Jak łowić na żywca ryby drapieżne

/ 18 odpowiedzi
Witam mam pytanie na temat:Ile kotwic można użyć do 20 centymetrowego żywca na suma ?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

krzysztofprokopczyk

kolego jasne ze jednej a ile myslales ze dwie to by jusz bylo klusownictfo tagrze pamietaj urzywaj tylko jednej kotwicy  (2011/02/12 13:16)

kumak1970

ty należysz do straży rybackiej i zadajesz takie pytania? (2011/02/12 14:04)

jurek

Cygan773 , czyż Ty się chłopie z choinki urwał , Ty należysz do Społecznej Straży Rybackiej i pytasz się o takie oczywiste sprawy , a kto Cię zrobił strażnikiem chłopie , może raczyłbyś to Ty informować wędkarzy o przepisach ............ Czy Ty nie masz wstydu , bo ja się za Ciebie wstydzę i to okropnie !!!!!!!
(2011/02/12 14:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Waldi Fish

Jurek! No dałeś popalić. Chyba kolega Cygan773 się ze wstydu schowa tam, gdzie pokazałeś na obrazku. Mam nadzieję, że jednak ta wpadka da jemu motywację do dalszej edukacji. Hahaha! (2011/02/12 14:41)

u?ytkownik57785

@cygan773, mogłeś takie pytanie zadać któremuś z kolegów na priv, a nie wystawiać sobie jako strażnikowi SSR tak wątpliwej jakości wizytówkę. Dałeś do pieca Maks. Jurek adekwatnie to skwitował niestety.  (2011/02/12 14:51)

ryukon1975

A ja się martwiłem że przez 25 lat wędkowania byłem raz kontrolowany i nie ma strażników.Jednak jak mają przyjść i uczyć mnie czegokolwiek czy zwracać mi jakieś uwagi tacy niedorobieni to lepiej niech ich nie będzie.Chyba że to jakaś prowokacja ale to też świadczy o tym że ten kolega nie powinien być strażnikiem,chyba że tej instytucji z obrazka wyżej.:) (2011/02/12 14:53)

jurek

Przecież piszą o Nas społecznych strażnikach , że nie widzą Nas nad wodami , niektórzy tacy , jak niejaki ...perwer ... wprost opluwają , a My co mamy się z tym godzić , jak harujemy za darmochę dla wędkarzy , informujemy o nowych przepisach , Ustawach ------------ A ten trzasnął , aż się zagotowałem , musimy bronic Naszego dobrego imienia .
(2011/02/12 14:58)

ryukon1975

Napisałem kol.jurek że nie widuję strażników nad wodą,nie miałem jednak na myśli SSR tylko PSR.SSR to instytucja od której nic nie można wymagać a przynajmniej ja nie wymagam.Też mógłbym wstąpić ale to nie dla mnie ja lubię łowić a nie biegać po brzegach,chyba że ze spinningiem. (2011/02/12 15:10)

jurek

Niestety masz rację  Krzysztofie , że żaden wędkarz nie chciałby mieć nic do czynienia z takim strażnikiem  ( jeżeli na pewno nim jest ?????????????? )
(2011/02/12 15:18)

Waldi Fish

Może to jakiś strażnik świeżo upieczony i jeszcze dobrze nie dopieczony.. (2011/02/12 17:13)

u?ytkownik57785

W regulaminie, który musi egzekwować na patrolach od wędkarzy, musi być "dopieczony" lepiej od tych wędkarzy. (2011/02/12 17:16)

bluehornet

Jak pytanie przeczytałem , to do kibla poleciałem i ze śmiechu się ze...łem !!! Jak już delikwent piszący o sobie cyt. : Należę do Społecznej Straży Rybackiej w Sochaczewie - pisze takie głupoty , to wprost ręce opadywują !!! (2011/02/12 17:59)

krzysztofprokopczyk

tak kolego zgadzam się jak można pisać takie głupoty ciekawe co on robi w tej straży rybackiej chyba ze w Sochaczewie jest taka mądra straż gratulacje ha ha ha ha (2011/02/15 23:39)

kutwa-run1

No,no,no. Narobiliście sobie wszyscy kłopotów. Sprawdźcie dokładnie jakie wody ma okręg Sochaczew i omijajcie te wody dla własnego dobra oczywiście. Ja mam nadzieję, że jak się przedstawię to będę traktowany ulgowo, nawet jeśli założę trzy kotwice i dziewięc żywczyków. (2011/02/16 10:53)

perwer

Przecież piszą o Nas społecznych strażnikach , że nie widzą Nas nad wodami , niektórzy tacy , jak niejaki ...perwer ... wprost opluwają , a My co mamy się z tym godzić , jak harujemy za darmochę dla wędkarzy , informujemy o nowych przepisach , Ustawach ------------ A ten trzasnął , aż się zagotowałem , musimy bronic Naszego dobrego imienia .

Dostałem wiadomość na priva od kolegów z portalu , czemu opluwam społecznych strazników he..Kurcze a jest temat w wiadomościach ;olbrzymia skutecznośc straży rybackiej (czy cos podobnego) i ani jednego mojego wpisu.....Przeoczenie ? jak myślisz Jurek......
Rzeczywiście założyłem na portalu stowarzyszenie gnębiące SSR i naszym działaniem jest tepienie strazników oraz ich opluwanie.Jest nas cała rzesza i tylko patrzeć jak pół portalu sie przyłączy.PO CO TE SŁOWA JAK MIJAJĄ SIE Z PRAWDĄ.Sprzeczka między nami wynika z róznić poglądów na rózne sprawy, a nie to że jesteś strażnikiem społecznym lub stróżem w Tesco. (2011/02/16 13:15)

u?ytkownik63963

a ja wam powiem jedno mam głęboko w D...E strażników nie robią tego co powinni,by najmniej w moich stronach (2011/02/16 19:07)