Jak łowić na rzece ?? Feederem

/ 10 odpowiedzi
Mam pytanie jak łowić metodą gruntową i spławikową na rzece (najlepiej Odra)? Proszę o jakieś konkretne szczegóły dotyczące łowienia na rzekach. Np. przypony, haki, spławiki, przynęty i zanęty. Jak sporządzić zanętę i takie tam. Za rady serdecznie dziękuję.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Mam pytanie jak łowić metodą gruntową i spławikową na rzece (najlepiej Odra)? Proszę o jakieś konkretne szczegóły dotyczące łowienia na rzekach. Np. przypony, haki, spławiki, przynęty i zanęty. Jak sporządzić zanętę i takie tam. Za rady serdecznie dziękuję.


Trochę przesadziłeś z tym pytaniem,jest bardzo obszerne.
Dwie metody,zanęty,przynęty,cały sprzęt.Żeby na to odpowiedzieć to trzeba by długo pisać.:) (2012/01/13 20:29)

erykom


Mam pytanie jak łowić metodą gruntową i spławikową na rzece (najlepiej Odra)? Proszę o jakieś konkretne szczegóły dotyczące łowienia na rzekach. Np. przypony, haki, spławiki, przynęty i zanęty. Jak sporządzić zanętę i takie tam. Za rady serdecznie dziękuję.

na odre zdecydowanie feeder,odpusc sobie metode splawikowa na odre.na splawik mozesz na stawie łowic (2012/01/13 20:55)

bluehornet


Hmmm , lenistwo wszechobecne .... (2012/01/13 22:10)

rolo81


trochę kombinacji i sam trafisz na metodę :)))))))))) jak połowić rybki czy spławikową czy gruntową :) masz wiele możliwości a wędkarstwo to kombinowanie metodą prób i błędów (2012/01/17 18:20)

Brzanol


Jako zanętę mogę ci polecić grubą zanętę z ziarna kukurydzapęczakpszenica makarongrochbobikpłatki owsianewymieszaj wszystko razem oczywiście ugotuj zalej jakimś dipem zapachemI nie trzeba tego dużo robić na cały dzień 2,5kg wystarczy (2012/01/21 12:28)

macros111


Tereny do lowienia swietne na fotce.

Kolego poszperaj troche o samej metodzie na tutejszym forum a o szczegolach,sprzecie itp dowiesz sie od naszych doswiadczonych grunciarzy i feederowcow.

Pozdrawiam.

(2012/01/29 19:23)

Wachta


Poszukaj w necie o "czytaniu" rzeki. Ja akurat jestem na tym etapie;). Pozdrawiam. (2012/01/29 20:05)