Zaloguj się do konta

JAK MOŻNA DOPROWADZIĆ KOŁO DO UPADKU PRZEZ INNE K

utworzono: 2010/02/05 00:30
kazik

Nie ma tak żeby ktoś specjalnie lub z niewiedzy przenosił się do innego koła . Główną winą jest działalność tego koła , która czasami nie podoba się niektórym wędkarzom i to oni chcąc łowić idą tam gdzie jest lepiej . Moja rada jest taka ,że powinniście bardziej być widoczni i poprawić swoją działalność . w moim mieście są trzy koła i ta frekwencja zmienia się i to zależy od działaczy tych kół . Jest wiele możliwości do przyciągnięcia członków i należy coś w swojej działalności zmienić , tak aby inni zobaczyli że warto do was przejść . u nas na przykład stosowanym takim sposobem jest organizowanie zawodów wyjazdowych (oczywiście tylko dla członków koła) i nagrodami są bony na sprzęt wędkarski w zaprzyjaźnionym sklepie . Skutek był taki że w ciągu dwóch lat nasze koło urosło w największe koło w mieście . Proponuję poszukać takich sposobów które przyciągną wędkarzy nawet z oddalonych terenów . A tak na marginesie to nikt nikogo nie przymusza gdzie ma należeć i z tego wszyscy korzystają .

[2010-02-19 20:44]

zd220368

skoro wstepujesz do koła to trzeba troche lojalnosci wykazac przynajmniej z przeniesieniem do innego koła

koła na początku roku robią preluminarz budżetowy na dany rok według ilosci członków jerzeli jest to duże koło i odejdzie z 10 to nic takiego sie nie stanie ale dla małego koła tych 10 to klapa

[2010-02-20 09:25]

Czasem osobiste symaptie czy antypatie kreują migracje członków pomiędzy kołami, a jezeli nie ma przy tym żadnej procedury, która by utrudniała w jakiś sposób więc tak będzie zawsze. Faktem jest także co dane koło ma do zaoferowania, wiadomo dobre imprezy są magnesem . [2010-02-20 09:42]

champion

kolego ja także jestem skarbnikiem kola i spróbuje CI wyjaśnić jak to jest;wedkarz ma prawo wybrać sobie koło i okręg w jakim będzie  opołacał składki i to nie ma z tym duskusji ponieważ tak mówi statut-takie jest jego prawo.Inna kwestia to jest ta sprawa ,jeżeli dobrze zrozumiałem,że opałty z innego koła przyjmuje osoba która nie jest skarbnikiem tamtego koła-nie wiem czy jest to zgodne-ale jak znam życie -jak kasa zgadza się skarbnikowi tamtego koła to pewnie jest ok.wyłania się tu problem WASZEJ AKTYWNOŚCI JAKO ZARZĄDU TZN.WY JAKO ZARZAD POWINNIŚCIE TAK DZIAŁAĆ I ORGANIZOWAĆ IMPREZY WĘDKARSKIE DLA CZŁONKÓW WASZEGO KOŁA ,ABY ZACHĘCAC WĘDKARZY DO OPŁACANIA SKŁADEK WLASNIE U WAS BO TO JEST MOŻLIWOŚC I SZANSA DLA NICH ABY UCZESTNICZYĆ W CIEKAWYCH ZAWODACH I IMPREZACH WĘDKARSKICH ORGANIZOWANYCH PRZEZ WASZE KOŁO-I TU WYDAJE MI SIĘ SPRAWA SIĘ ZAMYKA.ŻYCZĘ POWODZENIA W ROZWINIĘCIU AKTYWNOŚCI WASZEGO KOŁA KTÓRA ZACHĘCI WĘDKARZY DO OPŁACANIA SKŁADEK WLAŚNIE U WAS.POWODZENIA. [2010-02-20 11:58]

essoxx

Jestem pełen podziwu dla samouwielbienia działaczy ZG PZW, którzy doprowadzili do zniszczenia organizacji społecznej wędkarzy na rzecz rybaków zawodowych. Bilans zysków i strat z tego tytułu jest na pewno niekorzystny nawet ekonomicznie. Wszystkie kraje europejskie a zwłaszcza skandynawskie czerpią zyski nie z odłowów ryb a z turystyki wędkarskiej ale nie w naszym pięknym poniekąd kraju.
[2010-03-01 22:36]