Jak i kiedy najlepiej łowić troć na Parsęcie?

/ 10 odpowiedzi

Witam Brać wedkarską!

Mieszkam niedaleko  Parsęty przymieżam sie od pierwszego stycznia "zopolować" na troćkę proszę o pomoc. Problemowym dla mnie jest na jaką przynęte? W jakiej poże? Najchętniej przeczytał bym wypowiedzi stałych bywalców parsęty!

dzieki  pozdrawiam

kwasik

Zadaj sobie Kolego odrobinę trudu: wklep w googlach na przykład "trocie w Parsęcie" i poczytaj. Może przy okazji nauczysz się trochę lepiej pisać po polsku. :) (2011/10/24 15:06)

kordeczek

Matury niemam,to fakt ale potanko było na inny temat!!!!!!!!!! (2011/10/24 23:01)

kordeczek

Widze kolego że jesteś specjalistą w temacie który mnie interesuje, mam nadzieje że spodkamy się nad Reką i będziemy mogli wymienić uprzejmości!!!!!!!!

pozdro.

(2011/10/24 23:06)

Hansolo

To oczywiście nie reklama,ale możesz poczytać sobie na innym forum FORS- Forum O Rybach Szlachetnych (2011/10/25 20:25)

J-A-C-E-K

Nie rozumiem tych dygresji, kolega zadaje pytanie a wy mu wyjeżdżacie ,,-to sobie poczytaj na innym forum..'' Cos tu nie gra, trochę uprzejmości panowie, a jak nie macie nic do powiedzenia to nie udzielac się najlepiej.

A teraz do tematu, ja dużego doświadczeni w trociowaniu jeszcze nie mam to będzie mój drugi sezon na parsęcie, z reguły są to 7cm wobki pływajace schodzące do max3m w jaskrawych barwach, no i oczywiście karlinki. Lecz poczekaj na opinie doświadczonych trociarzy. pozdr

(2011/10/25 20:57)

kwasik

Mam Mu napisać: Stań nad brzegiem Parsęty (jak nie będzie lodu, bo wtedy możesz wrócić do domu po łyżwy!) 1 stycznia (najpierw opłać zezwolenie) o godzinie 6:45 ( jedna godzina przed świtem) i weź taką blachę jak ta wyżej po prawej stronie (około 4 cm długości  bardzo ciężka ) i rzuć pod krzak po drugiej stronie rzeki? (2011/10/26 10:08)

kordeczek

dzięki za fote blaszek już powoli się rozgladam za czymś takim!!!!!!! (2011/10/26 14:47)

kordeczek

J-A-C-E-K dzięki takiej mowy tu  czasami potrzeba. (2011/10/26 14:53)