Zaloguj się do konta

Jak przyciąć szczytówkę w bacie ?

utworzono: 2014/08/07 01:19
radek8

Witam. Jak w temacie. Czym. i jak. i do którego momentu obcinać szczytówkę, żeby włożyć do niej amortyzator ? [2014-08-07 01:19]

kurek154

Bierzesz piłkę z bardzo drobnymi ząbkami i tniesz - jak daleko - wszystko zależy jaką chcesz włożyć tulejkę do szczytówki - wewnętrzną czy zewnętrzną (poza tym, lepiej poprawić i uciąć kawałeczek więcej, niż od razu uciąć za dużo ;)). Ja przy swoim bacie mam tulejkę zewnętrzną, ale gdzieś przeczytałem, że wewnętrzne są lepsze, z tym że wtedy musiałbyś odciąć większą część szczytówki.
[2014-08-07 07:46]

Jędrula

Witam. Jak w temacie. Czym. i jak. i do którego momentu obcinać szczytówkę, żeby włożyć do niej amortyzator ?


Najlepiej idź do sklepu , tam Ci wyjaśnią albo pomogą zrobić na miejscu . Takie rady pisane w tej kwestii mogą nie być dość przejrzyste .

[2014-08-07 07:57]

nemo999

Ehe w sklepie na pewno...
[2014-08-07 12:23]

ogrek

Nie,aby przyciąć szczytówke nie używaj żadnych pił bo zniszczysz włókna. Musisz złapać pilnik i po malutku spiłować  szczytówke . Ja tak zrobiłem i ładnie wszystko wyszło :) [2014-08-07 16:55]

Ehe w sklepie na pewno...



No zależy w jakim wędkarskim. Są sklepy którym zależy na kliencie i właśnie tam sprzedawcy aż się rwą do pomocy. A co do pytania to wszystko masz na necie nawet pod postacią filmów gdzie wszystko jest pokazane (wystarczy wpisać do wyszukiwarki you tub a później wpisać hasło ,,jak założyć amortyzator do bata'' . Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-08-07 18:32]

kurek154

Też dobra rada - idź do sklepu, ja sam za pierwszym razem tak zrobiłem; u mnie w mieście jeden sklep wędkarski prowadzi ktoś, kto ma też klub wędkarski i On mi to zrobił, podpatrzyłem i wiem :)

Co do tego, że piłką zniszczysz szczytówkę - no zależy jaką weźmiesz, mi nie chodzi o taką wielką, tartaczną ;), weźmiesz małą, modelarską piłkę i daję głowę, że nic się nie stanie.
[2014-08-07 19:04]

krzychu sc

Witam ,szczytówki docina się tak jak pisał kolega ogrek pilnikiem (takim trójkątnym),wiadomo można piła ,nożem czym kto tam woli ale można uszkodzić szczytówke.
[2014-08-07 21:44]