Jak przygotować makaron na ryby?

/ 4 odpowiedzi
jak przygotować makaron na ryby
rolo81


do makaronu dodaj szklanke mąki jak go zaparzysz a do łapania wsyp do gorącej wody na 5 min (2010/08/31 17:45)

u?ytkownik26223


Ja używam makaron "gwiazdki"
Do gotującej się wody wsyp 1/4 szkl makaronu i gotuj makaron ok 1 minuty (nie może być rozgotowany bo spada z haka) pod koniec gotowania dodaj łyżeczkę cukru waniliowego lub kawałek wanilii oraz 2-3 łyżki oleju ,olej powoduje że makaron się nie poskleja.gdy stwierdzisz że makaron jest już wystarczająco miękki wylewasz go na sitko i chartujesz pod strumieniem zimnej wody. (2010/09/01 14:52)

wasiel


ja przygotowuje tak ze ide do wedkarskiego i sam sobie kupie hehe nie chce mi sie gotowac jeszcze makaronów, wystarczy ze gotuje na ryby juz ziemniaki i pęczak. Mysle ze makaron kupiony w sklepie jest rownie dobry na zanete na leszcza, jest go dosyc sporo, ładnie pachnie (kupuje tylko czosnkowy) i jak mowie sprawdza się:) Wiem własnie, że duzo ludzi gotuje te gwiazdki ale mozna taki makaron zastapic czyms innym np. pęczakiem. Pozdrawiam:) (2010/09/02 11:15)

bartas89


nie  ma to jak sam sobie ugotujesz, dodasz wanilii lub czosnku. ja zawsze wkroję w to jeszcze ziemniaka i nad jeziorem mieszam z zanętą :-) (2011/10/10 09:04)