Jak oceniacie bolonki Kongera?

/ 3 odpowiedzi
Ostatnio kupiłem bolonkę kongera i powiem ,że jestem pozytywnie zaskoczony jakością oraz ciekawym wykończeniem .Zawsze myślałem ,że Konger to tania i taka sobie firma a tutaj oceniam ,że bolonka jest lepsza wizualnie od mojej poprzedniej bolonki Trabucco ,która była dwa razy droższa-zobaczymy na wiosnę jak się sprawdzi.Proszę o wasze opinie.
erykom


Bolonki Kongera nie posiadam ale powiem Ci ze posiadam feedery i bat Kongera i jestem zadowolony.Też myślałem że Konger to tania i średnia firma ale tragedii nie ma.Napewno sprzęt dużo tańszy niż Dragona  (2016/12/26 19:35)

SlawekNikt


Ja miałem bolonkę od kongera 5 metrową konretnie model medalist i sam byłem zdziwiony jakością wędki, a miałem dlatego, że kolega ode mnie odkupił bo dla mnie była za krótka. Myślę jednak nad zakupem 6 metrowej na wiosnę. (2016/12/27 15:58)

Tubylec1982


Ja kupiłem Kongera Turiona . Potrzebowałem 7m    używam jej też jak bacik 6 m za krótki . Wykonanie pierwsza klasa do niczego sie nie mogłem przyczepić . Solidna węda . dla mnie duża zaleta bo jako jedyna ma dużo przelotek i zyłka sie nie klei do blaknku jak za lekki zestaw :) (2016/12/27 16:11)