Zaloguj się do konta

Jak łowić w nocy suma i szczupaka?

utworzono: 2011/07/06 14:33
krisuk

JAK PROPONUJECIE LOWIC SUMA I SZCZUPAKA W NOCY PRZEZ 4 DNI JAK GO ZWABIC JEST DOSYC GLEBOKA WODA SA TEZ WYPLYCENIA DZIEKI Z GORY.
[2011-07-06 14:33]

jamesbond

mógłbyś nie krzyczeć (CapsLock) ?! my zobaczymy literki nawet jak będą bez Cap-a ? Po 2 zły pokój, po 3 żadnych przecinków kropek. Ogarnij tego posta a postaram się pomóc. [2011-07-06 14:39]

jamesbond

po co kolejny watek zakładasz?

http://forum.wedkuje.pl/post/nocne-lowienie-suma-szczupaka/304208/0

....no coments...tu dostaniesz odpowiedzi.miłego dnia [2011-07-06 15:40]

krisuk

stary ty juz nic nie pisz
[2011-07-06 15:53]

jamesbond

stary ty juz nic nie pisz

odpuść sobie.ok napisze inaczej:
Szanowny kolego,  wiedz że pisząc TAK odbieramy to na forum jako krzyczenie, a nikt nie lubi jak się na niego krzyczy. Po drugie niestety nie trafiłeś do właściwego pokoju. Powinieneś dodać tego posta np do pokoju metody... media... niestety to nie to... Jeżeli nie otrzymasz odp. to nie musisz zakładać nowego tematu. Jeżeli chcesz aby temat był widoczny u góry to odśwież go wpisując "ponawiam/up/odświeżam/hop do góry"   
zadowolony ? [2011-07-06 16:05]

krisuk

Ok dzieki
[2011-07-06 16:16]

TEMAT PRZENIESIONY: (kolego nie dubluj tematów)

Nocne lowienie suma szczupaka

Łowiska  Łowiska krajowe na forum

utworzono: 2011/07/06 15:00

krisukWyjazd na 4 dni jak lowic na co.

[2011-07-06 16:19]

krisuk

Jamesbond pomoz mi w temacie bo zapowiada sie grube lowienie
[2011-07-06 16:20]

jamesbond

na co konkretne chcesz łowić? głównie nastawiasz się na jaką metodę? Sądząc po tych 4 dniach to chyba na pewno grunt albo spławik. hmmmm ja szczupłego spróbował bym na trupka złowić. A suma trupek + pęczek rosówek. Pomyśl nad spinningiem. Poluj gównie w tych miejscach gdzie są podwodne górki,i dołki na ich zboczach często są szczupłe. Co do sumów moja wiedza jest mniejsza i nie chce tutaj udawać, że dużo wiem.  [2011-07-06 16:33]

bartek05

Kolego powtarzasz się  z wątkami
[2011-07-06 16:36]

jamesbond

Kolego powtarzasz się  z wątkami

już było... moderator przeniósł... [2011-07-06 16:55]

szczupły złowiony w nocy na spin .......... [2011-07-06 17:01]

nicponios

mnie też interesuje łownienie gruntowe (feeder) na trupka, ale nie mam zmysłu który mi pozwala na odkrycie górek dołków podwodnych nad Odra.Łowiąc na feedera i nastawiając sie na szczupłego to zestaw powinien wygladac tak jak na baiała rybe tylko że zamiast koszyczka ciężarek i zamast żylastego przyponu stalka.Trupek czy żywczyk na hak i ogień do wody:)Trupek bedzie leżał na dnie, czy to tak ma być?Za co zaczepiamy trupka a za co żywczyka?Sum:dzis próbowałem złapac suma ale na jeziorze! było tak:zestaw normalnie jak na feedera, do koszyka pocięta wątróbka wieprzowa z odrobina zanety feeder żeby nie wyskoczyła z koszyczka, przypon z plecionki ok.40cm i hak z zadziorami na trzonku. Przynęta to wątróbka + rosówka.
[2011-07-06 17:45]

jamesbond

mnie też interesuje łownienie gruntowe (feeder) na trupka, ale nie mam zmysłu który mi pozwala na odkrycie górek dołków podwodnych nad Odra.  

echosonda, ewentualnie taniej i w wersji zrób to sam. Bierzesz ciężarek 10 KG do tego jakaś linka (paracord jest super) wiążesz paracord z ciężarkiem i robisz na paracordzie węzły co np. 20 cm lub nawet co metr, , pływasz i "opukujesz dno" zaznaczasz na mapie. Ewentualnie możesz poszukac mapy batymetrycznej (chyba tak to się pisze) w końcu będziesz wiedział jak wygląda dno 
do trupka możesz włożyć do pyszczka trochę styropianu będzie pływał, Rozetnij go żeby "krwawił" to działa. 
[2011-07-06 19:36]

nicponios

woda w Odrze tam gdzie wędkuje jest nieciekawa i z pewnością nikt nie chciałby tam wchodzic (pływać). Łowie na główkach więc pozostane przy wiedzy że między główkami na środku jest górka a w około jakby tunel +warkocz, dobrze myśle?a gdzie rozciac trupka? pod skrzelami tam gdzie serducho? [2011-07-06 20:02]