Jak i gdzie na lina?

/ 2 odpowiedzi
witam wszystkich chcem sie wybrac za pare dni nad zalew. I tu mam do was wielką prosbe czy mogli byscie mi napisac jaki mam zaopatrzyc sie sprzet, co na haczyk i jaki zestaw chciał bym sprubowac na spławik co mi radzicie
mateuszloch

Ostatnio na zawodach na zalewie w sektorze seniorów gościu złowił kilka linów. Oczywiście na bacika.Ja łowię głównie na tyczkę, i chcąc nastawić się na liny skomponował bym jakąś mocno pachnącą zanętę, raczej pod zapach owocowy. Do tego jakieś mięsko w postaci jokersa i ciętych gnojaków.Możesz też łowiąc na bacika zarzucić jakiegoś feederka nie co dalej i liczyć na szczęście ;) Ogólnie na zalewie liny traktuje się raczej jako przyłów/bonusik na zawodach. Nie ma ich tam za dużo więc nimi nie wygrasz zawodów. Ale jeżeli jedziesz tak sobie na rybki to czemu nie... Co do komponowania sprawdzonych zanęt na różne gatunki ryb to znajdziesz trochę info na mojej stronce (tyczka.fora.pl) W razie czego pisz - służę pomocą ! 

Pozdro :D   (2011/06/05 22:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mayday

Gdzie w okolicach Piły i Wałcza na porządnego lina i leszcza ? (2011/08/10 15:09)