Zaloguj się do konta

Jak ocenicie ten sprzęt ?

utworzono: 2013/03/04 15:22
JKarp

Wiesz - bublem tego nie nazwę bo kilka lat temu był to super wynalazek ( znaczy centralka ).JK [2013-03-05 21:53]

Wiesz - bublem tego nie nazwę bo kilka lat temu był to super wynalazek ( znaczy centralka ).JK

No wiesz kilka lat temu to jak ktoś posiadał kija z włókna był gościem !


[2013-03-05 22:00]

Ernest to tak jak byś powiedział że producent samochodu "Syrena" zadbał o to aby nie przekraczać dozwolonej prędkości.
ps.do sygn.kv2 videotronit musiał byś kupić transmitery RC1 (ok 70 zł szt) oraz centralke CV1 (taką kwadratową koszt ok 300 zł)miałem taki zestaw,jest jeszcze gorzej;tzn 1pik na sygnałku to 5-6 pik na centralcepoza tym videotronic kv2 nie mają anteny wewnętrznej ,kabelek przekazujący impuls jest przymocowany do gwintu sygnałka przez co zasiąg jest tragicznie niski. [2013-03-05 22:14]

ja posiadam wideotronici i jestem bardzo zadowolony 
[2013-03-05 22:19]

Ernest to tak jak byś powiedział że producent samochodu "Syrena" zadbał o to aby nie przekraczać dozwolonej prędkości.
ps.do sygn.kv2 videotronit musiał byś kupić transmitery RC1 (ok 70 zł szt) oraz centralke CV1 (taką kwadratową koszt ok 300 zł)miałem taki zestaw,jest jeszcze gorzej;tzn 1pik na sygnałku to 5-6 pik na centralcepoza tym videotronic kv2 nie mają anteny wewnętrznej ,kabelek przekazujący impuls jest przymocowany do gwintu sygnałka przez co zasiąg jest tragicznie niski.
To w przypadku moich / ponad 10 letnich / traci w ogóle sens . Taniej mi wyniesie kupno nowego zestawu. Dziękuję za wskazówki.Pozdr.


[2013-03-05 22:27]

Ernest to tak jak byś powiedział że producent samochodu "Syrena" zadbał o to aby nie przekraczać dozwolonej prędkości.
ps.do sygn.kv2 videotronit musiał byś kupić transmitery RC1 (ok 70 zł szt) oraz centralke CV1 (taką kwadratową koszt ok 300 zł)miałem taki zestaw,jest jeszcze gorzej;tzn 1pik na sygnałku to 5-6 pik na centralcepoza tym videotronic kv2 nie mają anteny wewnętrznej ,kabelek przekazujący impuls jest przymocowany do gwintu sygnałka przez co zasiąg jest tragicznie niski.
To w przypadku moich / ponad 10 letnich / traci w ogóle sens . Taniej mi wyniesie kupno nowego zestawu. Dziękuję za wskazówki.Pozdr.



centralkę można dostać za 229 zł , transmiter za 59 zł a zestaw  2+ centralka już z wbudowanymi transmiterami za 519 zł
[2013-03-05 22:31]

JKarp

Piotrek proszę Cię ;-)za 280 zł masz sprawdzony dobry set 3+1  :-)))JK [2013-03-05 22:37]


[2013-03-05 23:12]

Piotrek proszę Cię ;-)za 280 zł masz sprawdzony dobry set 3+1  :-)))JK

dzięki , wole dołożyć i mieć videotronic z pięcioletnią gwarancją i dużo lepszym wykonaniem
[2013-03-05 23:20]

JKarp

A w czym niby objawia się to lepsze wykonanie?Ani lepsze ani gorsze - obawiam się, że bardzo podobne :-)JK [2013-03-05 23:34]

A w czym niby objawia się to lepsze wykonanie?Ani lepsze ani gorsze - obawiam się, że bardzo podobne :-)JK

weź w rękę videotronika i monsterfishing to  zrozumiesz ;) , nie mogę ogólnie rzecz biorąc nic złego powiedzieć na te sygnałki gdyż ich nie stosowałem , mało tego słyszałem o nich  bardzo dobre opinie,  zamawiałem koledze te sygnalizatory tylko bez centralki , sorry ale ale jeśli ktoś nie widzi różnicy to wybacz , nawet kolega który je kupił  powiedział że nie ma co nawet ich porównywać do videotroników nie wspominając o gwarancji o tym co jest w środku się nie wypowiadam z wiadomego powodu ale też mam swoje zdanie na ten temat ....... ;)
[2013-03-05 23:42]

[2013-03-06 00:03]

miałem w ręku takie i  w porównaniu do videotroników różnica w wykonaniu między innymi jest widoczna delikatnie mówiąc
[2013-03-06 00:05]

JKarp

Nie wiem nie miałem w ręku XRC - skoro tak mówisz pewnie i tak jest ale samo wykonanie nie ma wpływu na działanie. Gdyby coś było nie tak pewnie by odpadło, złamało się czy jeszcze co by się stało. Mi po sezonie mając ogólnie możliwość porównania wykonania np do Foxów bardzo nie rzuciły się w oczy jakieś niuanse. W sumie ja nie nie jestem estetą - sprzęt ma działać a nie wyglądać.Co prawda już słyszałem opowieści, żeby wędka kolorystycznie pasowała do kołowrotka ;-)
JK
[2013-03-06 01:47]

Nie wiem nie miałem w ręku XRC - skoro tak mówisz pewnie i tak jest ale samo wykonanie nie ma wpływu na działanie. Gdyby coś było nie tak pewnie by odpadło, złamało się czy jeszcze co by się stało. Mi po sezonie mając ogólnie możliwość porównania wykonania np do Foxów bardzo nie rzuciły się w oczy jakieś niuanse. W sumie ja nie nie jestem estetą - sprzęt ma działać a nie wyglądać.Co prawda już słyszałem opowieści, żeby wędka kolorystycznie pasowała do kołowrotka ;-)
JK
Prawda zawsze jest po środku :) , moim zdaniem różnica między drogimi a tanimi sygnałkami jest na pewno ale płaci się też za firmę i producenci jeśli maja wyrobioną markę to  często z tym    przeginają :) ,wracając do videotroników to jakość jest naprawdę bardzo dobra, ale że zawsze staram się być szery i pisać prawdę to potwierdzę to  że  w sygnalizatorach które posiadam przydał by się trochę lepszy zasięg , nie jest źle , mi starcza w zupełności na moje łowienie ale jeśli bym chciał iść do kolegi który siedzi ode mnie dosyć daleko to niestety ........:) ale w każdym bądź razie moje następne sygnalizatory też będą się nazywały videotronic :) tylko że  podejrzewam że szybko nie będę musiał ich  wymieniać  ........ ;)

[2013-03-06 12:01]

JKarp

CześćSpotkaj się ze mną na zasiadce a po niej lub w trakcie załatwię Ci zakup nowych sygnałków a jeszcze lepiej wyciągnę nowy secik wiadomej firmy ;-)JK [2013-03-06 12:10]

CześćSpotkaj się ze mną na zasiadce a po niej lub w trakcie załatwię Ci zakup nowych sygnałków a jeszcze lepiej wyciągnę nowy secik wiadomej firmy ;-)JK

Na zasiadkę jeśli będzie czas  to czy tak czy tak to musimy się ugadać :)  tylko jest proble bo muszę  kupić namiot no chyba że połowimy w takim miejscu że bębę mógł kemping postawić :) lub chociaż podjechać autem pod samą wodę bo w nim tez mam sypialnie :)
[2013-03-06 12:30]

Sliwa ty mówisz o XRC z videotronica  takie sygnałki kosztują z 250 zł sztuka (strzelam)w tej chwili w podobnej cenie kupisz już set 3+1 za cały set XRC  3+1 centralka CX2 musisz dać 1200 zł . Sygnałki były wypasione 10 lat temu ale technika idzie do przodu i teraz podobne z podobnymi funkcjami kupisz za 300 zł.To jest tak jak z aparatami cyfrowymi-kompaktami ja za swój  6.mpic płaciłem ponad 600 zł a w rej chwili za aparat lepszej jakości 10.mpic canona zapłacę 200 zł.taki jak kupiłem może 120 zł jest wart. [2013-03-06 12:38]

JKarp

To lepiej kup sobie namiot - będzie problem z głowy na wielu wodach.Choć na tej wodzie gdzie mamy zamiar z kolegą w tym roku urzędować da się podjechać autem lub kempingiem :-)
JK [2013-03-06 12:41]

Sliwa ty mówisz o XRC z videotronica  takie sygnałki kosztują z 250 zł sztuka (strzelam)w tej chwili w podobnej cenie kupisz już set 3+1 za cały set XRC  3+1 centralka CX2 musisz dać 1200 zł . Sygnałki były wypasione 10 lat temu ale technika idzie do przodu i teraz podobne z podobnymi funkcjami kupisz za 300 zł.To jest tak jak z aparatami cyfrowymi-kompaktami ja za swój  6.mpic płaciłem ponad 600 zł a w rej chwili za aparat lepszej jakości 10.mpic canona zapłacę 200 zł.taki jak kupiłem może 120 zł jest wart.

nie ja mówię o koneserach  które posiadam , jeśli wstawiłem zdjęcie nowszych to sorry przypadek , porównywałem te monster do koneserów [2013-03-06 12:50]

Jarek do XRC to już wo ogóle nie ma co porównywać :) , tak że podsumowując cena mimo wszystko nie bierze się tylko z logo firmy ;)
[2013-03-06 12:58]

Jarek do XRC to już wo ogóle nie ma co porównywać :) , tak że podsumowując cena mimo wszystko nie bierze się tylko z logo firmy ;)

oczywiście to jest tylko moje zdanie :) ale nie zmienia to faktu że tanie monsterfishing mają dobre opinie
[2013-03-06 13:07]

JKarp

Sliwa ty mówisz o XRC z videotronica  takie sygnałki kosztują z 250 zł sztuka (strzelam)w tej chwili w podobnej cenie kupisz już set 3+1 za cały set XRC  3+1 centralka CX2 musisz dać 1200 zł . Sygnałki były wypasione 10 lat temu ale technika idzie do przodu i teraz podobne z podobnymi funkcjami kupisz za 300 zł.To jest tak jak z aparatami cyfrowymi-kompaktami ja za swój  6.mpic płaciłem ponad 600 zł a w rej chwili za aparat lepszej jakości 10.mpic canona zapłacę 200 zł.taki jak kupiłem może 120 zł jest wart.
nie ja mówię o koneserach  które posiadam , jeśli wstawiłem zdjęcie nowszych to sorry przypadek , porównywałem te monster do koneserów 

No ja mam już kilka fotek nowych Monsterfishing ;-)
Chyba będzie możliwość porównania ;-) i ceny, i wyglądu i jakości...JK [2013-03-06 13:22]

bercikkk

A jakie Swingery polecacie do tych sygnałów http://monsterfishing.pl/sklep/product_info.php?cPath=1&products_id=6  i najlepiej 4 w jakimś opakowaniu .
[2013-03-06 14:43]

JKarp

http://monsterfishing.pl/sklep/product_info.php?cPath=2&products_id=9

Takie same ma w ofercie kilka firm. Cenowo te wychodzą najtaniej.
JK [2013-03-06 14:48]