Jak zbroić i prowadzić jaskółki ?

/ 3 odpowiedzi
Witam mam problem z prowadzeniem jaskółek, nie mam na nie efektow ani przy jednoatajnym zwijaniu ani przy podbijaniu. jakich technik uzywacie i jak je zbroicie. przyneta podobno skuteczna ale jakos nic nie moge na nie złapać
MarcinM798

Witam czy jest ktos na forum co moglby mi pomóc i podpowiedzieć jakimi technikami łowi na jaskółki, chodzi mi o sposób prowadzenia, oraz jak je zbroic, czy na czeburaszcze czy glowce jigowej i z jakim obciążeniem. Dziekuje za pomoc (2018/09/06 14:10)

barrakuda81

Pytasz jak zbroić a sam odpowiadasz na własne pytanie...:-)Moim zdaniem główka ,najlepiej trójkątna ale okrągła tez sie nada a prowadzisz podszarpywaniem.Najlepiej zbroić lekko.Nie rytmicznie tylko tak by imitowac osłabiona rybke.Żadna filozofia.Ty decydujesz jak to ma pływać i kombinujesz by trafic rybom w gust danego dnia.Osobiście teraz jeszcze wole obrotówki i cykady ale moje wody są specyficzne.Jaskólki u mnie to tak z a miesiąc ale zawsze warto próbować:-) (2018/09/07 23:47)

Sith

Piotr w zasadzie wyczerpał temat. Dodałbym tylko, że w kulistą główkę spłaszczyłbym (obciął) od spodu, wóówczas osiadając na dnie jaskółka przyjmuje skośną pozycję, jak rybka żerująca przy dnie. (2018/09/08 07:54)