Zaloguj się do konta

Jak łowić na kulę wodną ?

utworzono: 2013/08/23 13:57
kaki1998

a wiec mam kilka pytań
1) jak zakłądac przynęty , na włos czy na hak?
2) jakie stosować przynęty
3) z czego zrobić przypon , dodam ze fluorocarbon jest dla mnie za drogi
[2013-08-23 13:57]

ad. 1 jeżeli chcesz łowić karpie to polecam włos, zakladasz oczywiscie igłą do tego przeznaczoną a jaki włos, jakie haki to juz musisz sam wybrac, obejrzyj kilka filmikow o karpiowaniu. Na poczatku jednak polecam zwykły włos bez żadnych kombinacji.
ad. 2 wiekszosc stosuje kule, ja czesto groch polny i kuku
ad. 3 skoro flu jest za drogi to z plecionki albo z zyłki, tu szaleństw wiele nie ma

Pozdr.
[2013-08-23 14:40]

ad. 1 jeżeli chcesz łowić karpie to polecam włos, zakladasz oczywiscie igłą do tego przeznaczoną a jaki włos, jakie haki to juz musisz sam wybrac, obejrzyj kilka filmikow o karpiowaniu. Na poczatku jednak polecam zwykły włos bez żadnych kombinacji.
ad. 2 wiekszosc stosuje kule, ja czesto groch polny i kuku
ad. 3 skoro flu jest za drogi to z plecionki albo z zyłki, tu szaleństw wiele nie ma

Pozdr.

sorry, nie przeczytałem tematu i napisałem nie na temat :/
[2013-08-23 14:44]

ja jak i wlasciciel lowiska na ktorym lowie mamy zestaw prosty, kula na grubej zylce lub plecionce zablokowana stoperami, wypelniona do polowy woda, hak duzy, 2 lub 1, dowiazany bezposrednio do zylki, a lowic mozesz na co chcesz, latwo mozesz zmieniac glebokosc na ktorej lowisz, polecam jako przynety cwierc starej bulki lub rosowki
[2013-08-30 14:27]

kaki1998

ja jak i wlasciciel lowiska na ktorym lowie mamy zestaw prosty, kula na grubej zylce lub plecionce zablokowana stoperami, wypelniona do polowy woda, hak duzy, 2 lub 1, dowiazany bezposrednio do zylki, a lowic mozesz na co chcesz, latwo mozesz zmieniac glebokosc na ktorej lowisz, polecam jako przynety cwierc starej bulki lub rosowki

mi bardziej chodziło o amura, bo wiem gdzie one sie u mnie na łowisku wygrzewają
[2013-08-31 20:06]

no to mysle ze zakladasz kukurydze na haczyk, mozna tez jakas kulke na wlos np z Dynamite baits GLM bodajze, albo pęd młodej trzciny
[2013-08-31 20:27]

zbynio 33

http://forum.wedkuje.pl/f,kula-wodna,337998,0.html  http://forum.wedkuje.pl/f,kula-wodna,101151,0.html  dlaczego akurat na kulę wodną?
[2013-09-01 09:42]

rysiek38

Właśnie dziś byłem z kulką i nie powiem jak dla mnie niezła zabawa a tak na marginesie to kulka u mnie pierwszy raz w tym roku.szczegóły niebawem na moim blogu(jeśli chodzi o dziś) a co do kulki i zarośniętych łowisk to też coś tam jest z tym ze to starszy artykół
[2013-09-01 20:12]