Wyrobienie karty wędkarskiej przez rodziców

/ 7 odpowiedzi
Witam mam pytanie jak przekonać rodziców żeby wyrobili mi kartę wędkarską mam skończone 14 lat do tej pory jeździłem na stawy prywatne ale chciałbym spróbować połowić na jakichś rzekach 
Basia Kier


W wieku 14 lat sam ubiegasz się o kartę wędkarską. Zgłoś się do koła wędkarskiego (najłatwiej dostępny będzie skarbnik) i tam cię dalej pokierują. Kartę wędkarską wydaje starostwo powiatowe na podstawie zdanego egzaminu w kole wędkarskim.
(2021/05/14 12:33)

u?ytkownik142307


Bez pisemnej zgody rodziców nic nie załatwisz. Musisz być ogólnie grzeczny, mieć dobre wyniki w nauce i wytłumacz im że to fajne i przyjazne dla środowiska hobby. (2021/05/14 13:26)

IraneRyan



Zgodnie z prawem możesz samodzielnie uzyskać zezwolenie na wędkowanie. Wystarczy zgłosić się do klubu wędkarskiego. Następnie należy uiścić opłatę i zdać egzamin. Komputery egzaminacyjne mają również zainstalowane programy time tracking software. Czas na zdanie egzaminu jest więc ograniczony. Następnie otrzymasz zezwolenie w ciągu 5 dni roboczych. (2021/05/14 14:31)

jurasek15


Swoją drogą dziwi mnie, że w dzisiejszych czasach rodzice mogą blokować taką pasję jak wędkarstwo. Powinni się raczej cieszyć.
Ciekawe jakby zareagowali, gdybyś przyszedł do nich, w jednej ręce wędka, w drugiej "połówka" plus torebka "suszu" i spytał czy masz zmienić zainteresowania? :) (2021/05/14 16:52)

IraneRyan



Zgodnie z prawem możesz samodzielnie uzyskać zezwolenie na wędkowanie. Wystarczy zgłosić się do klubu wędkarskiego. Następnie należy uiścić opłatę i zdać egzamin. Komputery egzaminacyjne mają również zainstalowane programy time tracking software. Czas na zdanie egzaminu jest więc ograniczony. Następnie otrzymasz zezwolenie w ciągu 5 dni roboczych.
da, treba
(2021/05/25 12:53)

Sith


(...)
Ciekawe jakby zareagowali, gdybyś przyszedł do nich, w jednej ręce wędka, w drugiej "połówka" plus torebka "suszu" i spytał czy masz zmienić zainteresowania? :)
Gorzej, jeśli wypiliby flachę i wypalili susz, a wędkę sprzedali żeby uzyskać środki na kolejną imprezę... ;)))
(2021/05/26 06:47)