Zaloguj się do konta

Jak przesunąć uchwyt kołowrotka?

utworzono: 2015/07/08 18:17
Artur z Ketrzyna

Dobra Tomasz, to piszę (dzięki za ten panel na dole nie zablokowany, p spines21)
Mam takie uczucie jak by pierwsza przelotka była by troszkę za blisko kołowrotka. Moim zdaniem oddalenie jej o te 4-5 cm, przesuwając uchwyt, powinna nie tylko poprawić komfort trzymania kija, ale też parametry rzutowe. Bo tak jak by żyłka miała ciut przy mało miejsca na wysuwanie się z kołowrotka.
Kiedyś w jednym z poradników czytałem jak powinniśmy dobierać kołowrotek do wędziska. I tam był schemat prawidłowego ustawienia szpuli krecioła według pierwszej przelotki.
Troszkę się bawiłem zbrojeniem blanków, i to się mi poniekąd potwierdziło.
[2015-07-12 21:35]

Artur z Ketrzyna

Przyszła zima i ogarnąłem temat.W serwisie dragona chcieli bodajże 140zł
Mnie wystarczył tylko poksipol i spryt. Nic z komponentów nie musiałem dokupować.
A to tego efekt. No jeszcze tylko zamaskować ślad po przesunięciu.
Przeróbka wyniosła mnie 16 zł.
[2016-01-31 22:56]

Artur z Ketrzyna

użytkownik195357 Tomasz81, gdzie jesteś czego nas opuściłeś?
Ciekaw jestem czy Ci taka amatorska przeróbka by się podobała, wyszło całkiem fajnie?
[2016-01-31 23:04]

zbynio 33

Jak Ci pasuje to gitara:). [2016-02-01 07:51]

Artur z Ketrzyna

Jak Ci pasuje to gitara:).

Pasuje jak ulał, i nawet prawie niewyczuwalnie przeniósł się środek ciężkości. Pozostało tylko jeszcze zamaskować miejsce po przesunięciu rękojeści. Myślę o naklejce imitującej kewlar. Powinno to ładnie współgrać.

Na pierwszy rzut oka nie zauważysz różnicy. A najgorszy manklament taniego przerabiania jest tak ukryty, że musisz naprawdę poszukać. ;-)
[2016-02-02 17:08]

jelec52

Ja mam to zrobione tak. [2018-04-03 21:07]