Zaloguj się do konta

Jak nazbierać kasy na sprzęt wędkarski?

utworzono: 2014/06/09 15:23
Wędkarz623

Jak nazbierać trochę kasy na sprzęt wędkarski ?
Proszę o szybką odpowiedź będę bardzo wdzięczny ;)  [2014-06-09 15:23]

Zielan

Mam bardzo dobrą receptę dla Ciebie :) Jeśli zrobisz to co napiszę, będzie Cię stać na każdą wędkę.
Masz 13 lat i sądzę, że w dupie cały świat. Zajmij się nauką, wykształć się, zdobądź dobrze płatny zawód i wtedy na poważnie zajmij się wędkarstwem.
Obecnie jesteś skazany na łaskę rodziców. [2014-06-09 15:38]

89krzysztof

Mam bardzo dobrą receptę dla Ciebie :) Jeśli zrobisz to co napiszę, będzie Cię stać na każdą wędkę.
Masz 13 lat i sądzę, że w dupie cały świat. Zajmij się nauką, wykształć się, zdobądź dobrze płatny zawód i wtedy na poważnie zajmij się wędkarstwem.
Obecnie jesteś skazany na łaskę rodziców.

Obecnie ma 13 lat i "dupę w której ma cały świat" może ruszyć i w wakacje zarobić trochę. Zbieranie truskawek, malin, innych owoców. Niestety, ale żeby do czegoś w życiu dojść trzeba zapieprzać, od siedzenia w domu niczego się nie zdobędzie.
Poświęć jedno popołudnie, przejedź się po okolicy, może ktoś znajomy słyszał o jakiejś pracy żeby sobie dorobić.
[2014-06-09 15:41]

RuchPalikota2

makulatura, puszki po coli, maliny itp.  [2014-06-09 16:05]

darek-salamon

Popieram kolegów ja pierwszą wedkę bambusową  (36 lat )temu ,kupilem za pieniażki zarobione na zbieraniu truskawek.Gnaty bolały ale odpoczely nad wodą ile było satysfakcji ze samemu sie zarobilo.Też miałem 13 lat.Wędki od razu nie musisz mieć za 200 zł .Za 50 zl tez kupisz.Sorry jak masz  moze biednych rodziców ,tym bardziej powinieneś  ich odciązyć i być wdzięczny że Cię zywią. [2014-06-09 16:26]

Wędkarz623

Nie nie mam biednych rodziców i dzięki za radę ;) [2014-06-09 16:31]

Wędkarz623

Mam zamiar iść na kucharza lub sprzedawać  sklepie wędkarskim :D [2014-06-09 16:32]

bocznytrok

jeśli nie mieszkasz na wsi dobrym rozwiązaniem jest roznoszenie ulotek :)
[2014-06-09 17:13]

darek-salamon

Nie nie mam biednych rodziców i dzięki za radę ;)

Przepraszam nie wiedzialem ze nie wiesz co to znaczy sorry.:-) :-)  [2014-06-09 17:22]

Artur z Ketrzyna

Jak koledzy radzą. W okresie letnim jest dużo możliwości; zbiór truskawek, grzybów i jagód, skupują też zioła i jabłka, były skupowane ślimaki..., puszki aluminiowe, butelki. Można jakiejś babci pomóc...

Dzieciaki nieźle wychodzą na tym...

Myślę że powinieneś rozglądnąć się za truskawkami na które jest teraz sezon...
[2014-06-09 17:57]

Wędkarz623

Ok na pewno skorzystam dzięki :D :D :D [2014-06-09 18:33]

notaki

Tak sobie myslę, że załozyłeś ten temat dla beki, a i tak pójdziesz wyciągnąć kase od rodziców.
I tak będziesz robił do czasu, aż rodzice powiedza "dosyc" i obudzisz sie z reką w nocniku.

Od Twojego wieku całe wakacje zapierdzielałem jak pasikonik. Najpierw przy owocach, potem na budowach.
Ale pierwsze auto kupiłem sobie za własną kase mając lat dziewiętnaście. A byl to rok 1975 , gdzie ( o czym pewnie nie wiesz) auto to był luksus na który stac było baaardzo nielicznych.

Przy okazji nauczyłem się co to pieniądz i jak go zarobić i - odpukać - do dziś jakoś sobie w zyciu radzę.

[2014-06-09 18:48]

Bernard51

Okolice Nowego Targu nie słyną z pałci uprawianych truskawek, ale dla chcącego nie ma rzeczy nie możliwych.

[2014-06-09 18:53]

notaki

Jestem z tych rejonów i chłopaki zapierdzielają , ze aż miło :-).
I naprawdę nie chodzi tu o to, ze rozdziców nie stać, a o to, ze facet ( w każdym wieku ) powinien nauczyć się, ze liczyć powinien na siebie, że dziś sam zarobi na wedkę, a kiedyś na utrzymanie rodziny.
Na przyzwoitym poziomie.
[2014-06-09 19:29]

Sitownik

Jestem rok od Ciebie starszy. Anonse przetrzepane co wydanie, na truskawkach niestety nie moge robić z powodu kręgosłupa ale czereśnie, warzywa czy inne plony moge zbierać i będę to robił. Nie dlatego, że brakuje nam w domu, tylko dlatego, że mi się strasznie całe wakacje nudzi a przy okazji zarobie na nowy kołowrotek i plecionke. Pozdrawiam :) [2014-06-09 20:10]

Lujski

ja ostatnio od przedsiebiorczego tez 13 - latka - kupilem 4 komplety rasówek - komplet 15 szt. za 5 złotych - taniej niz w sklepie - rosówki swieze - pełne animuszu :) - a ze biegać po nocach z latarka mi sie nie chce to uwazam to za dobre rozwiazanie - z tego co wiem chlopak nie tylko mi sprzedawał te rosówki - dał ogłoszenie na forum wedkarskim w mojej okolicy
Pozdrawiam i zycze powodzenia - aha dodam jeszcze ze teraz pewnie na zbieranie czegokolwiek nikt Ciebie nie zatrudni - za młody jestes i ten ktoś moglby miec z tego powodu problemy

[2014-06-09 21:44]

kamil11269

Ja zbieram różne owoce (niektóre dobrze płatne) i warzywa, roznoszę ulotki. Dobrze jest też jeśli uda się coś wygrać w jakiś konkursach. I dbam o swoje pieniądze - wydaję je na allegro, gdy widzę, że coś mam szansę kupić tanio (licytacje).
[2014-06-10 19:54]

Wędkarz623

Ok dzięki za radę na pewno skorzystam a za maliny lub czereśnie nie wiesz ile by było za 1 godzinę zł ? [2014-06-11 07:04]

Jakub Woś

Ok dzięki za radę na pewno skorzystam a za maliny lub czereśnie nie wiesz ile by było za 1 godzinę zł ?

Zasuwając jak dziki osioł to i sto złotych można wyciągnąć. Ale raczej płacą za to ile urwiesz a nie ile czasu przesiedzisz na polu. ( akord)
[2014-06-11 09:11]

notaki

dniówka przy owocach , to średnio 70-100 zł dziennie. Tak kalkulowane sa stawki za kilogram.
Gdyby płacono mniej- nikt by do tej pracy nie przyszedł.
[2014-06-11 18:12]

A ja się uczę jestem w szkole zawodowej i zarabiam 200zł miesięcznie. Chodzę na projekt unijny raz w tygodniu i mi płacą. Rok szkolny = 2000zł :D
[2014-06-12 09:04]

darek-salamon

Mozna gazety roznosić.Wychodzić z czyimś psem na spacery ,pomagać w pracach ogrodowych,kosić trawę.W upały sprzedawac lemoniadę.Załozyć hodowlę bialych robaków jeśli mamy na to warunki.Łatwo sie hoduje.Resztki miesa brać od zaprzyjaznionego rzeżnika.Z korzeni robić swieczniki.Z polnych kwiatów suszone bukiety.Zbierać polne ziola dobrze placą.Grzyby ,jagody poziomki.Ludzie ruszyć głową i dupę wystarczy. [2014-06-12 11:40]

Wędkarz623

ahaa dziękiii ;) [2014-06-14 07:07]

nemo999

Koledzy ! on nie pyta gdzie zdobyć pracę, tylko gdzie szybko zdobyć kasę.
[2014-07-22 12:42]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia