Jak pozbyć się starego zarządu?

/ 107 odpowiedzi / 2 zdjęć
Zander51


Artur ma straszne parcie na władzę. Zaliczyłem 12 lat na stanowisku prezesa koła i jakoś to parcie mi przeszło. Po pierwsze nie sądzę, by nowi delegaci dali sobie radę z okręgowym betonem, skoro na zebrania przychodzą wędkarze pamiętający Gomułkę i oni w zasadzie wybierają delegatów na zjazd okręgowy. Po drugie, trzeba sobie zjednać do pracy ludzi. Tej fizycznej. Bo jeżeli masz aspirację być prezesem, to musisz mieć trochę oleju w głowie i jakąś wizję funkcjonowania koła. Umiejętność pozyskiwania sponsorów, kontaktów z urzędami i stowarzyszeniami. Ale dla mnie prezes, który nie zna ortografii, to jakiś watażka jedynie, któremu coś się śni za bardzo po nocach... (2013/01/18 11:57)

mossak


panowie nie ma dyskutowac zapraszam zobaczcie popytajcie co jest u nas po zmianach betony juz sie nie angazuja pytanie do hpolity byles moze raz na zarybieniach sprzatales jakies jezioro udzielasz sie czy caly czas na anty nastawienie myslisz ze jak u ciebie nie mozecie sobie poradzic to inne kola juz nie maja szans betony mochery tez wygina naturalna selekcja  i nie ma co negowac chlopakow co sie ciesza ze cos im sie udalo swoimi negatywnymi wpisami (2013/01/18 14:46)

mossak


nie mam apspiracji prezesa ortografie znam moze szybko pisze ale skoro 12 lat byles prezesem to zadaj sobie pytanie co dobrego w tym kole zrobiles chwala cię ludzie (2013/01/18 14:54)

JKarp


nie mam apspiracji prezesa ortografie znam moze szybko pisze ale skoro 12 lat byles prezesem to zadaj sobie pytanie co dobrego w tym kole zrobiles chwala cię ludzie



;-)))))))

Wiesz ile w Twojej wypowiedzi jest błędów ?
JK
(2013/01/18 15:03)

u?ytkownik96474


panowie nie ma dyskutowac zapraszam zobaczcie popytajcie co jest u nas po zmianach betony juz sie nie angazuja pytanie do hpolity byles moze raz na zarybieniach sprzatales jakies jezioro udzielasz sie czy caly czas na anty nastawienie myslisz ze jak u ciebie nie mozecie sobie poradzic to inne kola juz nie maja szans betony mochery tez wygina naturalna selekcja  i nie ma co negowac chlopakow co sie ciesza ze cos im sie udalo swoimi negatywnymi wpisami


Synku za krótko żyjesz na tym świecie by podnosić głos.Zapominasz się szczawiu ze sam kiedyś doczekasz naszych lat. Wtedy jakiś siusiumajtek napluj Ci w twarz, a ty się tylko obliżesz.Jeśli uważasz moje wpisy za negatywne, bo nie potrafisz wyciągnąć z nich wniosków i nauki . To proś boga o zdrowie, bo o rozum już za późno. (2013/01/18 18:18)

mossak


 z znow cie betoniku zabolalo (2013/01/19 10:17)

JKarp


panowie nie ma dyskutowac zapraszam zobaczcie popytajcie co jest u nas po zmianach betony juz sie nie angazuja pytanie do hpolity byles moze raz na zarybieniach sprzatales jakies jezioro udzielasz sie czy caly czas na anty nastawienie myslisz ze jak u ciebie nie mozecie sobie poradzic to inne kola juz nie maja szans betony mochery tez wygina naturalna selekcja  i nie ma co negowac chlopakow co sie ciesza ze cos im sie udalo swoimi negatywnymi wpisami



Cześć
Nie mam zbyt pochlebnego zdania o PZW i działaczach ( z małymi wyjątkami z tego portalu ) ale cóż takiego jest po tych zmianach na plus? 
Poproszę o konkrety bez zbytniego zadęcia.
Wiesz co jest najgorsze jak nastają nowe rządy - wylanie dziecka z kąpielą. Owszem - można i należy odciąć się od tego co było złe i głupie ale doświadczenie starego zarządu często jest bezcenne.
JK (2013/01/19 10:53)