Jak nęcić żeby nie przenęcić ?

/ 5 odpowiedzi
Witam,

Pierwszy raz wybieram się na 4 dniową zasiadkę

Ryby jakie chce łapać to nie tylko karpie wszystkie ryby 50cm  + wchodzą w grę.

kupiłem 5kg kukurydzy 0.5kg cieciorki i 0.5kg konopi do tego chce dodać 50 pokrojonych rosówek i pół dużego opakowania pinki + 1kg zanety na leszcza + dip halibut + ekstrakt waniliowy

Co o tym myślicie bo mi się wydaje ze mogę przedobrzyć.

Jednak boje się że prze-nęcę stąd pytanie czy to nie za dużo i w jakich porcjach to wrzucać do wody.

Łowienie z wyrzutu bo nie ma innej możliwości nęcił będę czymś w stylu S-bomb własnej produkcji.
Jakub Woś

Witam,

Pierwszy raz wybieram się na 4 dniową zasiadkę

Ryby jakie chce łapać to nie tylko karpie wszystkie ryby 50cm  + wchodzą w grę.

kupiłem 5kg kukurydzy 0.5kg cieciorki i 0.5kg konopi do tego chce dodać 50 pokrojonych rosówek i pół dużego opakowania pinki + 1kg zanety na leszcza + dip halibut + ekstrakt waniliowy

Co o tym myślicie bo mi się wydaje ze mogę przedobrzyć.

Jednak boje się że prze-nęcę stąd pytanie czy to nie za dużo i w jakich porcjach to wrzucać do wody.

Łowienie z wyrzutu bo nie ma innej możliwości nęcił będę czymś w stylu S-bomb własnej produkcji.

Wszystko zależy od tego ile jest tam ryb i czy będą żerowały. Nie znając zbiornika nikt nie jest w stanie napisać Ci ile sypać żeby nie przesadzić. (2014/06/14 13:53)

rybok92

Zbiornik to Błażkowa w woj.podkarpackim miedzy Jasłem a Dębicą. JEst to 24hektarów podzielona na 4 stawy.
link ->>   Google maps

Ja łapie licząc od lewej na 4 stawie teraz już jest 2 razy większy bo zdjęcia w Google sa stare.

Co do ilości ryb nie jestem wstanie tego określić  nawet nie wiem jak :D
(2014/06/14 14:05)

darek-salamon

Zbiornik to Błażkowa w woj.podkarpackim miedzy Jasłem a Dębicą. JEst to 24hektarów podzielona na 4 stawy.

Google maps https://www.google.pl/maps/@49.8450363,21.3965566,1904a,35y,90h/data=!3m1!1e3

Ja łapie licząc od lewej na 4 stawie teraz już jest 2 razy większy bo zdjęcia w Google sa stare.

Co do ilości ryb nie jestem wstanie tego określić  nawet nie wiem jak :D

Najważniejsze jakie gatunki  ryb tam są?Chyba w opisach łowiska są podane ryby występujace.W miedzy czasie sprawdziłem Karp i leszcz.Na takie łowisko 10 kg  ( 4  dni )powinno starczyc. (2014/06/14 14:30)

rybok92

Głównie karp i leszcz ale jest wszystko co się z pobliskiej rzeki Wisłoki przelało podczas wielu powodzi. Ryb na pewno nie brakuje. (2014/06/14 14:33)

użytkownik102837

Ja to wszystko wzbogacił bym jeszcze tylko jakimś pelletem, i pastą pelletową i wszystko na pewno będzie grało i buczało. I pozostaje życzyć ci miłej i udanej zasiadki.

Pozdrawiam Boczny Trok   (2014/06/14 22:18)