Zaloguj się do konta

Łowienie pod lodem w małych gliniankach.

utworzono: 2018/02/28 16:28
RadekWedkarzBydgoszcz

Witam tak jak w tytule, jak łowić pod lodem w małych gliniankach? W gliniance w której ja łowie są głównie małe karasie, wie ktoś może jak dobrać się do tych dużych, jakiego zestawu użyć? [2018-02-28 16:28]

MarcinMorawski

OO Witam widzę kolega z Bydgoszczy :)  Gdzie na jakiej gliniance łowisz?  Jesli chodzi o twoje pytanie to próbuj zakładać większe ilośći przynęty na hak :) . Ja jak łowiłem to zakładałem  dużą rosówkę na haczyk lub kilka ziaren kukurydzy sprawdzony sposób polecam. :) 
PS: Odezwij się dodaj mnie do znajomego bo ja też z tych okolic ;) 
Pozdrawiam. :)  [2018-02-28 16:40]

RadekWedkarzBydgoszcz

Raczej nie łowie a szukam na ślepo ryby gdy nie mam gdzie dalej pojechać bo mam ją tuż pod nosem a chodzę 2-3 razy do roku może gdybym ją lepiej poznał i zanęcał byłałby ciekawym łowiskiem kto wie. Chyba nic Ci nie mówi jak powiem że jest to glinianka na Jarach, na Syrokomli. Dzięki za odpowiedź może skoczę tam w sobotę. A o co chodzi z dodaniem do znajomych? [2018-02-28 18:31]

RadekWedkarzBydgoszcz

Raczej nie łowie a szukam na ślepo ryby gdy nie mam gdzie dalej pojechać bo mam ją tuż pod nosem a chodzę 2-3 razy do roku może gdybym ją lepiej poznał i zanęcał byłałby ciekawym łowiskiem kto wie. Chyba nic Ci nie mówi jak powiem że jest to glinianka na Jarach, na Syrokomli. Dzięki za odpowiedź może skoczę tam w sobotę. A o co chodzi z dodaniem do znajomych? [2018-02-28 18:31]

MarcinMorawski

dodałem CIę do ZNajomych :)  [2018-03-02 16:24]