Jak prowadzić gumkę???

/ 6 odpowiedzi
Witam Kolegów mam mały problem a mianowicie chodzi o prowadzenie przynęty (gumy) od kilku dni próbuje na szczupaka i nic. niewiem w czym tkwi problem. może ktoś napisać jak najlepiej prowadzić przynęte, przy dnie czy może wyżej, szybko czy wolno? z góry dziękuje 
dyziu215


"Być czy nie być". Bardzo podobne pytanie :D Jeśli mam być szczery to sam nie wiem jak prowadzić przynęte. Najlepiej próbuj wszystkiego co Ci wpadnie do głowy. To podcinania przynęty to szybszego wolniejszego prowadzenia. Byleby nie było monotonnie i zbyt sztucznie. Prawda jest taka że każdy przez swój czas spędzony na rybach wyrabia swój indywidualny złoty środek na prowadzenie przynęty:)
Życze połamania kija! (2010/10/15 20:20)

janek1


Dzięki jutro mam wolne to troche popróbuje. (2010/10/15 21:13)

trout4444


wolny lub agresywny opad sprawdze się zawsze :-) (2010/10/15 22:17)

Jaro21


Cześc:)

Zaczne tak ...

Zgadzam się z kol.trout4444 opad zawsze jest skuteczny ale...

Napisz gdzie łowisz:jezioro czy rzeka,jaka głębokość,itp. :)

Połamania:)
(2010/10/16 12:45)

janek1


Łowie przeważnie w jeziorze albo w zaporówkach, jezioro tak do 5 m głębokie a zaporówki max do3m i jak narazie to tylko z brzegu, dodam jeszcze że to mój pierwszy sezon tak na poważnie, zainwestowałem w sprzęt i powoli nabieram doświatczenia. (2010/10/16 14:48)

kamillo8110


Ja zawsz prowadze dość agresywnie ale czasem tre o dno.Lecz najszęściej mam brania kiedy szybko kręce i stane, wtedy gdy opada na dno.Ostatnio sprubowałem inaczej, a mianowicie szybko kręciłem a potem ostro zaciołem w bok.Tym sposobe chwiciłem już dwa kaczodziobe;) (2010/10/17 21:24)