Jak minął Wam wędkarski urlop?

/ 5 odpowiedzi
Kończą się wakacje, kończy się sezon urlopowy. Jak mijały Kolegom wędkarskie urlopy? Czy dobbrze wykorzystaliście wolny czas? Czy złowiliście tyle ryb ile byście chcieli? Co sie udało, a co nie? Może jakieś ciekawe przygody, albo nowe znajomosci?
bosman9090

wakacje sie skończyły pora do szkoły ale w czasie wakacji zaraziłem sie karpiowaniem:) kilka udało sie wyjąć. Kilka niestety sie spieły ale mam nadzieję że to nie były moje ostatnie karpie:) (2011/08/31 23:23)

bosman9090

wakacje sie skończyły pora do szkoły ale w czasie wakacji zaraziłem sie karpiowaniem:) kilka udało sie wyjąć. Kilka niestety sie spieły ale mam nadzieję że to nie były moje ostatnie karpie:) (2011/08/31 23:24)

Marek Tczew

Zaczolem po dosc dlugiej przerwie bo niepolawialem 6 lat, a jestem wedkarzem od roku 80- tego. W tym roku powrucilem do aktywnego wypoczynku nad woda i mam juz co nieco na koncie na koniec wakacji dostalem suma niebyl to olbrzym wiec sesja zdieciowa i do wody bylo milo poczuc te drgajaca wedke w reku i szybciej bilace serce w piersi. Pozdrawiam.  (2011/08/31 23:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bosman9090

to jak po tak długiej przerwie to ładny początek:) (2011/08/31 23:41)

Marek Tczew

Dziekuje i rzycze tego samego choc przyznam szczerze ze bywalo w przeszlosci o wiele lepiej . Teraz Wisla bardzo kaprysna ale trzeba prubowac. (2011/08/31 23:45)