołomów rozrabiało jak słoń w składzie porcelany Klepa usunął konto Piotrek tak samo ale powrócił ogólnie masakra kuknij do całodobowe pogaduch tam też kilku starych asów pisze 




No to Ciekawe co piszesz heh.....no ale dobrze że Klepa i Piotrek powrócili....ale no widze ze mam troche do nadrobienia :)




czy tylko troche hmmmm tego jest od ciula hehehe



[2011-02-21 14:32]

dan984

Cześka Daniel.... :))))))))) 



Witaj witaj Maćku :)
[2011-02-21 14:36]

No ja za tydzień we wtorek jade przenieść kartotekę do PZW Wrocław, i jednocześnie opłacam składkę....z nadzieją że niebawem mrozy ustąpią i w końcu będziemy mogli oficjalnie otworzyć sezon wiosenny 2011 :)) Pozdrawiam kolegów

Widzę że nie tylko mi pzw pokrzyżowało plany :D Danielo też się przenosze do innego koła;P
[2011-02-21 15:25]

withanight88

Witam Pana:)



A ten sezon tak przychodzi i przychodzi ale przyjść nie moze , a tu już nosi człowieka , coż trzeba czekać.


Cześć Łukasz a dzisiaj Ładnie przymroziło nie, chyba miałeś racje z ta prognozą







He he to kiedy na rybki uderzamy ?:D



[2011-02-21 15:25]

karlik

Witam Pana:)



A ten sezon tak przychodzi i przychodzi ale przyjść nie moze , a tu już nosi człowieka , coż trzeba czekać.


Cześć Łukasz a dzisiaj Ładnie przymroziło nie, chyba miałeś racje z ta prognozą


Jutro ci odpowiem wieczorem jak wrócę z męczarni





He he to kiedy na rybki uderzamy ?:D





[2011-02-21 15:30]

dan984

No ja za tydzień we wtorek jade przenieść kartotekę do PZW Wrocław, i jednocześnie opłacam składkę....z nadzieją że niebawem mrozy ustąpią i w końcu będziemy mogli oficjalnie otworzyć sezon wiosenny 2011 :)) Pozdrawiam kolegów

Widzę że nie tylko mi pzw pokrzyżowało plany :D Danielo też się przenosze do innego koła;P

Hehe...i bardzo dobrze.....ja lece na Wrocław....bo tam jeszcze najlepiej chyba na śląsku, a Ty gdzie Paweł ?
[2011-02-21 15:35]

withanight88

Witam Pana:)



A ten sezon tak przychodzi i przychodzi ale przyjść nie moze , a tu już nosi człowieka , coż trzeba czekać.


Cześć Łukasz a dzisiaj Ładnie przymroziło nie, chyba miałeś racje z ta prognozą


Jutro ci odpowiem wieczorem jak wrócę z męczarni



Czekam :)







[2011-02-21 15:39]

No ja za tydzień we wtorek jade przenieść kartotekę do PZW Wrocław, i jednocześnie opłacam składkę....z nadzieją że niebawem mrozy ustąpią i w końcu będziemy mogli oficjalnie otworzyć sezon wiosenny 2011 :)) Pozdrawiam kolegów

Widzę że nie tylko mi pzw pokrzyżowało plany :D Danielo też się przenosze do innego koła;P

Hehe...i bardzo dobrze.....ja lece na Wrocław....bo tam jeszcze najlepiej chyba na śląsku, a Ty gdzie Paweł ?

Ja Daniel lece do zielonej góry :)
[2011-02-21 15:52]

tomasz26552

1.      Członkowie kół okręgów, z którymi Okręg  PZW Katowice podpisał Porozumienie o wzajemnym honorowaniu składek członkowskich na zagospodarowanie i ochronę wód są uprawnieni do wędkowania na otwartych wodach  Okręgu Katowice, jeżeli w tych okręgach są członkami kół minimum 4 lata przed zawarciem niniejszych Porozumień.

2.      Takie same warunki obowiązują członków kół Okręgu Katowice, jeżeli zamieszkują na terenie okręgów, z którymi podpisano niniejsze Porozumienia o wzajemnym honorowaniu składek członkowskich na zagospodarowanie i ochronę wód.

 3.      Porozumienia zostały zawarte na okres do 31.12.2011 roku.       Witaj Danielu poczytaj porozumienia PZW Katowice tu ci wkleiłem i nie wiem właśnie jak to będzie wyglądało jak się przeniesiesz pozdrawiam

[2011-02-21 18:47]

dan984

1.      Członkowie kół okręgów, z którymi Okręg  PZW Katowice podpisał Porozumienie o wzajemnym honorowaniu składek członkowskich na zagospodarowanie i ochronę wód są uprawnieni do wędkowania na otwartych wodach  Okręgu Katowice, jeżeli w tych okręgach są członkami kół minimum 4 lata przed zawarciem niniejszych Porozumień.

2.      Takie same warunki obowiązują członków kół Okręgu Katowice, jeżeli zamieszkują na terenie okręgów, z którymi podpisano niniejsze Porozumienia o wzajemnym honorowaniu składek członkowskich na zagospodarowanie i ochronę wód.

 3.      Porozumienia zostały zawarte na okres do 31.12.2011 roku.       Witaj Danielu poczytaj porozumienia PZW Katowice tu ci wkleiłem i nie wiem właśnie jak to będzie wyglądało jak się przeniesiesz pozdrawiam


hej Tomek :) no właśnie dowiedziałem się że jednak kapa wyjdzie z mojego przeniesienia ://///// do jasnej cholery sie bydło zabezpieczyło....i chyba pozostaje mi wykupic katowickie jak rok temu...i dopłacić za Częstochowe.

jak tam u Ciebie przygotowania do nowego sezonu...? a P.S. papryczki w zeszłym roku mi wyszły eleganckie :)) hehe zarobie moze większy zapas i podziele się na jakimś zlocie w tym roku...:) oczywiście jak takowy dojdzie do skutku :)

[2011-02-21 18:54]

tomasz26552

Sam chciałem się przenieść ale widzisz jak się zabezpieczyli.Fajnie że papryczki wyszły a zlocik się szykuje 1 czerwca u Piotra w Koninie 5 dni
[2011-02-21 18:58]

dan984

Sam chciałem się przenieść ale widzisz jak się zabezpieczyli.Fajnie że papryczki wyszły a zlocik się szykuje 1 czerwca u Piotra w Koninie 5 dni

WoW....no to świetnie z tym zlotem....miejmy nadzieje że dam rade tam być..moze niecałe 5 dni....ale to się jeszcze okaże :)... Pozdr ..
[2011-02-21 19:11]

GRZENIO75

Witam Pana:)



A ten sezon tak przychodzi i przychodzi ale przyjść nie moze , a tu już nosi człowieka , coż trzeba czekać.


Cześć Panowie.Na nasze szczęście już wtorek,a od piątku ma się zacząć ocieplać i ma już przyjść upragniona wiosenka.Mam nadzieję że meteorolodzy znowu czegoś nie pojeb...Trzymajcie się godnie.JUŻ NIEDŁUGO...POZDRO... [2011-02-22 09:31]

dan984

Witam Pana:)



A ten sezon tak przychodzi i przychodzi ale przyjść nie moze , a tu już nosi człowieka , coż trzeba czekać.


Cześć Panowie.Na nasze szczęście już wtorek,a od piątku ma się zacząć ocieplać i ma już przyjść upragniona wiosenka.Mam nadzieję że meteorolodzy znowu czegoś nie pojeb...Trzymajcie się godnie.JUŻ NIEDŁUGO...POZDRO...



Hehe,... no to kolego 3mam kciuki żeby się sprawdziło.....bo ileż można deptać po śniegu... :)
[2011-02-22 09:32]

polobmw

Witam Panowie .Nie róbcie sobie nadziei z tą wiosenką czyżbyście zapomnieli że w styczniu była wiosna , więc teraz w marcu żebyście się nie zdziwili ( wspomnicie moje słowa !!!! )
[2011-02-22 15:50]

kogut364

Witam
Panowie sezon trwa cały czas tylko kalesony na dup... trzeba włożyć, ale mam pytanie czy ktoś z Was ma może dojście do mapy batymetrycznej jeziora modzerowskiego? Pozdrawiam kogut
[2011-02-22 18:56]