Zaloguj się do konta

Jak dopalić kukurydzę ?

utworzono: 2014/07/01 09:47
woj100123

Witam chciałbym sobie zrobić kuku o zapachu miodu, i mam podstawowe 2 składniki (kuku z puchy, miód)I tu zaczyna się mój problem, bo nie wiem jak ja dopalić by utrzymywała zapach miodu przez dłuższy czas. Ja polewałem ją miodem i odkładałem na ok 30min.Może macie jakieś przepisy na przygotowanie jej.
Z Góry Dzięki za Pomoc . [2014-07-01 09:47]

sebaworoch

Kupuje w wędkarskim gotową kukurydze o różnych zapach, słoiczek ok 11zł. Bardzo dobra i nie spada z włosa. Spróbuj może w gorącym miodzie zamoczyć. [2014-07-01 10:06]

Haryyy5

Jeśli chcesz tą kukurydzą nęcić to na początek zrezygnowałbym z kuku w puszce. Dużo taniej wyjdzie kupić na rynku surową kukurydzę i ją samemu przyrządzić. Kosztuje ok 2 zł za kilogram, jak dobrze poszukasz to taniej ( ja chyba płaciłem 1,20zł). Z taką kukurydzą robisz co tylko chcesz. Jak ma być smakowo-zapachowa to dodajesz do wody podczas gotowania miód, wanilie czy co tam tylko sobie wymyślisz. Jak chcesz zmienić kolor kukurydzy to dodajesz barwniki spożywcze, jak tylko wzmocnić naturalną barwę to wystarczy trochę kurkumy. Generalnie możesz zrobić taką kukurydzę jaką tylko będziesz chciał.

A jeżeli ma to być tylko jako przynęta i ewentualnie żeby dorzucić garść do zanęty to najlepiej kupić gotową zapachową w wędkarskim. Jak koniecznie chcesz samemu to rozcieńcz trochę miód z ciepłą wodą, ( samym miodem też możesz ale podejrzewam że mniej wsiąknie wtedy zapach) zalej kuku i zostaw na co najmniej 24 godziny w lodówce.
[2014-07-01 11:03]

sawe89

Ja tam kupuje w słoiczku i zalewam lekko jakims flavorem np tandem doskonala truskawka czy też innym zapachem albo jakimś boosterem i efekty są [2014-07-01 20:53]

woj100123

Dzięki Panowie za Pomoc :D Zrobiłem kuku z kolby w tym miodku. Jak na razie to chyba ciężko będzie przetestować bo pogoda nie stabilna, ale mam na dzieje że zda egzamin. A z kupnych nie chce korzystać bo to chemia jest, i wole sam zrobić wiedząc że jest to naturalne. [2014-07-03 07:18]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia